Książki wydawane przez JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2015, 12:21

JuventinoPS pisze:Gdybyście przetłumaczyli tę kolekcję, to ubóstwiałbym Was do końca życia. Historia Juventusu jest (a zwłaszcza lata dwudzieste, trzydzieste i czterdzieste) dosyć słabo opisana. To byłby kamień milowy, jeżeli chodzi o popularyzowanie wiedzy historycznej o naszej drużynie.
To nie jest kolekcja, to jedna książka (ponad 200 stron), dość szczegółowo opisująca historię i współczesne dzieje klubu.
Pozycja na pewno interesująca, cel szczytny, zobaczymy, co da się zrobić ;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2015, 18:34

Wojtek pisze:Czytał ktoś z was książkę Teveza? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o niej dowiedzieć bo zastanawiam się nad jej zakupem;) Warto?
Oczywiście kupiłem do kolekcji, okładka zachęca. Niestety podzielam zdanie kolegów. Ciężko było ją ,zmęczyć'. Ponadto o jego grze w Juventusie jest całe 2 strony.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2015, 23:06

Gdyby ktoś chciał kupić jakąś książkę na labotiga to mam jeden kod na zniżkę 30%, który jest ważny tylko przez 30 dni (już jakieś 25), więc i tak go nie wykorzystam bo nie planuje kupować żadnej książki na razie, a komuś może się przydać :ok:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2015, 18:04

Przeczytał już ktoś książkę Nedveda "Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają"? Osobiście łyknąłem ją w dosłownie chwilę i czuję spory niedosyt. Wiem, że piłkarze nie potrafią pisać książek i często są chaotyczne, ale tutaj Nedved miał do pomocy jakiegoś dziennikarza Michele Dalaia. Książka nieco ponad 200 stron, a po przeczytaniu mam straszny niedosyt, zaś większość wątków jest tak strasznie okrojona... Jego przeżycie z 2003 roku, w którym liczyłem na kilka grubych stron tego jak czuł się po dostaniu żółtka z Realem jest także strasznie uboga.
Nedved złoty człowiek - wszyscy wspaniali, nikt nie zawinił :prochno: w sumie czego można się po nim był spodziewać, zawsze wydawał się strasznie profesjonalną i ciepłą osobą, która nie szuka zgrzytów.

Z plusów to książka wygląda wspaniale i na szafkę poleci :ok:
Ps. podpisywanie zdjęć Nedveda z dzieciństwa zbędne. Od razu rzuca się w oczy, zaś dzieciak co miał 12?13? lat wygląda jak Nedved co miał 30stkę tylko bez zmarszczek :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 16:56

Eric6666 pisze:Przeczytał już ktoś książkę Nedveda "Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają"? Osobiście łyknąłem ją w dosłownie chwilę i czuję spory niedosyt. Wiem, że piłkarze nie potrafią pisać książek i często są chaotyczne, ale tutaj Nedved miał do pomocy jakiegoś dziennikarza Michele Dalaia. Książka nieco ponad 200 stron, a po przeczytaniu mam straszny niedosyt, zaś większość wątków jest tak strasznie okrojona... Jego przeżycie z 2003 roku, w którym liczyłem na kilka grubych stron tego jak czuł się po dostaniu żółtka z Realem jest także strasznie uboga.
Nedved złoty człowiek - wszyscy wspaniali, nikt nie zawinił :prochno: w sumie czego można się po nim był spodziewać, zawsze wydawał się strasznie profesjonalną i ciepłą osobą, która nie szuka zgrzytów.

Z plusów to książka wygląda wspaniale i na szafkę poleci :ok:
Ps. podpisywanie zdjęć Nedveda z dzieciństwa zbędne. Od razu rzuca się w oczy, zaś dzieciak co miał 12?13? lat wygląda jak Nedved co miał 30stkę tylko bez zmarszczek :prochno:
Faktycznie mógł nieco bardziej szczegółowo opisać niektóre fragmenty kariery. Wiadomo, że było tego tak wiele, iż można wydać parę tomów z tych wspomnień. Ale ogólnie miła, szybka lektura. Nie wspomniał, że nie zdał kiedyś z klasy do klasy... przypadek? ;)

Dla mnie no:1 pozostaje Ibra. Wszystko od szatni, to co nas najbardziej interesuje, opisane z charakterem, barwnie i bardzo szczegółowo. Liczę na 2 część, bo kariera napisała mu zdecydowanie kolejne, bogate rozdziały.


Obrazek
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2016, 20:11

Ja chętnie przeczytałbym biografię De Ceglie.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2016, 21:21

A co z Ksiązkami Markiza i Kielona chyba obie w formie - kibice pytają piłkarz odpowiada. Myślę, że na obie pozycje jakieś zapotrzebowanie by się znalazlo.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2016, 15:55

Robaku pisze:A co z Ksiązkami Markiza i Kielona chyba obie w formie - kibice pytają piłkarz odpowiada. Myślę, że na obie pozycje jakieś zapotrzebowanie by się znalazlo.
Kupiliśmy, sprawdziliśmy - niestety formuła nie jest atrakcyjna, dlatego nie jesteśmy zainteresowani ich wydaniem w Polsce, podobnie zresztą jak wydawnictwo, z którym współpracujemy.
Tak czy inaczej, zalecam czujność :whistle:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2016, 19:12



Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 września 2016, 17:07

Na stronie głównej pod newsem niektórzy wprowadzili zamieszanie odnośnie tej nowej książki, a nikt tam nie odpisuje co i jak więc zapytam tutaj.

1. Czy jeśli najpierw zamówiłem książkę i zapłaciłem, a później dopiero się wpisałem na tej stronie to czy będę na tej książce?
2. Ktoś napisał na głównej w komentach, żeby nie korzystać z bonusu 5 zł (za zapisanie się do newslettera labotiga), bo wtedy nie będzie Twojego nazwiska na książce, co byłoby trochę bezsensu, sam skorzystałem ze zniżki dlatego pytam.
3. Na stronie trzeba było wpisać NUMER ZAMÓWIENIA i jedni wpisywali ten co były same litery, a inni ten co było po hasztagu, więc który trzeba było wpisać?

Dzięki z góry za odpowiedź.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 23:02

Przepraszam za głupi post, ale może ktoś coś wie. Zamówiłem w przedsprzedaży ale za pobraniem. Było napisane że dostane więcej informacji w następnym e-mail i nic. Oczywiście dodałem przy nazwisko numer zamówienia wszystko tak jak było napisane.
Pozdrawiam


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 12:07

Pytanko. Wysłałem maila dwukrotnie (5.09 i 28.09) na adres: biuro@wsqn.pl z pytaniem o zamówienie i akcję KibicujemyJuve i odzew jest zerowy. Da się coś zrobić w tym temacie? Macie chłopaki jakiś inny adres mailowy?


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 12:21



Obrazek
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 05 października 2016, 10:38

Od kiedy zaczną wysyłać książki?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2016, 16:34

Projekt okładki:
http://www.kibicujemyjuve.pl/?utm_sourc ... akcja3mail

Dostałem już link do ściągnięcia ebooka. Książka już na moim urządzeniu i zaraz siadam do lektury. Więc możecie mi zazdrościć :C


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
ODPOWIEDZ