Uwagi dot. akcji JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
groch86

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 czerwca 2010
Posty: 5
Rejestracja: 05 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 20:53

Bluza <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ale ten herb wszystko psuje. Trzeba przemyśleć temat.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 20:54

Kurde na początku te bluzy wydawały mi się rewelacyjne, ale to logo całkowicie psuje cały efekt. Mam nadzieję, że pierwsza partia zostanie wykupiona, to może następną zrobicie z normalnym logo, obojętnie którym :)


Obrazek
Tigletpilesar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2012
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 20:56

Symbolikę zmian można było oddać na milion innych sposobów. To jest tak bezpośrednie i infantylne przedstawienie, że głowa mała.


ADR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2009
Posty: 26
Rejestracja: 08 września 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 21:45

Czy ten produkt w jakikolwiek sposób jest licencjonowany, czy jak mnie zobaczą w tym w Turynie to kicha?


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 21:52

Ile osób tyle zdań! Ja biorę.
Co do logo, te nowe za szybko nam się opatrzyło niestety a sentyment pozostał!

Skoro chłopaki chcieli taką, to jest i każdy ma wybór kupić czy nie. Zawsze może zrobić swoją i nawet na tym forum sprzedawać.

Mam tylko nadzieje, że wykonanie będzie dobrej jakości bo cena bardzo atrakcyjne. Jak coś w Turynie 80-100e minimum ;)


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Tigletpilesar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2012
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 23:09

Że jak? Można zrobić swój własny wzór zawierający logo Juve i nim handlować? =D


zps20

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2006
Posty: 18
Rejestracja: 19 września 2006

Nieprzeczytany post 30 listopada 2017, 23:10

mi sie wogole to nowe logo nie przemawia do mnie od kad jestem za juve czyli 95 rok to zawsze byla zebra w pasach czarno-bialych a teraz jaka jotka nom ale postep i marketing w gre wszedl szkoda ale bluze zakupie napewno:)jutro z neapolem jedziemy i czas na odskakiwanie wszystkim po 7 scudetto:)


melon
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 10:00

Siewier pisze:
Jarutis pisze:czy jest szansa na bluze bez kaptura?
Nie.
Juveslaw pisze:może zaangażowalibyście kogoś kto ma jakieś pojęcie na ten temat
Na ten temat, czyli na jaki temat? Na temat Twojego gustu?

Zdaje sobie sprawę, że obojętnie co byśmy nie zrobili to nie wpasujemy się ze wszystkim w Wasze gusta. Ale tak jak całe JP tak i wszystkie akcje jakie robimy (książki, koszulki, kalendarze, krawaty, bluzy, smycze itd) są wypadkową naszych gustów, tj gustu członków redakcji. Nie próbujemy się wpasowywać w żadne trendy czy upodobania, po prostu robimy to co nam odpowiada i nam się podoba.
Jeżeli ktoś podziela nasze gusta to fajnie, cieszymy się. Ale też nie szokuje nas to, że komuś nasze dziwactwa nie odpowiadają.
No to zrobcie moze dla siebie tylko te bluzy skoro robicie wedlug swojego gustu, a nie takie, ktore trafia w gusta wiekszosci forumowiczow.

Dla mnie ta bluza to dramat.


del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 163
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 10:19

Bitch please :prochno:

O co ludzie ta gównoburza? Nie podoba się to omijam szerokim łukiem, idę dalej. Jak widzisz na mieście wystawę i na niej jakiś ciuch to wchodzisz do środka tylko po to, żeby sprzedawcy powiedzieć, że ci się ten ciuch nie podoba? :doh:

Mega bałagan się zrobił bo każdy chce się podzielić tym jak bardzo mu się coś nie podoba, że ma lepszy gust, że zrobiłby lepsze itd

Jeśli jest taka opcja to prosiłbym moderatorów o posprzątanie tematu, bo dla ludzi, którym się bluza podoba ten temat powinien chyba służyć jako miejsce gdzie mogą się o coś dopytać.


tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 12:35

MRN pisze:
Siewier pisze:Pieniądze "odbiją się" od nieaktywnego konta i wrócą z powrotem.
Jesteś pewien ? Też przelew zrobiłem na tamten ale pieniądze jeszcze nie wróciły. Pomyłki to ludzka rzecz ale to rażąca pomyłka ;)
oczywiście że wrócą, max w poniedziałek wieczorem

No to zrobcie moze dla siebie tylko te bluzy skoro robicie wedlug swojego gustu, a nie takie, ktore trafia w gusta wiekszosci forumowiczow.

Dla mnie ta bluza to dramat.
Będziemy robić tylko dla Ciebie jak dla siebie nie możemy. Aleksander świetnie Ci wytłumaczył. Nie podoba się? Nie wchodzę, nie komentuje, nie narzekam. To nie jest temat dyskusyjny a sprzedażowy. Posprzątać ten bałagan trzeba.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 13:07

Sam nie jestem do końca zadowolony z bluzy ale zamawiam, po co te narzekania ? Olejcie temat i tyle.
Kwestia przyzwyczajenia, byle jakość wykonania była dobra.


Obrazek
Tigletpilesar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2012
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 18:04

Kultura i dobre obyczaje to coś ważnego i w sieci. Nie rozumiem, dlaczego nie można by się wypowiedzieć na dany temat, zwłaszcza, że można zakładać, iż w przypadku inaczej skonstruowanej grafiki, więcej osób chciałoby taką bluzę zakupić. Niezależnie od wzoru sam mam zamiar zrobić przelew, bo mimo wszystko to fajna sprawa. Rozumiem w zupełności niekonsultowane decyzje ze strony organizatorów, bo to demoankiety też nie metoda, ale niech zajmie się projektami osoba, która ma o tym jakieś pojęcie.

Jasne, że wielu kibiców kupi tę bluzę, ale ludzie.. na film "Smoleńsk", "Kac Wawa" i inne gnioty też bilety się sprzedają. Wycieczki szkolne i ciekawi przyjdą, ale kto to doceni? Ile osób? Ile się na tym zarobi?


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 18:42

Nie wiem na jakiej podstawie osoby którym bluza się nie podoba zakładają, że większość osób na forum podziela ich pogląd? Bo zdaje się, że nie było przeprowadzanej żadnej ankiety na ten temat. A z doświadczenia życiowego wiem, że na ogół jest tak, że najgłośniej krzyczą osoby które są z czegoś niezadowolone, a osoby którym dana rzecz się podoba na ogół nie podejmują tematu tylko wpłacają kasę i tyle.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Tigletpilesar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2012
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 19:02

up
Zgadzam się, dlatego też, w pierwszym poście zaznaczyłem, że zero hejtu i przeprosiłem na końcu. Natomiast patrząc w perspektywie rozwoju nie uważam, by podobne wzory stały na jednej półce z innymi gadżetami, książkami i całym wizerunkiem JuvePolnad. Po prostu ten znaczek jest bardzo daleki od.. że się tak wyrażę..."profesjonalizmu". I tak jak wspomniałem - tu nie chodzi o to, że nikt nie kupi, czy więcej, czy mniej, tylko o kierunek jaki będzie obrany w przyszłości. Chyba na celu osób sterujących tym biznesem jest zwiększanie jakości, rozwój, styl itd. Ten znaczek jest stylu jest pozbawiony. Stronka wygląda świetnie, filmiki są robione profesjonalnie, inne gadżety, nie mówiąc już o książkach - prezentują się kapitalnie. A tu mamy (jak już mówiłem) "primary school style", albo (z całym szacunkiem) Zenka Martyniuka śpiewającego o miłości. Nie chciałbym uchodzić za hejtera albo trolla. Inicjatywa z bluzami - świetna i pewnie też tę bluzę zakupię. ;)


ADR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2009
Posty: 26
Rejestracja: 08 września 2009

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2017, 12:57

Widzę, że nie można doczekać się odpowiedzi na temat legalności użycia herbu. Rozumiem inicjatywę, ale nie widzę tolerancji dla nielegalnego użycia herbu klubu, który jest znakiem zastrzeżonym. Tym bardziej przez kibiców!


ODPOWIEDZ