Moderacja - księga skarg i zażaleń :)

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 2 razy
Kontakt:

19 września 2019, 02:51

Tutaj prosimy zgłaszać swoje uwagi odnośnie do moderacji na stronie, forum, stronie i grupie na facebooku.

Pamiętajcie, że kartka czy ban to nie koniec świata, a celem moderatorów nie jest karanie użytkowników, a zachowanie względnego ;) porządku.

Na forum, jak w rzeczywistości, obowiązują wszelkie zasady ogólnie przyjętej kultury w kontaktach międzyludzkich, szanujemy nawzajem zarówno siebie jak i poglądy innych, nawet jeśli nie zawsze są one zgodne z naszymi. Pamiętajcie o tym, wszelkie przejawy braku kultury w postach będą karane przez naszych moderatorów. Moderatorzy nie są jednak złymi policjantami, którzy szukają tylko użytkowników, by wlepić im ostrzeżenie czy bana. Pracownicy forum są tutaj od tego, by Wam pomagać, jeśli więc macie z czymś problem lub czegoś nie wiecie, zgłoście się do moderacji a z pewnością zostaniecie wysłuchani. Podobnie jeśli otrzymacie ostrzeżenie, moderator z pewnością wyjaśni o co chodzi i np. po edycji Waszego posta usunie napomnienie.

jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 12 razy
Podziękowano: 24 razy

13 grudnia 2019, 17:31

Prawdopodobnie zostałem pierwszym lub jednym z pierwszych beneficjentów systemu penitencjarnego nowego forum :D Chciałem więc zapytać na jakiej zasadzie obecnie odbywa się karanie? Przepisy starego regulaminu wymagają zaktualizowania, chociażby ze względu na obecny brak kartek. Nie wiem też na jakie kroki pozwalają wam narzędzia moderskie obecnego forum.

W profilu użytkownika nie widać ilości ostrzeżeń (trzeba wejść w Twoje Konto i sprawdzić Poziom twoich ostrzeżeń, co nie jest możliwe bez zalogowania) , przy (moich) postach nie było adnotacji o ostrzeżeniu/banie, okienko po lewej stronie wyglądało tak jak zwykle. Po kilku próbach logowania postanowiłem spróbować opcji "Nie pamiętam hasła" (nie pomogło) i "Wyślij ponownie e-mail aktywacyjny" na co forum uprzejmie odparło, że moje konto jest aktywne :prochno:

Uznałem, że nastał czas na kontakt z administratorem witryny. Niestety do tej pory nie wiem, do którego admina napisałem i czy w ogóle otrzymał moją wiadomość, a jeśli tak to dlaczego do tej pory mi nie odpisał ;( Na szczęście po pewnym czasie odzyskałem dostęp i jestem tu z wami <3

Korzystając z okazji od razu zapytam czy jest możliwość zmniejszenia poziomu moich ostrzeżeń (tak jak odbywało się to z kartkami), czy ta 3jka będzie mnie prześladować do końca życia :)

2 przestrogi dla czytających użytkowników:
- regulamin obecnie dotyczy też PW; więc uwaga na konfidentów :P
- istnieje też drugi regulamin: https://forum.juvepoland.com/ucp.php?mode=terms

Pozwolę sobie przytoczyć istotną część:
Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „JuvePoland” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post.
Nie wiem jak ma się ta część do udostępniania linków do streamów w postach przed meczem czy w trakcie spotkania na czacie, ale byłbym ostrożny ;)

Jeśli faktycznie zostałem zbanowany to chciałbym przeprosić za swoje wypowiedzi na czacie podczas spotkania Lazio - Juventus. Duży wpływ miał na to stan upojenia alkoholowego sukcesywnie rosnący wraz z przebiegiem meczu, co oczywiście nie jest usprawiedliwieniem.
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ