Moderacja - księga skarg i zażaleń :)

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2019, 02:51

Tutaj prosimy zgłaszać swoje uwagi odnośnie do moderacji na stronie, forum, stronie i grupie na facebooku.

Pamiętajcie, że kartka czy ban to nie koniec świata, a celem moderatorów nie jest karanie użytkowników, a zachowanie względnego ;) porządku.

Na forum, jak w rzeczywistości, obowiązują wszelkie zasady ogólnie przyjętej kultury w kontaktach międzyludzkich, szanujemy nawzajem zarówno siebie jak i poglądy innych, nawet jeśli nie zawsze są one zgodne z naszymi. Pamiętajcie o tym, wszelkie przejawy braku kultury w postach będą karane przez naszych moderatorów. Moderatorzy nie są jednak złymi policjantami, którzy szukają tylko użytkowników, by wlepić im ostrzeżenie czy bana. Pracownicy forum są tutaj od tego, by Wam pomagać, jeśli więc macie z czymś problem lub czegoś nie wiecie, zgłoście się do moderacji a z pewnością zostaniecie wysłuchani. Podobnie jeśli otrzymacie ostrzeżenie, moderator z pewnością wyjaśni o co chodzi i np. po edycji Waszego posta usunie napomnienie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2019, 17:31

Prawdopodobnie zostałem pierwszym lub jednym z pierwszych beneficjentów systemu penitencjarnego nowego forum :D Chciałem więc zapytać na jakiej zasadzie obecnie odbywa się karanie? Przepisy starego regulaminu wymagają zaktualizowania, chociażby ze względu na obecny brak kartek. Nie wiem też na jakie kroki pozwalają wam narzędzia moderskie obecnego forum.

W profilu użytkownika nie widać ilości ostrzeżeń (trzeba wejść w Twoje Konto i sprawdzić Poziom twoich ostrzeżeń, co nie jest możliwe bez zalogowania) , przy (moich) postach nie było adnotacji o ostrzeżeniu/banie, okienko po lewej stronie wyglądało tak jak zwykle. Po kilku próbach logowania postanowiłem spróbować opcji "Nie pamiętam hasła" (nie pomogło) i "Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny" na co forum uprzejmie odparło, że moje konto jest aktywne :prochno:

Uznałem, że nastał czas na kontakt z administratorem witryny. Niestety do tej pory nie wiem, do którego admina napisałem i czy w ogóle otrzymał moją wiadomość, a jeśli tak to dlaczego do tej pory mi nie odpisał ;( Na szczęście po pewnym czasie odzyskałem dostęp i jestem tu z wami <3

Korzystając z okazji od razu zapytam czy jest możliwość zmniejszenia poziomu moich ostrzeżeń (tak jak odbywało się to z kartkami), czy ta 3jka będzie mnie prześladować do końca życia :)

2 przestrogi dla czytających użytkowników:
- regulamin obecnie dotyczy też PW; więc uwaga na konfidentów :P
- istnieje też drugi regulamin: ucp.php?mode=terms

Pozwolę sobie przytoczyć istotną część:
Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „JuvePoland” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post.
Nie wiem jak ma się ta część do udostępniania linków do streamów w postach przed meczem czy w trakcie spotkania na czacie, ale byłbym ostrożny ;)


Jeśli faktycznie zostałem zbanowany to chciałbym przeprosić za swoje wypowiedzi na czacie podczas spotkania Lazio - Juventus. Duży wpływ miał na to stan upojenia alkoholowego sukcesywnie rosnący wraz z przebiegiem meczu, co oczywiście nie jest usprawiedliwieniem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2021, 03:05

Czy moderacja jeszcze tutaj działa i będzie zwracać uwagę na "merdy" w różnych tematach, czy raczej zmierzamy w stronę dołu kloacznego pokroju efceinter.pyel?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2021, 21:07

Karny kaktus 🏜 za brak czatu.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2021, 15:40

Siewier pisze:
19 września 2019, 02:51
Podobnie jeśli otrzymacie ostrzeżenie, moderator z pewnością wyjaśni o co chodzi i np. po edycji Waszego posta usunie napomnienie.
Zgłaszam wniosek formalny o ukaranie użytkownika @Maly upomnieniem, za założenie dwóch tematów (# 44 Dejan Kulusevski, Nicolò Rovella) w dziale "Drużyna / Piłkarze" niezgodnych z przyjętym i powszechnie stosowanym standardem. Tym samym rażąco naruszając estetykę forum.

Apeluję by użytkownik @Maly niezwłocznie edytował pierwsze posty w obu tematach, a także wpłacił 5 zł (słownie: pińć zeta) na rzecz WOŚP w ramach zadośćuczynienia.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2021, 16:01

jackop pisze:
31 stycznia 2021, 15:40
Siewier pisze:
19 września 2019, 02:51
Podobnie jeśli otrzymacie ostrzeżenie, moderator z pewnością wyjaśni o co chodzi i np. po edycji Waszego posta usunie napomnienie.
Zgłaszam wniosek formalny o ukaranie użytkownika @Maly upomnieniem, za założenie dwóch tematów (# 44 Dejan Kulusevski, Nicolò Rovella) w dziale "Drużyna / Piłkarze" niezgodnych z przyjętym i powszechnie stosowanym standardem. Tym samym rażąco naruszając estetykę forum.

Apeluję by użytkownik @Maly niezwłocznie edytował pierwsze posty w obu tematach, a także wpłacił 5 zł (słownie: pińć zeta) na rzecz WOŚP w ramach zadośćuczynienia.
Żółta kartka za kablowanie !


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 czerwca 2021, 23:23

Czołem. Wiadomo że brakuje Nam moderatorów. Jeżeli administracja zastanawia się kogo wybrać to może zróbmy ankietę/ plebiscyt pewnie i tak będziecie wybierali z obecnych użytkowników. Pozdrawiam


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2021, 11:54

Ewidentnie brakuje ludzi, chciałbym aby był ktoś kto szybko będzie reagował, jak kiedyś.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2021, 13:55

Nie tylko mnie to kłuje, @jarmel ostatnio tutaj sprzątał a my dyskutowaliśmy o syfie jaki tutaj co niektórzy robią w stosownych wątkach ale Tobie nie chce się fruwać po forum i żyjesz swoim życiem. Jeżeli nie masz problemu wejść tutaj, to nie problem kliknąć w inny wątek, później są żale, że forum umiera. Jak ma być inaczej skoro wchodzimy w wątek transferowy a czytamy dyrdymały, które były już dawno na tapecie w odpowiednim dla tego wątku. Jeżeli Tobie dobro tego forum nie leży na sercu, rozumiem ale są tacy, którym leży na sercu i warto to docenić.


Obrazek
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 628
Rejestracja: 13 marca 2011

Nieprzeczytany post 23 lipca 2021, 14:47

MRN pisze:
23 lipca 2021, 13:55
Nie tylko mnie to kłuje, @jarmel ostatnio tutaj sprzątał a my dyskutowaliśmy o syfie jaki tutaj co niektórzy robią w stosownych wątkach ale Tobie nie chce się fruwać po forum i żyjesz swoim życiem. Jeżeli nie masz problemu wejść tutaj, to nie problem kliknąć w inny wątek, później są żale, że forum umiera. Jak ma być inaczej skoro wchodzimy w wątek transferowy a czytamy dyrdymały, które były już dawno na tapecie w odpowiednim dla tego wątku. Jeżeli Tobie dobro tego forum nie leży na sercu, rozumiem ale są tacy, którym leży na sercu i warto to docenić.
Już trochę wyolbrzymiasz. Większość wątków jest wymarłych i mało kto, o ile w ogóle ktoś tam zagląda.
Mi także dobro forum leży na sercu, więc przeniosłem wpis i kończmy ten temat.
pozdro!


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2021, 19:46

Nareszcie Panowie...po wielu długich miesiącach jak nie latach przeklinania ile popadnie wreszcie dostałem ostrzeżenie :O
Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy gdyż to oznacza, że głosy wzburzenia JP na moderatorów odniosły skutek więc tak trzymać Panowie :bravo:

Nigdy nie wiedziałem, że przeklinanie może być tak pożyteczne :happy:


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2021, 19:04

I ogłaszam, że na tym nie koniec :punish:


#AllegriOut
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 20:31

Mam prośbę/apel do moderatorów o zamknięcie wątku dotyczącego polityki z jednoczesnym zakazem pisania o polityce w innych tematach. Rozumiem powód dla którego powstał, bo tym tematem było zaśmiecane forum oraz inne wątki. Niemniej Juventus ma kibiców od zwolenników skrajnej lewicy aż do radykalnej prawicy, a my zamiast skupić się na wspieraniu naszego klubu/wymienianiu opinii na temat zawodników, trenerów czy poczynań zarządu, to jedziemy po sobie, bo ten popiera PO, tamten PiS, a jeszcze inny Razem. Co nas to obchodzi kto na kogo głosuje, w co wierzy, czy z kim sypia. To strona dotycząca Juve a nie polityki, a jak chcecie sobie porozmawiać na tematy polityczne to możecie to zrobić na prywatnych wiadomościach lub w inny sposób. Zdaję sobie sprawę z tego, że mogę nie zaglądać do tego konkretnego wątku, ale mierzi mnie to jak zachowujemy się w stosunku do siebie...


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2024, 21:37

O cenzor się znalazl.
Może po prostu nie czytaj tego tematu a nie "uszczęśliwiaj" innych na siłę?


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 247
Rejestracja: 01 lipca 2012

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2024, 00:24

Ciekawe co dla niektórych jest gorsze - to że wspierasz PiS/PO/Konfę/Lewicę, czy że wspierasz Allegriego? Bądź nie XD


Obrazek
ODPOWIEDZ