Książki wydawane przez JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 12:39

Niniejszy temat służy do zadawania pytań dotyczących książek wydawanych przez Redakcję JuvePoland we współpracy z SQN.
Zapraszamy też do dzielenia się wrażeniami, zgłaszania propozycji i uwag dotyczących naszych wydań.

Zapraszamy do internetowej księgarni LaBotiga.pl:
1) Alessandro Del Piero: "Gramy Dalej"
2) Antonio Conte: "Głowa, serce i nogi"
3) Gigi Buffon: "Numer 1"
4) Andrea Pirlo: "Myślę, więc gram"

__________________________________________________________________________________

Wojtek pisze:Mam pytanie odnośnie LaBotigi a nie ma gdzie o tym napisać, więc napiszę tu ;D

Otóż, przy okazji wydania książki Pirlo postanowiłem zamówić trójpak : Pirlo + Conte + Del Piero. Pierwsze dwie książki jak najbardziej OK, ale mam dziwne wrażenie, że książka Del Piero była już używana wcześniej, czy jest to możliwe? Oczywiście mogę się mylić i nie chcę ich tak od razu oskarżac :D
Trudno wypowiadać się nam w tym temacie, wysyłka odbywa się siłami LaBotiga.pl, z ich magazynu. Jeśli możesz, podeślij mi (np. na PW) jakieś fotki książki, którą dostałeś - jeśli faktycznie jest tak sfatygowana/używana (co nie powinno się wydarzyć), wyślemy Ci w ramach rekompensaty nowy egzemplarz "Gramy Dalej" na koszt JuvePoland.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 14:45

Skoro jest taki temat to i mam pytanie - swego czasu był news na JP o kolejnym rozdziale/rozdziałach "Gramy Dalej" i ewentualnym tłumaczeniu na PL. Temat powoli brnie do przodu, został odłożony w czasie czy upadł całkowicie?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2014, 16:21

To prawda, tak było. Temat zrobił się złożony po tym, jak rozdział w oryginalne zniknął z oficjalnej strony Del Piero (aktualnie wyświetla się w tamtym miejscu błąd). Pracujemy nad tym, żeby otrzymać ten rozdział bezpośrednio od Wydawcy oryginału, ale w ostatnich miesiącach priorytetem było dla nas wydanie autobiografii Pirlo.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2014, 16:35

Pirlo - książka świetna, wiele ciekawych i czasem śmiesznych faktów z czasów Milanu jak i Juve ;)

Del Piero - jak dla mnie najsłabsza z tych wszystkich. Praktycznie nic o Juve, ciągle tylko rodzina, rodzina i rodzina, po autobiografii piłkarza oczekuję jakichś ciekawych wątków o Juve czy ich piłkarzach, tak jak to miało miejsce w książce Pirlo.

Buffon - Z pewnością ciekawsza od książki Alexa.

Conte - zaraz zabieram się do jej czytania, ale myślę, że mnie zaciekawi patrząc na nazwy rozdziałów ;)

Co do propozycji to fajnie byłoby gdybyście przy okazji wydania następnej książki dodali każdemu jakąś fajną zakładkę ;)

Teraz czekamy na książkę Nedveda :twisted:


mjecho

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2007
Posty: 8
Rejestracja: 29 maja 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2014, 11:55

witam, czy na książkę Pirlo są jeszcze zniżki dla JuvePoland? jeśli tak, to jaki jest kod rabatowy? pozdrawiam


Łukasz N.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2012
Posty: 5
Rejestracja: 26 października 2012

Nieprzeczytany post 27 listopada 2014, 09:23

Ja mam takie pytanie:
Czy jest jakas promocja na zakup 2-paku książek Pirlo i Buffona?
W taki sposób kupiłem książki Del Piero i Conta.
Dzięki za odpowiedź


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2014, 09:27

Łukasz N. pisze:Ja mam takie pytanie:
Czy jest jakas promocja na zakup 2-paku książek Pirlo i Buffona?
W taki sposób kupiłem książki Del Piero i Conta.
Dzięki za odpowiedź
Są dostępne pakiety w każdej konfiguracji - wszystkie widoczne w zakładce "Pakiety" na stronie labotiga.pl .

Pakiety ==> Pakiet Pirlo + 1 książka (dwupak) ;)


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 listopada 2014, 10:58

Też jeszcze nie mam do tej pory żadnej książki i w tym roku może coś bym zakupił zamiast kalendarza. Ot taki prezent pod choinkę. Znalazłem taki pakiet:
www.labotiga.pl/pirlopakiet2

Dobrze rozumiem ,że trzy książki kosztują 39,90 zł? Jeśli tak to dlaczego cena tego trójpaku jest taka sama jak tego dwupaku podanego w poście wyżej? Nie wiem czy te książki może są np. gorszego gatunku, jakości?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2014, 11:19

Musisz po prawej stronie najpierw wybrać, które dwie książki dobierasz do Pirlo i wtedy cena się zmienia. Cały pakiet Pirlo + 2 książki to 75pln.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 listopada 2014, 11:46

Siewier pisze:Musisz po prawej stronie najpierw wybrać, które dwie książki dobierasz do Pirlo i wtedy cena się zmienia. Cały pakiet Pirlo + 2 książki to 75pln.
:ok: Dzięki. Już sobie pomyślałem, że naprawdę taka cena okazyjna za wszysto jest :) . A nie wiecie czy czasem po 28 listopada będzie możliwość kontaktu telefonicznego z księgarnią? Chyba, ze nie wiem może Ty albo Mnowo macie jakąś autobiografię Pirlo w zanadrzu to bym już im nie zawracał głowy.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2015, 20:09

Orientuje się ktoś co to za książka?



Może warto byłoby się nią zainteresować?


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 20:30

Czytał ktoś z was książkę Teveza? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o niej dowiedzieć bo zastanawiam się nad jej zakupem;) Warto?


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2015, 21:57

Wojtek pisze:Czytał ktoś z was książkę Teveza? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o niej dowiedzieć bo zastanawiam się nad jej zakupem;) Warto?


Nie czytałem tej książki, ale słyszałem wiele negatywnych opinii o niej. Niektóre historie są ponoć bardzo pobieżnie opisanie, albo ciekawych wątków o różnych sytuacjach z Premier League nie ma wcale. I chyba, ale tu mogę się mylić (bo nie chce mi się teraz sprawdzać) nie jest napisana przez Teveza.

Dobry opis tej książki znajdziesz tu: http://ekstraklasa.net/ksiazki/droga-te ... 2860194488 raczej nie zachęca.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 08:04

Don Paolo pisze:Orientuje się ktoś co to za książka?



Może warto byłoby się nią zainteresować?
Trzymamy rękę na pulsie :wink:
delarudii pisze:I chyba, ale tu mogę się mylić (bo nie chce mi się teraz sprawdzać) nie jest napisana przez Teveza.
Dokładnie tak, nie jest to autobiografia piłkarza.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 10:45

mnowo pisze:
Don Paolo pisze:Orientuje się ktoś co to za książka?



Może warto byłoby się nią zainteresować?
Trzymamy rękę na pulsie :wink:
delarudii pisze:I chyba, ale tu mogę się mylić (bo nie chce mi się teraz sprawdzać) nie jest napisana przez Teveza.
Dokładnie tak, nie jest to autobiografia piłkarza.
Gdybyście przetłumaczyli tę kolekcję, to ubóstwiałbym Was do końca życia. Historia Juventusu jest (a zwłaszcza lata dwudzieste, trzydzieste i czterdzieste) dosyć słabo opisana. To byłby kamień milowy, jeżeli chodzi o popularyzowanie wiedzy historycznej o naszej drużynie.


ODPOWIEDZ