Oskary JuvePoland - Reaktywacja!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 19 maja 2014, 00:26

Jako, że sezon się skończył i nastał czas podsumowań, zabaw i innych takich, wpadłem na pomysł przywrócenia pewnego konkursu. Pewnie część z forumowych wyjadaczy pamięta tą zabawę, która miała miejsce ładnych parę lat. Dla tych, którzy nie wiedzą lub nie pamiętają spieszę z wyjaśnieniami.

Chodzi o niejako wyróżnienie forumowiczów, którzy waszym zdaniem wybijają się ponad całe JuvePoland, są niezwykle pomocni etc.

Głosy można oddawać w następujących kategoriach:

1. Najlepszy avatar/sygnatura - tu wyjaśniać specjalnie nie trzeba.

2. Najlepszy debiutant - tu można nominować osobę, która jest stosunkowo krótko na forum (dla reguł zabawy przyjmijmy, że z początkiem zeszłego mercato czyli 1 czerwca 2013) a która waszym zdaniem wniosła ożywienie, ciekawe wypowiedzi czy niebanalne teksty.

3. Najbardziej przyjazny forumowicz - tu także chyba wszystko jasne.

4. Najbardziej elokwentny forumowicz - kategoria dla użytkowników, którzy swoją wiedzą, erudycją czy niebanalnością biją resztę o głowę.

5. Najlepszy dyskutant - tutaj wyjaśniać nie trzeba.

6. Najlepszy tekst - tutaj jeszcze nie wiem, czy lepiej będzie tutaj wyróżniać pojedynczy najlepszy tekst wraz z autorem czy po prostu wpisywać złotoustych autorów, którzy wprawiają w zachwyt, śmiech zażenowanie czy podziw.

7. Najbardziej zakręcony forumowicz - po prostu Waszym zdaniem użytkownik, który ma największego bzika na punkcie Juve ;)

8. Najbardziej wartościowy forumowicz - użytkownik bez którego ciężko wyobrazić sobie JuvePoland, jednym słowem po prostu gwiazda, Top User :prochno:


To w skrócie narazie wszystko, temat na początku ma służyć temu, czy będzie istniało zainteresowanie na tego typu zabawę. Regulamin, forma nagród czy dokładnie wyłanianie triumfatorów pojawią się niedługo, jak będę miał więcej czasu.

Piszcie swoje opinie i sugestie co do tego, jak to powinno wyglądać, jestem otwarty na propozycję.

Jeśli ktoś chciałby mi pomóc w organizacji, pisać.

To z mojej strony narazie tyle.


PS. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak to wyglądało kiedyś http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 398#190398


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 14:11

Ciekawy pomysł, choć wiem, której nagrody na pewno nie dostanę :-P


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2014, 14:16

Ardjan pisze:8. Najbardziej wartościowy forumowicz - użytkownik bez którego ciężko wyobrazić sobie JuvePoland, jednym słowem po prostu gwiazda, Top User :prochno:
Jak ja?


z|ataNfaN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 4
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2014, 02:15

Głosuję na użytkownika BIANCONERI - najlepszy dyskutant.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2014, 08:45

szczypek pisze:
Ardjan pisze:8. Najbardziej wartościowy forumowicz - użytkownik bez którego ciężko wyobrazić sobie JuvePoland, jednym słowem po prostu gwiazda, Top User :prochno:
Jak ja?
Chyba bóg Cię opuścił i byk oźrebił.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2014, 13:26

dajmy szansę temu tematowi :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 17 października 2014, 16:21

pan Zambrotta pisze:dajmy szansę temu tematowi :prochno:

Lepiej późno niż wcale :lol:


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 11:04

1. Najlepszy avatar/sygnatura - Dobry Mudżyn oczywiscie !

2. Najlepszy debiutant - nie mam zielonego pojecia, nie rzucil mi sie nikt w oczy

3. Najbardziej przyjazny forumowicz - Antek666

4. Najbardziej elokwentny forumowicz - Lord Juve

5. Najlepszy dyskutant - deszczowy

6. Najlepszy tekst - PeZet, deszczowy, Lord Juve, Vimes, Pumex, szczypek - ex eaquo

7. Najbardziej zakręcony forumowicz - Zahor

8. Najbardziej wartościowy forumowicz - pan Zambrotta


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 13:35

A co mi tam. Dawno nigdzie nie pajacowałem w niczym, to poświęcę tą jedną chwilę :prochno:

1. Najlepszy avatar/sygnatura - Pan Zambrotta (jakoś nie sposób, nie zwrócić uwagi na jego miniaturkę), Szczypek (potrafi ukłuć tymi kolcami :C )

2. Najlepszy debiutant - Lucas87. Jestem gnidą i nominuje tutaj siebie samego, ponieważ z ludzi zarejestrowanych na forum JP, po mnie - nie pamiętam osoby piszącej tutaj regularnie. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie...

3. Najbardziej przyjazny forumowicz - Lord Juve. Bo każdemu udziela cennych rad. :smile:

4. Najbardziej elokwentny forumowicz - Vimes. Nie mogę inaczej. Chłop musi mieć również kawał zdrowia, że chce mu się wypisywać i wklejać to wszystko w temacie "Polityka".

5. Najlepszy dyskutant - Zahor. Pewnie, któregoś dnia - ktoś go pokona na tym polu i będzie tym kimś...on sam.

6. Najlepszy tekst - Vimes/Pumex. Tutaj można by również kilkorgu polecić, ja wstawiam tych dwóch.

7. Najbardziej zakręcony forumowicz - Deszczowy. Nie wiem, czy akurat słowo "zakręcony" najbardziej do niego pasuje, ale nie sposób, było go całkowicie pominąć w tych nominacjach..

8. Najbardziej wartościowy forumowicz - Pumex/Zahor/Vimes. Dla sprawiedliwości, nie mogłem podać mniej osób w tej kategorii.
Przyjaciółmi raczej nigdy nie byliśmy, nie musimy się we wszystkim zgadzać, lecz Wasz wkład w funkcjonowanie strony (lub merytoryczne wypowiedzi) - doceniam.

Normalni nie wierzę w siebie, że to wszystko napisałem :prochno:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2014, 18:30

Przypominam, że punkt siódmy został określony w pierwszym poście jako osoba "która ma największego bzika na punkcie Juve". Deszczowy i zahor to kryptolegionista (kryptosuperak) i kryptomilanista. Nie wiem, kto podlicza głosy, ale na pewno zgłoszę konstruktywny wniosek :prochno:


ODPOWIEDZ