Typer JuvePoland (15/16)

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2015, 23:02

Startuje 18. edycja Typera JuvePoland!

Już w najbliższą sobotę ruszają rozgrywki Serie A sezonu 2015/16! A to oznacza, że czas wystartować z 18. edycją Typera JuvePoland.

W rozpoczynającym się sezonie prowadzone będą trzy kategorie: Juventus, Serie A i Liga Mistrzów. Do zabawy zapraszamy wszystkich stałych uczestników jak i tych, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w najstarszym typerze polskiego i światowego internetu.

NAGRODY:
Pula nagród wyniesie ponad 2000 zł, a nagrody w większości laureaci będą mogli wybrać samodzielnie.

Wszyscy, którzy planują rozpoczęcie zabawy polecamy przede wszystkim tekst "Jak zacząć?", z którego dowiedzieć można się co zrobić, aby w ogóle dołączyć do typera.

Pozostałym polecamy zapoznanie się z "Regulaminem".

A gdy już dokładnie zapoznacie się z "Regulaminem, nie pozostanie nic innego jak rozpocząć typowanie pierwszych meczów. Możecie zrobić to TUTAJ.

W wolnej chwili zapraszamy do zapoznania się z historią typera.

Wszystkie pytania odnośnie Typera JuvePoland prosimy zadawać w TYM temacie.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2016, 11:08 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 08:31

Zrezygnowaliście z typera pucharu?

Edit: Troche szkoda, chociaż z drugiej strony zawsze najmniej zajmowałem się właśnie typerem pucharu ;) Przynajmniej będą lepsze nagrody w trzech pozostałych kategoriach (Nie, żeby wcześniej były złe).
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2015, 10:20 przez Max_LP, łącznie zmieniany 1 raz.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 08:34

Max_LP pisze:Zrezygnowaliście z typera pucharu?
Tak, od tego sezonu typować będziemy w trzech kategoriach: Juventus, Liga Mistrzów, Serie A.


sarek7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 12:26

W regulaminie zauważyłem, że są dodawane punkty na strzelca pierwszej bramki oraz ogólnie strzelca bramki. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwość typowania innego strzelca pierwszej bramki a innego strzelca bramki?


Pan Bóg wybacza! Kibice JUVE nigdy!
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 13:28

sarek7 pisze:W regulaminie zauważyłem, że są dodawane punkty na strzelca pierwszej bramki oraz ogólnie strzelca bramki. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwość typowania innego strzelca pierwszej bramki a innego strzelca bramki?
Słuszna uwaga, też to zauważyłem. Wg mnie widocznie wkradł się jakiś błąd bo jaki byłby sens typować strzelca pierwszej bramki przy ewentualnym typowaniu w ogóle jakiegokolwiek strzelca bramki w meczu i dostając jeszcze po tyle samo punktów. Jak na moje być może ktoś za dużo o jedno zdanie dopisał i po prostu tu może chodzić o prawidłowe wytypowanie tylko strzelca pierwszej bramki.

A odnośnie pytania kolegi to w tej zakładce "Typuj wynik" nawet chyba nie ma takiej możliwości, żeby typować strzelca pierwszej i ogólnie bramki w meczu. Także mi się wydaje, że w regulaminie nastąpiła poprostu jakaś pomyłka ze strony organizatorów.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 15:53

zbysioJuve pisze:
sarek7 pisze:W regulaminie zauważyłem, że są dodawane punkty na strzelca pierwszej bramki oraz ogólnie strzelca bramki. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwość typowania innego strzelca pierwszej bramki a innego strzelca bramki?
Słuszna uwaga, też to zauważyłem. Wg mnie widocznie wkradł się jakiś błąd bo jaki byłby sens typować strzelca pierwszej bramki przy ewentualnym typowaniu w ogóle jakiegokolwiek strzelca bramki w meczu i dostając jeszcze po tyle samo punktów. Jak na moje być może ktoś za dużo o jedno zdanie dopisał i po prostu tu może chodzić o prawidłowe wytypowanie tylko strzelca pierwszej bramki.

A odnośnie pytania kolegi to w tej zakładce "Typuj wynik" nawet chyba nie ma takiej możliwości, żeby typować strzelca pierwszej i ogólnie bramki w meczu. Także mi się wydaje, że w regulaminie nastąpiła poprostu jakaś pomyłka ze strony organizatorów.
Wydaje mi się, że punkty będą przyznawane jeśli twój wytypowany pierwszy strzelec gola strzeli ale w powiedzmy na 2-0, tylko że np. 1 a nie 4pkt i to jest ten błąd w regulaminie.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 17:33

zbysioJuve pisze:
sarek7 pisze:W regulaminie zauważyłem, że są dodawane punkty na strzelca pierwszej bramki oraz ogólnie strzelca bramki. W związku z tym mam pytanie czy jest możliwość typowania innego strzelca pierwszej bramki a innego strzelca bramki?
Słuszna uwaga, też to zauważyłem. Wg mnie widocznie wkradł się jakiś błąd bo jaki byłby sens typować strzelca pierwszej bramki przy ewentualnym typowaniu w ogóle jakiegokolwiek strzelca bramki w meczu i dostając jeszcze po tyle samo punktów. Jak na moje być może ktoś za dużo o jedno zdanie dopisał i po prostu tu może chodzić o prawidłowe wytypowanie tylko strzelca pierwszej bramki.

A odnośnie pytania kolegi to w tej zakładce "Typuj wynik" nawet chyba nie ma takiej możliwości, żeby typować strzelca pierwszej i ogólnie bramki w meczu. Także mi się wydaje, że w regulaminie nastąpiła poprostu jakaś pomyłka ze strony organizatorów.
Skorygowane. Dzięki za uwagę. Oczywiście punktujemy tylko strzelca pierwszej bramki. Co ciekawe błąd ten był powielany w zapisie regulaminu od czterech lat, ale dopiero teraz został wyłapany. Brawo za spostrzegawczość :bravo:


camor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 18:34

w Carpi nie ma mozliwosci wybrania Wilczka jako strzelca pierwszej bramki ;) az tak nie wierzycie w Polaka ;-)) ?


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2015, 19:08

Dodałem go. Generalnie składy jeszcze do zamknięcia okienka będą uzupełniane na bieżąco.


sarek7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 13 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2015, 12:52

Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby typowanie ogólnie strzelca bramki a nie tylko strzelca pierwszej bramki? Nie myśleliście o takiej zmianie? W mojej opinii było by to ciekawsze rozwiązanie i zawsze kilka punktów więcej udałoby się uzbierać;)


Pan Bóg wybacza! Kibice JUVE nigdy!
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 07:53

sarek7 pisze:Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby typowanie ogólnie strzelca bramki a nie tylko strzelca pierwszej bramki? Nie myśleliście o takiej zmianie? W mojej opinii było by to ciekawsze rozwiązanie i zawsze kilka punktów więcej udałoby się uzbierać;)
Byłoby po prostu łatwiej ustrzelić punkty, ale nie o to chodzi, żeby było łatwiej ;)


livinglegend

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2015, 15:52

Sugeruję zmienić datę i godzinę startu Sampdoria-Bologna. Mecz przełożony z wczoraj na dziś na 20:45.


Arrivederci Mauro e David :(
Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 09:56

Źle jest wklepany mecz Napoli - Juventus. Do przerwy było 1:0, a nie 2:1.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 września 2015, 10:54

Agrik pisze:Źle jest wklepany mecz Napoli - Juventus. Do przerwy było 1:0, a nie 2:1.
dzieki za info, poprawione :ok:


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 października 2015, 11:09

Jeśli chodzi o Chievo to wprowadzone jest Alberto Paloshi, a Alberto nazywa się Paloschi. Taka mała literówka, a razi.


Zablokowany