Uwagi dot. akcji JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2018, 08:21

Pinturicchio1987 pisze:A jest aktualnie jakiś temat na akcję koszulek?
ponoć był już na długo przed ostatnią kolejką i gdzieś widziałem wpis, że jest na etapie wyboru projektu... mamy już jednak MŚ a na koszulki nie ma nawet zapisów więc pewnie nie zobaczycie ich do sierpnia i tu naszła mnie taka myśl:

po co organizatorzy czekają z tym tak długo? płatność jest z góry więc czemu kibice nie dostają koszulek przed ostatnią kolejką sezonu? w najgorszym wypadku przy mniej uniwersalnym wzorze dostaliby koszulkę z mistrzostwem, którego nie było, w pośrednim przypadku przy bardziej uniwersalnym wzorze mogliby założyć koszulkę za rok a jeśli wszystko poszłoby po naszej myśli na rozdanie mogliby już w niej dumnie paradować, wiem że może dla niektórych to brzmi śmiesznie ale jakbym ja kupował takie koszulki to taka opcja by mnie interesowała dużo bardziej niż koszulki na start nowego sezonu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 09:14

Każda inicjatywa jest chlubna i należą się Wam brawa za staranie się i zrobienie coś dla społeczności JP.

Proponowałbym jednak zmienić grafika, a akcje cieszyłyby się jeszcze większym zainteresowaniem.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2018, 11:53

Nawet najlepszy grafik nic nie da, skoro gusta osób wybierających finalne wzory są takie a nie inne :)


ODPOWIEDZ