"Juve (w. i inf.)"/Wielcy rywale/O Bayernie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 20:44

Tacchinardi. pisze:Rób sobie co chcesz JuveCracow, idź sobie na wojnę z 98% użytkowników piszących na forum
to Ty tutaj przyszedłeś, jak rozumiem, podyskutować. Jeśli masz jakieś merytoryczne argumenty dotyczący mojej pracy, to zapraszam do dyskusji.
Tacchinardi. pisze: poproś o ukrycie tego tematu
Mi nie przeszkadza to, co kto robi w swoim ogródku, jeżeli nie zakłóca spokoju komuś innemu. Akcja "O Bayernie z perspektywy kibica Juve" to wyzwanie dla ludzi, którzy umieją się wznieść ponad hejtowanie i wyjść poza własne, ligowe podwórko. To akcja dla otwartych ludzi, nie zamkniętych na europejską piłkę - tematy są w odpowiednim dziale, nie Juventus, tylko Piłka nożna - Świat. Chcę wzbogacać zasób wiedzy i dorzucac wlasne opinie, konfrontować je z Waszymi, bysmy byli na bieżąco z najlepszymi w Europie - chcę robić mniej więcej to, co robi bank informacji w kazdym szanujacym sie zespole: przygladac sie najlepszym z szacunkiem i uczyc od nich.


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 21:21

jsduga pisze:Trochę już idzie ocipieć na forum od tych "setek" niesprecyzowanych pomysłów jak urozmaicić stronkę.
Jeżeli wyczerpujące rozpisanie wszystkiego i praktyczna realizacja pomysłu nie jest dla Ciebie precyzowaniem, to co jest?
Nie chodziło mi o ilość informacji, ale sposób przekazania. Naliczyłem łącznie 11 tematów odnośnie Bayernu. Ilość informacji zawarta w każdym z tych tematów jest nie do ogarnięcia, a ktoś, kto chciałby się wypowiedzieć w każdej kwestii musiałby mieć minimum dzień na pisanie postów do każdego tematu.

jsduga pisze:teraz to dopiero jest burdel.
Jeżeli wrzucacie do tematów "O Bayernie" pytania zamiast zadawać je tutaj, to owszem, tworzycie niezły bajzel - ja za nikogo poza sobą tutaj nie odpowiadam.
Nie jest to konsekwencją min. Twojego nietrafionego MOIM zdaniem pomysłu?
jsduga pisze:Osobiście nie wyobrażam sobie rozłożenia na drobne tematy jak w przypadku Bayernu jeszcze zespołów Barcy, Realu itp.
Według mnie dobrze jest jak jest i nie piszę tego jako przeciwnik zmian, ale jeśli już je robić, to z głową. Obecny podział na ligi, a do tego zbiorcze tematy z informacjami o najważniejszych klubach jest wystarczający.
Napisałem wyżej wyraźnie, że nie zamierzam zakładać tematów o żadnym z kolejnych przeciwników Juve - zobowiązałem się do dbania o to, co jest. Jeśli będzie zbliżał się mecz z prestiżowym rywalem w grupowej lub pucharowej fazie LM i jednocześnie będą osoby zainteresowane opieką nad tematami i taką formą dyskusji, to wtedy pogadamy - na razie "Wielcy rywale" - poza tematami "O Bayernie" to ciągle tylko teoria i propozycja.
Ale właśnie o to mi min. chodzi. Obecne Juve co raz częściej będzie się mierzyć z prestiżowymi rywalami i warto poważnie pomyśleć, jeśli już chcesz i Twoja grupka zainteresowanych jak to rozegrać, bo chyba jak już zauważyłeś, pomysł z rozłożeniem na AŻ tyle osobnych tematów dotyczących jednego rywala nie wypalił.
jsduga pisze:Owszem, zawsze można coś poprawić, dołożyć, zmienić, ale nie zalać forum tyloma informacjami, że nie wiadomo, gdzie napisać posta.
Gdybyś zamiast lamentować spytał - wiedziałbyś.
Coś mi się wydaje, że i tak bym nie wiedział...

JuveCracow podziwiam Twój zapał, forum potrzebuje takich ludzi z inicjatywą, ale warto posłuchać też głosu forumowiczów, by dla Wszystkich było ono wygodne, a nie tylko dla danej grupy :wink:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 21:51

JuveCracow pisze:Mi nie przeszkadza to, co kto robi w swoim ogródku, jeżeli nie zakłóca spokoju komuś innemu.
Problem w tym, że Ty zakłócasz spokój, mistrzu. ;)

Jaja jak berety :prochno:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:05

Nie ma to jak zaśmiecać forum tematami z czterech liter w których ostatnie 4-5 wpisów są jednego użytkownika (pomysłodawcy). Jaja jak berety. Nie masz nawet 400 postów, a zdobyłeś sławę na wieki... :prochno:


Obrazek
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 22:31

meda11 pisze: Nie masz nawet 400 postów, a zdobyłeś sławę na wieki... :prochno:
Jak tak dalej pójdzie to będzie miał kilka tysiecy. Czekam na "Sposób na Pescarę" :D


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:32

Wszyscy hejtują nową akcję polegająca na założeniu osobnych tematów dla napastników, pomocników, obrońców i bramkarzy, ale to wcale nie głupi pomysł... Żeby był jednak świetny trzeba spełnić jeden warunek - zamknąć na wieki temat o Mercato a dyskusje przenieść w uporządkowany sposób do poszczególnych działów. Wykonalne? Chyba nie. :wink:


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 23:40

Na razie mamy tylko tematy o piłkarzach Juventusu, tak więc by zastąpić "Mercato" proponuję cztery tematy o Primera Division, cztery o Bundeslidze itd. :D Ja wolę jak mam wszystko w jednym miejscu, nie muszę przeszukiwać forum by znaleźć temat w którym mogę napisać, że "fajnie byłoby kupić Sancheza, ale Diamanti też nie byłby zły". W sumie sam nie wiem czy taka wypowiedź bardziej pasowałaby do tematu "Napastnicy Seria A - opinie, informacje", czy do "Napastnicy La Liga - opinie, informacje". Chodź mógłby być jeszcze "Cele transferowe Juventusu - napastnicy (opinie, informacje)"


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 08:42

stahoo pisze:Wszyscy hejtują nową akcję polegająca na założeniu osobnych tematów dla napastników, pomocników, obrońców i bramkarzy, ale to wcale nie głupi pomysł... Żeby był jednak świetny trzeba spełnić jeden warunek - zamknąć na wieki temat o Mercato a dyskusje przenieść w uporządkowany sposób do poszczególnych działów. Wykonalne? Chyba nie. :wink:
:ok:

Można się zastanowić nad zrobieniem działu o piłkarzach Juve podobnie jak ma to miejsce na forum.juventuz, bo faktycznie dyskusje pt. "Kto jest słabszy Vucinić, czy Giovinco" co jakiś czas się pojawiają, czy w temacie mercato, czy w tematach meczowych. Myślę, że ta akcja nie stałaby na straconej pozycji, gdyby ją dobrze zorganizować. Tylko trzeba by zacząć od zrobienia ankiety, żeby sprawdzić, czy komuś się taki pomysł podoba. Niestety po popisach JuveCracowa szanse na powodzenie takiego przedsięwzięcia spadają do minimum, a szkoda.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2013, 09:01

Kolega JuveCracow i jego tematy dostały właśnie przymusowe skierowanie na wakacje do Ciechocinka :wink:


Zablokowany