Uwagi dot. akcji JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 13:12

Siewier pisze: Nie próbujemy się wpasowywać w żadne trendy czy upodobania, po prostu robimy to co nam odpowiada i nam się podoba.
Nieprawda. Wystraszy spojrzeć na aktualną akcję z krawatami. Wcześniej bodaj z koszulkami było podobnie. Nie neguję przez to akcji z bluzami, stwierdzam jedynie fakt.

PS.1 Można liczyć na real foto? zbliżenia na sam materiał oraz wykończenia?

PS.2 Wiadomo już kiedy orientacyjnie wystartuje zapowiadana akcja z kalendarzami?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 13:24

dzodzik pisze:
Siewier pisze:
juventusprzemek pisze:Czyli są już jakieś gotowe skoro wysyłka od 4 grudnia? Dzisiaj wpłacę i w poniedziałek mogę się już spodziewać wysyłki?
Dokładnie tak. Jeżeli przelew dotrze dzisiaj/jutro to wysyłka będzie w poniedziałek.
Skoro bluzy są już gotowe, to można prosić o zdjęcie na żywym modelu? Żeby zobaczyć jak się ona prezentuje.
Real foto: [01],[02],[03],[04]
Ostatnio zmieniony 30 listopada 2017, 13:42 przez Siewier, łącznie zmieniany 4 razy.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 13:27

Skoro wzory nie ulegają zmianie, to pewnie i to nie wchodzi w grę, ale zapytam :) Czy będzie możliwość zamówienia bluzy BEZ nadruku na plecach ? To połączenie emblematów jest spoko, ale ten tylni nadruk do gustu mi nie przypadł :)


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 13:28

Tarnos15 pisze:Skoro wzory nie ulegają zmianie, to pewnie i to nie wchodzi w grę, ale zapytam :) Czy będzie możliwość zamówienia bluzy BEZ nadruku na plecach ? To połączenie emblematów jest spoko, ale ten tylni nadruk do gustu mi nie przypadł :)
Nie, nie będzie takiej możliwości.


gogosik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2005
Posty: 5
Rejestracja: 13 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 13:29

Dziwna polityka, bluza jest piękna ale fakt faktem logo odrzuca, przecież wystarczyło by zrobić alternatywę bo sporo osób jednak tej bluzy nie kupi a myślę że temat sprzedaży nie jest wam obojętny. Wiadomo że każdemu nie dogodzi no ale...

Pozdrawiam i czekam na kolejne projekty :)


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 14:49

szczypek pisze:


GDYBY BLUZY WYGLĄDAŁY TAK JAK WRZUCIŁEM NA POWYŻSZYCH ZDJĘCIACH, BRAŁBYM.
Dokładnie :ok:


Jak zawsze ogromny props za samą inicjatywę ale mix dwóch log (logo?) jest dla mnie nie do przyjęcia. Widać po innych komentarzach, że "krytyków" jest więcej więc może coś drgnie (nie bijcie!).

Tym bardziej, że najtańsza bluza z Juve Store to ok. 250 zł z wysyłką:
https://store.juventus.com/en/145/24592 ... -track-top

Więc w Waszej cenie brałbym bluzę jak Adrian Zandberg majątek uczciwych przedsiębiorców, no ale :)


Odiksciema

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2007
Posty: 2
Rejestracja: 19 września 2007

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 15:24

dlaczego nie wrzucicie wczesniej kilka projektów i nie zrobicie sondy jakiejś? teraz zapłacicie za robote i wogóle a mało bluz zejdzie. a tak by większość wybrała i by było idealnie. Ale i tak wielki plus za pomysł:P połączenie dwóch herbów dziwne ale akceptowalne. wstrzymam sie narazie z kupnem i poczekam na inne projekty, może sie podzielicie przed wykonaniem:P


sipek181

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2011
Posty: 2
Rejestracja: 13 września 2011

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 16:16

Mi tam sie symbol podoba bo to połączenie pieknego Herbu i nowego logo czyli całej historii Juve. Bede dumny z noszenia jej :)


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 16:38

Mnie się logo podoba, ale ten kolor już zupełnie nie przypadł mi go gustu. Nie ma szans by ten nadruk był biały? Zdecydowanie bardziej do mnie przemawiają tradycyjne kolory Juve.


Piosal91

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2010
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 16:40

Czy bluzy będą tylko czarne? gdyby była biała to biorę od razu :smile:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 18:32

Siewier pisze:Nie będzie żadnych zmian projektu. Taką mamy wizję ;)
No to nikt jej nie kupi, bo do dupy ta wizja :rotfl: :rotfl: :rotfl:


tradetrade

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2005
Posty: 31
Rejestracja: 05 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 18:35

Panowie dla mnie sztos! :bravo:


Tigletpilesar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2012
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 19:16

Chciałem się tylko rozeznać, jakie są opinie o miksie starego i nowego godła.
Cóż, widzę, że nie tylko mi się to średnio podoba. Nie odbierzcie tego jako hejtu, czepialstwa itd, bo wykonujecie z gadżetami świetną robotę, ale odnoszę wrażenie, że grafiki na bluzy/ koszulki etc. robi osoba która w podstawówce miała "szóstkę" z plastyki i na pewnym etapie rozwoju chciała zostać projektantem mody / grafikiem. Przepraszam :)


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 20:12

Pomysł świetny wykonanie fatalne. Piszę tylko informacyjnie, żebyście wiedzieli, iż sporo osób z powodu jakości projektu 'tego' nie kupi; choć również dlatego, że na akcję z bluzą od lat czekałem, a tu "to" :facepalm2:

Do tego kangurka na zamek :angry:


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
enc0re

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 sierpnia 2015
Posty: 8
Rejestracja: 22 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 20:26

Mi bluza się podoba. Herb oraz logo symbolizują zmianę, nadejście nowej epoki. Jest unikatowe i pasujące do obecnego sezonu. Tył świetny, choć wolałbym storia di un grande amore, ale to też nie jest jakoś super złe. Kolorki fajne, logo jp to już taka znana marka można powiedzieć i wszędzie wygląda dobrze ;) Lecę rezerwować, bo stówka z wysyłką za bluzę to naprawdę niewiele. Zastanawia mnie tylko mała ilość bawełny, jakie to jest w dotyku. No nic, kto nie ryzykuje ten nie ma :D


ODPOWIEDZ