Typer JuvePoland (16/17)

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 11:07

Startuje 19. edycja Typera JuvePoland!

Już dziś ruszają rozgrywki Serie A sezonu 2016/17! To oznacza, że czas wystartować z 19. edycją Typera JuvePoland.

W rozpoczynającym się sezonie prowadzone będą trzy kategorie: Juventus, Serie A i Liga Mistrzów. Do zabawy zapraszamy wszystkich stałych uczestników jak i tych, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w najstarszym typerze polskiego i światowego internetu.

NAGRODY:
Pula nagród wyniesie ponad 2000 zł, a nagrody w większości laureaci będą mogli wybrać samodzielnie we wskazanym przez nas sklepie.

Wszyscy, którzy planują rozpoczęcie zabawy polecamy przede wszystkim tekst "Jak zacząć?", z którego dowiedzieć można się co zrobić, aby w ogóle dołączyć do typera.

Pozostałym polecamy zapoznanie się z "Regulaminem".

A gdy już dokładnie zapoznacie się z regulaminem, nie pozostanie nic innego jak rozpocząć typowanie pierwszych meczów. Możecie zrobić to TUTAJ.

W wolnej chwili zapraszamy do zapoznania się z historią typera oraz klasyfikacją Hall of Fame.

Wszystkie pytania odnośnie Typera JuvePoland prosimy zadawać w TYM temacie.
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2017, 19:55 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 11:46

Takie małe pytanie. Zrezygnowaliście z rozdzielania typowania na poszczególne klasyfikacje? Nie to, że mi jakoś to przeszkadza, ale zawsze żeby wytypować mecz Juve trzeba było przeklikać dwa razy czego teraz nie ma. Po prostu między 12 a 21 nie będę mógł sprawdzić typu i chce wiedzieć czy wszystko jest ok.


sarek7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 12:23

Witam!
Mam dwa pytania.
W regulaminie piszecie, że osobno typujemy Juventus w klasyfikacji "serię a", a osobno w klasyfikacji "Juventus", problem w tym, że jak na razie podczas typowania nie mam podziału na te kategorie, jeśli możecie to zróbcie coś z tym.
Wiem że podczas typera odnośnie euro jeden z typujacych pisał o zmianie przyznawania punktów. Chodziło o zmianę punktowania wyniku meczu i rozstrzygnięcia meczu. Czy jest szansa by to zmienić? Może powinniście o tym pomyśleć? A może zróbcie takie pytanie byśmy się mogli wypowiedzieć i zadecydować?


Pan Bóg wybacza! Kibice JUVE nigdy!
Young1995

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 czerwca 2016
Posty: 3
Rejestracja: 09 czerwca 2016

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 09:31

Jest mozliwość sprawdzic ile ma się punktów w typerze?


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2016, 11:59

Young1995 pisze:Jest mozliwość sprawdzic ile ma się punktów w typerze?
Jest możliwość a w zasadzie będzie gdyż na razie nie ma jeszcze klasyfikacji dla poszczególnych kategorii. Klasyfikacje te będą na stronie głównej pod meczami do typowania.

Natomiast powielam pytanie Agrika i sarka, żeby coś zrobić z tym żeby można oddzielnie typować mecze Juve w kategorii Juventus i Serie A. Nie było wczoraj takiej opcji, ze swojej strony oddałem tylko jeden typ. Nie wiem w takiej sytuacj do, której kategorii zostanie on zaliczony a chciałbym tylko typować tak jak w zeszłym sezonie tylko mecze Juve


matifernandez13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2011
Posty: 2
Rejestracja: 14 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2016, 19:43

Mam mały problem otóż gdy stawiałem na zwycięstwo gości to wyskakiwał mi komunikat "typ niepoprawny". BTW. jest już klasyfikacja Serie A po 1 kolejce ?


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2016, 21:28

Jest już podliczona, natomiast dalej nie dowiedzieliśmy się jak wygląda sytuacją z typowaniem klasyfikacji Juventusu. Klasyfikacja nie jest podliczona na podstawie "pojedynczych" typów, a na sobotę znowu jedno okienko do typowania. Więc ponawiam pytanie czy do klasyfikacji Juve będą wliczane typy z odpowiednio typowania Serie A i Ligi Mistrzów?


sj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 kwietnia 2011
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2016, 11:01

Czy mógłby jeszcze raz ktoś sprawdzić mój tym strzelca gola w meczu Chievo - Inter? Jestem przekonany, że typowałem Birsę, ale mogłem coś pomylić. Pozdrawiam.


delsebastian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2003
Posty: 45
Rejestracja: 16 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2016, 15:28

matri - sassuolo


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 13:09

Osobne typowanie spotkań Juventusu jest już możliwe. Nie wiemy jeszcze co z pierwszą kolejką. Mecz albo nie zostanie wliczony do klasyfikacji Juve albo zostaną tam uwzględnione typy oddane na mecz w klasyfikacji Serie A.

Damy znać gdy sytuacja się wyjaśni.
sarek7 pisze: Wiem że podczas typera odnośnie euro jeden z typujacych pisał o zmianie przyznawania punktów. Chodziło o zmianę punktowania wyniku meczu i rozstrzygnięcia meczu. Czy jest szansa by to zmienić? Może powinniście o tym pomyśleć? A może zróbcie takie pytanie byśmy się mogli wypowiedzieć i zadecydować?
No to słuchamy propozycji :) Czasu sporo, bo rzecz jasna nie zmienimy punktacji w trakcie sezonu więc jest to temat do przemyślenia przed kolejnym sezonem.

sj pisze:Czy mógłby jeszcze raz ktoś sprawdzić mój tym strzelca gola w meczu Chievo - Inter? Jestem przekonany, że typowałem Birsę, ale mogłem coś pomylić. Pozdrawiam.
Niestety to nie był Birsa.
delsebastian pisze:matri - sassuolo
dodany :ok:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 17:01

Kiedy będą podliczone wszystkie typy?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2016, 22:41

Siewier pisze:Osobne typowanie spotkań Juventusu jest już możliwe. Nie wiemy jeszcze co z pierwszą kolejką. Mecz albo nie zostanie wliczony do klasyfikacji Juve albo zostaną tam uwzględnione typy oddane na mecz w klasyfikacji Serie A.
Ehh. To szkoda, że przyzwyczaiłem się dość wcześnie typować bo niestety na drugą kolejką również się nie załapałem na typowanie w klasyfikacji Juve. Chociaż dużej straty nie ma bo byłoby biedne 9 pkt. :prochno:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2016, 18:35

Czyli mecz Sassuolo - Pescara, niezostanie uwzględniony w typerze? Szkoda - bo trafiłem wynik bramkowy... :whistle: .


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Stawiar90

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 grudnia 2007
Posty: 70
Rejestracja: 30 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 13:31

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Czyli mecz Sassuolo - Pescara, niezostanie uwzględniony w typerze? Szkoda - bo trafiłem wynik bramkowy... :whistle: .
Dlaczego ten mecz nie będzie liczony do klasyfikacji?


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2016, 16:21

Stawiar90 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Czyli mecz Sassuolo - Pescara, niezostanie uwzględniony w typerze? Szkoda - bo trafiłem wynik bramkowy... :whistle: .
Dlaczego ten mecz nie będzie liczony do klasyfikacji?
Bo zgodnie z regulaminem typera:

3.5. Walkower
3.5.1. Jeśli mecz zostanie przerwany bądź unieważniony na korzyść jednej z drużyn typy za ten mecz nie będą brane pod uwagę, a sam mecz usunięty ze spisu typera.

Mecz ten zostanie usunięty z typera po rozpatrzeniu przez władze ligi odwołania Sassuolo.


Zablokowany