Reorganizacja forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 19:49

Nie wiedziałem, że Polska to taki kulturalny kraj, wolny od hipokryzji i coś tam coś tam.
Ta. Tu na forum sami profesorowie co nigdy nie przeklinają albo księża. :smile:
Dla mnie wulgaryzmy w umiarkowanym stopniu bez wyzwisk powinny być dozwolone. Sam ich używam w życiu codziennym, ale to nie znaczy, że jestem chamem. Jakieś 90% społeczeństwa klnie.

http://polska.newsweek.pl/przeklenstwa- ... 814,1.html


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 21:24

Jestem zdecydowanie przeciw rozluźnianiu regulaminu, bo jak w tamie powstanie chociaż mała szczelina to wkrótce potem zaleje nas rzeka kału. "Curvą" to można sobie rzucić spontanicznie przed monitorem oglądając mecz. Nie wpadajmy do rynsztoka i nie palikotyzujmy naszego forum.


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 21:33

Bez przesady. To jest forum piłkarskie, a nie polityczne. Przeglądam fora wielu drużyn i tylko na tym jest rygor jak w Korei Płn. "Dupa" nie można napisać, bo kartkę dostaniesz. :lol:

Mi jest to obojętne, ale nie miałbym nic przeciwko rozluźnieniu atmosfery.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 21:47

Właśnie tak wyobrażam sobie rozluźnienie regulaminu: http://www.youtube.com/watch?v=-k0JcbM4KSI#t=02m05s.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 22:09

Zdecydowanym problemem JP jest wielka schizofrenia w temacie dbania o wysokim poziom i kulture wypowiedzi. Z jednej strony bezwzglednie karane sa wszelkiego rodzaju kurvy i merdy. Z drugiej na porzadku dziennym sa ataki personalne a pod plaszczykiem ironii i sarkazmu mozna przemycic najgorsze obelgi, jesli tylko nie zawieraja slow powszechnie uznanych za obrazliwe.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2014, 22:35

Ja karałbym też BEZMYŚLNE hejtowanie piłkarzy, trenera i zarządu, dzięki temu nie trzeba by już czytać wypocin niektórych użytkowników, którzy od lat zaśmiecają tę stronę swoją obecnością.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 02:46

ewerthon pisze:...wypocin niektórych użytkowników, którzy od lat zaśmiecają tę stronę swoją obecnością
Miedzy innymi o takie wypowiedzi mi chodzilo. Dziekuje, ze szanowny kolega zechcial posluzyc przykladem :ok:.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 08:37

Ja jestem hejterem :lol: . "Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - trzymam się tego, dlatego nie rozpoczynam dyskusji :)


Co do tych wulgaryzmów, to można by było przymknąć oko gdyby na przykład ktoś napisał jakiś mądry esej podsumowujący spotkanie i żeby podkreślić swoje emocje użyłby jakichś mocniejszych słów, natomiast wyzywanie z masą wykrzykników nie ma najmniejszego sensu.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 12:29

Gotti pisze: Dla mnie wulgaryzmy w umiarkowanym stopniu bez wyzwisk powinny być dozwolone. Sam ich używam w życiu codziennym, ale to nie znaczy, że jestem chamem.
Jeżeli robisz to w miejscu publicznym: w restauracji, w tramwaju, czy w poczekalni u lekarza, to muszę Cię zmartwić - jesteś chamem. Natomiast jeżeli z pewnych względów nie robisz tego w wyżej wymienionych miejscach, to na podobnej zasadzie nie powinieneś również na ogólnodostępnym forum w internecie, gdzie pojawiają się różne osoby, również takie, które mogą być tym zniesmaczone.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 12:35

jeśli w poczekalni u lekarza nie można to gdzie można :?: :D


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 14:29

Ja jestem za tym, żeby nie cenzurować przekleństw, ale dawać kartki. Mogę dostać kartkę za rzucanie mięsem, ale chciałbym coś z tego mieć, tzn. żeby widać było co piszę. Porzucam mięsem, dostane 2 kartki, uspokoje się na 45 dni i potem znów mogę

Albo można zrobić przydział na przekleństwa, dajmy na to 5 w miesiącu


forumowy ujadacz
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 14:55

A ja jestem za tym, żeby przywrócić do tabelki "Forum" na głównej nie tylko tematy piłkarskie.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 14:57

filippo pisze: Albo można zrobić przydział na przekleństwa, dajmy na to 5 w miesiącu
:prochno: Mhm, ciekawe kto to będzie wszystkim zliczał.

Przekleństwa na JP nie są i nie będą tolerowane. Zresztą temat służy czemu innemu, następnym razem takie uwagi proszę kierować tutaj.


#AllegriOut
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 15:55

zahor pisze:
Gotti pisze: Dla mnie wulgaryzmy w umiarkowanym stopniu bez wyzwisk powinny być dozwolone. Sam ich używam w życiu codziennym, ale to nie znaczy, że jestem chamem.
Jeżeli robisz to w miejscu publicznym: w restauracji, w tramwaju, czy w poczekalni u lekarza, to muszę Cię zmartwić - jesteś chamem. Natomiast jeżeli z pewnych względów nie robisz tego w wyżej wymienionych miejscach, to na podobnej zasadzie nie powinieneś również na ogólnodostępnym forum w internecie, gdzie pojawiają się różne osoby, również takie, które mogą być tym zniesmaczone.
Robię to w pracy, bo jest taka atmosfera i ludzie, że w większość to robi.
Poza tym w barach/pubach, jak pływam na żaglach itd.
Jednak gdy jestem w miejscu publicznym typu urząd albo w sklepie i widzę, że obok są dzieci to tego nie robię - taki instynkt samozachowawczy mówiący mi kiedy się powstrzymać.

Forum to tylko forum, służy do luźnych dyskusji, są tu w zasadzie tylko ludzie młodzi w większości klnący na co dzień, więc nie widzę związku z innymi miejscami publicznymi w życiu codziennym.

To forum ogólnie zdycha od dawna i w jakimś stopniu ten komiczny rygor się na pewno do tego przyczynia.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2014, 17:42

Brak możliwości przeklinania przyczynia się do upadania forum.

Złote usta.


onliforpipul
ODPOWIEDZ