"Juve (w. i inf.)"/Wielcy rywale/O Bayernie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 09:52

Z perspektywy czasu zaproponowałbym kolegom z zespołu (o czym napisałem już każdemu na PW) inne podzielenie tematów, na przedmeczowe, meczowe i pomeczowe. Nie wiem jak Wy, ja w weekend mam czas obejrzeć jedno lub dwa spotkania - dotąd było to Juve + czasem jakiś inny mecz (najczęściej z Niemiec lub Anglii), a od paru tygodni tylko Juve i Bayern :P Ligi hiszpańskiej nie oglądam, ale wytłumaczę o co chodzi z innym podzieleniem tematów na przykładzie ulubionej drużyny wypowiadającego się wyżej Katalończyka Dtmiu.

Jeżeli kilka dni przed spotkaniem z Dumą Katalonii Ty i/lub ktoś inny byłby zainteresowany opieką nad "katalońskim" przedsięwzięciem (czyli chciałby robić mniej więcej to, co ja i koledzy z zespołu w bawarskim ogródku), to na powiedzmy 10 dni przed meczem z Barceloną powstałyby pierwsze dwa tematy:

- Juve vs Barca: Słabe punkty Blaugrany / Atuty Juve
- Juve vs Barca: Atuty Katalończyków / Słabe punkty Juve

aby móc wrzucić pierwsze informacje, spostrzeżenia i wciągnąć się w dyskusję. Dopiero po paru dniach, na krótko przed pierwszym meczem, kiedy zainteresowane problemem osoby złapałyby bakcyla i pochyliły się nad odpowiednio

- tym, co szwankuje w Barcelonie / jest naszym mocnym punktem, w czym możemy upatrywać szansy na zwycięstwo
- tym, czego powinniśmy się obawiać / co szwankuje u nas

można byłoby zaprosić wszystkich do:

- wyszukania ciekawostek, tekstów o taktyce (i dyskusji o niej), wypowiedzi trenerów ("Juve vs Barca: Trenerzy, taktyka i ciekawostki")

- wrzucenia / zrobienia materiałów "z przymrużeniem oka" do zbiorczego dla wszystkich omawianych klubów (Bayern, Barca, Real, Manchester United, być może także BVB i Chelsea) tematu "W krzywym zwierciadle"

- samej dyskusji w znanym Wam dobrze zbiorczym temacie meczowym (ogólne przewidywania dotyczące przebiegu spotkania, uwagi na gorąco i inne dowolne wpisy).

Na koniec - po meczu - celem omówienia samej boiskowej postawy piłkarzy, powstałyby tematy:

- Juve vs Barca: Defensywa
- Juve vs Barca: Ofensywa i druga linia
- Buffon vs Valdes

i można byłoby osiągnąć zakładany cel - odchudzenie zapychanego przy okazji ważniejszych meczów setkami postów "o wszystkim" zbiorczego tematu meczowego poprzez rozdzielenie dyskusji na mniejsze segmenty poświęcone każdej formacji, w których można byłoby wrzucić posegregowane tematycznie (bramkarze, postawa graczy ofensywnych obu drużyn, gra w destrukcji Juve i Barcy) fragmenty postów, przy czym uwagi odnośnie najlepszych / najgorszych zawodników na boisku trafiałyby odpowiednio do tematów: Słabe punkty Blaugrany / Atuty Juve (najsłabszy gracz Barcelony - najlepszy Juve) i Atuty Katalończyków / Słabe punkty Juve (odwrotnie). Uwagi taktyczne, komentarze dotyczące dokonywanych w trakcie meczu zmian i pracy trenerów (jak również ich wypowiedzi i inne ciekawostki) mogłyby trafiać do tematu "Trenerzy, taktyka i ciekawostki", a wszelkie żarty, napinki i głupoty do zbiorczego dla wszystkich omawianych klubów tematu "W krzywym zwierciadle". Po zakończeniu dwumeczu tematy "Juve vs Barca" przybrałyby formę analogiczną do tej, jaką widzicie obecnie w przypadku Bayernu:

1. O Barcelonie: Bramkarze
2. O Barcelonie: Defensywa
3. O Barcelonie: Ofensywa i druga linia
4. O Barcelonie: Słabe punkty Blaugrany
5. O Barcelonie: Atuty Katalończyków
6. O Barcelonie: Trenerzy, taktyka i ciekawostki

+ W krzywym zwierciadle (zbiorczy dla każdej z omawianych ekip)

Akcja "Sposób na Bayern / O Bayernie" to była - licząc szukanie przyczyn klęski :smile: - druga akcja, w której przygotowaniu miałem tutaj swój udział, a pierwsza dyskusja nowego typu - tematyczne segregowanie fragmentów posta zamiast wrzucania wszystkiego na jedna kope. Pomysł był mój, ja do niego przekonałem członków zespołu, specjalnie zaproponowałem aż tyle tematów, by w praniu wyszło który jakim cieszy się zainteresowaniem. Nie lubię tematów "o wszystkim w jednym miejscu" - jak to się mówi, jeśli coś jest o wszystkim, to tak naprawdę jest o niczym. Do takich tematów - w porównaniu do ilości wszystkich postów - rzadko trafiają przetłumaczone newsy (jak np. ten post annihilatora1988, który dla mnie był bardzo ciekawy, a że nie mam zwykle czasu ogarniać tematu o mercato, to - gdyby nie rzucił mi się w oczy - pewnie szybko zniknąłby w nawale innych postów). A zależy mi na tym, bo wzbogacać swoją i innych fanów Juve wiedzę o rywalach, byśmy byli na bieżąco z najlepszymi w Europie.

Śledźcie forum dziś wieczorem :) Akcja "O Bayernie" była testem, który miał wykazać słabe punkty projektu, wywołać nad nim dyskusję, zebrać pierwsze opinie i przygotować Was na...

Obrazek

Tym razem nie ma mowy o dziesięciu tematach. Ani nawet o pięciu :P więc mam nadzieję, że takiego oburzenia nie wywołam :C
AdiZ pisze:Idea nie była zła, gorzej z wykonaniem. 4 tematy w zupełności wystarczyłyby.
Przy okazji omawiania tych kilku najbardziej prestiżowych europejskich rywali (Real, Barca, Bayern, Manchester United, jeśli będą chętni także BVB i Chelsea) każdy z tych sześciu tematów (odrębnych dla każdego przeciwnika) które po proponowanej redukcji zostają (+ zbiorczy "W krzywym zwierciadle") ma swoje odrębne funkcje, o których w tym poście wyżej napisałem. Ale myślę, że dziś wieczorem będziesz zadowolony :)
Kogut W. pisze:Idę na golonkę, hej!
Smacznego :)
Siła Spokoju pisze:Pozdro chłopaki :wink:
Nawzajem :)
wojczech7 pisze:Po co więc poddałeś ten pomysł pod dyskusję? Rób jak uważasz i tyle. Powodzenia.

Tak jeszcze gwoli uściślenia, bo mogłeś mnie źle zrozumieć. Ten cały projekt nie przeszkadza innym pod względem merytorycznym, czy jakimś tam innym. Po prostu negatywnie wpływa na wygodę korzystania z forum.
Prosiłem o opinie i sugestie merytoryczne. Jeśli idzie o wygodę: jeżeli w tematach nie będzie ruchu, to postaram się "zbijać" tematycznie np. przez kilka dni fragmenty (tak jak teraz wrzucam) i publikować jednego dłuższego posta z paroma opiniami / informacjami zamiast kilku krótszych. W żadnym wypadku nie chcę spamować. Co myślisz o takim rozwiązaniu?
Dtmiu pisze:A może rzeczywiście zrobić ładnie zatytułowane zbiorcze tematy typu "La Liga", "Bundesliga", "Premiership" i wtedy takimi tematami opiekowałoby się po 2-3 fanów danej ligi.
ale na forum są już tematy o których mówisz:

- Premier League
- Primera Division
- Bundesliga
Dtmiu pisze:Metoda małych kroków wydaje mi się tu zdecydowanie najlepsza bo ludzie nie są przyzwyczajeni do nagłego rozbijania wszystkiego na taką ilość jednostek.
A bo ja trochę narwany jestem :twisted:
Dtmiu pisze:Ewentualnie rozbić wszystko na dwa tematy: jeden z samymi ciekawostkami, informacjami, newsami, a drugi do dyskusji.
Hmm to ciekawy pomysł, żeby gdzie indziej wrzucać informacje, a gdzie indziej dyskutować, ale z drugiej strony post z - między innymi - informacjami może być po prostu dla kogoś fajną zachętą do dyskusji nad jakimś piłkarzem / omawianym problemem, poza tym mi np. lepiej się pisze wtedy, kiedy mogę wplatać w treść posta informacje obok własnych opinii. Zawsze można byłoby w sprawie tego co mówisz założyć taki pokój - "Newsy" - tyle że w dziale Piłka nożna i inne dyscypliny, ale np. mi swobodna stylistyka odpowiada bardziej niż stricte informacyjna.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 10:10

możecie zbanować tego narcyza ?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 10:30

JuveCracow, powiem szczerze, że mocno chciałbym się dowiedzieć o co Tobie chodzi, ale nie mogę, bo każdy Twój post jest pomieszaniem z poplątaniem długości sporego felietonu, z którego nie rozumiem absolutnie nic. Bez obrazy.


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 10:42

JuveCracow - probowales swoich sil w biznesie D2D? :smile: Z takim zapałem i determinacja moglbys wciskac babkom jakies odkurzacze. Tzn sorry, najpierw rurę, później nakładki, odkurzacz i dopiero worki na paprochy. Tak zeby wszystko bylo jasne i przejrzyste, z dokładnym opisaniem kazdego szczegolu, sprzedaz calego kompletu na raz jak wiadomo nie wchodzi w gre :dance:

Te tematy byłyby SUPER gdybyscie nie walili suchych faktow, ktore mozna sprawdzic, tylko bardziej zaglebili sie w temat i wlozyli w to naprawde DUŻO wysiłku i pracy. Jak to pisal Zarzeczny, noty z kickera to kazdy umie przepisac. Piszac duzo mam na mysli ANALIZY VIDEO czyli: możliwość wyodrębniania krótkich ujęć, a przede wszystkim nakładania różnego rodzaju grafik na obraz. Kolorów, linii, zakresów, podświetleń. Dynamizowanie takich grafik tak, aby np po naniesieniu kolorów na danego piłkarza, takie "namaszczenie" podążałoby za nim wraz z tym, jak piłkarz przemieszcza się po boisku.

Mozna by skorzystac z programow typu: Adobe After Effects, Premiere i Photoshop w wersjach Elements

Mysle, ze to kazdyby chcial ogladac, wiecej obrazu, a mniej tekstu zawsze to lepiej dziala na odbiorce.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2013, 10:52 przez Buffalo, łącznie zmieniany 1 raz.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 10:49

Gościu nie umie przyjąć porażki na klatę.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 11:48

JuveCracow jesteś konkretnym hardcorowcem. Jakby Juventus miał połowę Twojego uporu ze sposobu na Bayern, to ten dwumecz mógłby skończyć się różnie :)

W nieomal pojedynkę przewróciłeś forum do góry nogami, tworzysz całkiem nową aksjologię pisania o futbolu. Zwykłe pisanie postów odeszło w zapomnienie, Ty stworzyłeś pojęcie posta 2.0, w którym oprócz esejowej formuły obowiązkowo znajduje się 17 linków do innych postów 2.0, treść posta oraz baza aksjologiczna ukazująca wszystko w szerszej perspektywie, do tego 3kg autopromocji, szczypta luzu i jazda.

Powiem Ci szczerze zanim Cię publicznie ukrzyżują, że problem polega na rozmachu. Podchodzisz do tego jak do almanachu historia futbolu 1939- 2013 + prognozy na najbliższe 16 lat. Za dużo jest tego wszystkiego, zbyt nachalnie, zbyt górnolotnie. Nawet dobry produkt wciskany ludziom z częstotliwością 30 razy dziennie może komuś zbrzydnąć całkowicie.
Pumex bardzo celnie się wyraził. Napisałeś tu 35 000 wierszy a ja też do końca nie jestem przekonany czy wiem o co Ci właściwie biega..

Inna sprawa to taka, że nie bardzo kumam czemu tu mamy śledzić co tydzień jakieś Bayerny i reale, skoro na tym forum większość to tru ultrasi, których interesuje tylko Juventus i co wyższe porażki interu :prochno: No dobra jest jeszcze De Rossi, który lubi też od czasu do czasu obejrzeć Gavorrano - Borgo a Buggiano lub Paganese - Barletta, wszak włoskie talenty rosną na krzakach w każdym zakątku naszej drugiej ojczyzny :doh: ale to jednak mniejszość.
Po co ktoś miałby tu gadać o derbach Bawarii i rozkminiać Barcę, z którą gramy raz na dekadę? :think:

Czekam do wieczora, przyglądając się bacznie "bitwie o nową jakość forum". Osobiście obstawiam, że dołączysz do Lorda i Castiela, ale niezbadane są wyroki forum :twisted:

btw. na wieczór proponuje Lazio - Juve, choć może jednak Nordsjaelland - FC Copenhagen, co by na bieżąco być z potencjalnymi rywalami :think:


jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 14:08

Trochę już idzie ocipieć na forum od tych "setek" niesprecyzowanych pomysłów jak urozmaicić stronkę. Chyba się to poważnie wymknęło z pod kontroli. Sugerowano się tym, że w tematach meczowych jest chaos, a tymczasem teraz to dopiero jest burdel.
Inicjatywa sama w sobie nie jest zła, ale wykonanie, a raczej próba wykonania kompletnie nieudana.
Osobiście nie wyobrażam sobie rozłożenia na drobne tematy jak w przypadku Bayernu jeszcze zespołów Barcy, Realu itp.
Według mnie dobrze jest jak jest i nie piszę tego jako przeciwnik zmian, ale jeśli już je robić, to z głową. Obecny podział na ligi, a do tego zbiorcze tematy z informacjami o najważniejszych klubach jest wystarczający. Po co na siłę zmieniać coś, co funkcjonuje dobrze. Owszem, zawsze można coś poprawić, dołożyć, zmienić, ale nie zalać forum tyloma informacjami, że nie wiadomo, gdzie napisać posta.


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 14:31

Supersonic pisze: Po co ktoś miałby tu gadać o derbach Bawarii i rozkminiać Barcę, z którą gramy raz na dekadę? :think:
Dokładnie. Zresztą są przecież tematy o Bundeslidze czy PD, a ich popularność ukazuje, jakie jest zapotrzebowanie na forum na jakieś poważniejsze dyskusje o drużynach tam występujących.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 15:24

Buffalo pisze:Te tematy byłyby SUPER gdybyscie nie walili suchych faktow, ktore mozna sprawdzic, tylko bardziej zaglebili sie w temat i wlozyli w to naprawde DUŻO wysiłku i pracy. Jak to pisal Zarzeczny, noty z kickera to kazdy umie przepisac. Piszac duzo mam na mysli ANALIZY VIDEO czyli: możliwość wyodrębniania krótkich ujęć, a przede wszystkim nakładania różnego rodzaju grafik na obraz. Kolorów, linii, zakresów, podświetleń. Dynamizowanie takich grafik tak, aby np po naniesieniu kolorów na danego piłkarza, takie "namaszczenie" podążałoby za nim wraz z tym, jak piłkarz przemieszcza się po boisku.
hahaha, zapomnij, tutaj liczy się "suchy tekst", czyli kolega JuveCracov obejrzy na sopcaście mecz Bayernu, opowie nam jak to fajnie się go oglądało, wklei newsa z fcbayern.pl, ew. poprosi jakiegoś fana fcb, żeby wysłał mu na gg opinie co myśli o swojej drużynie. Nie wymagajmy od świni żeby latała :D

ja cały czas się modle, żeby to zapowiadane "16 kwietnia 20:00" to nie była właśnie wesoła twórczość kolegi JuveCracov :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 15:30

pan Zambrotta pisze:ja cały czas się modle, żeby to zapowiadane "16 kwietnia 20:00" to nie była właśnie wesoła twórczość kolegi JuveCracov :prochno:
no to się wydało :doh: :prochno:


JuveCracow1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 15:31

Witam was wszystkich serdecznie. Nie rozumiem tej całej nagonki na użytkownika JuveCracow. Stworzył on awangardowy projekt, który miał świetne założenia. Cieszył się on również wielką popularnością, a wszelkie pogłoski o rzekomym braku zainteresowania należy włożyć między bajki. To, że w założonych tematach było mało komentarzy o niczym nie świadczy. Ja na przykład czytałem wszystkie informację podawane przez JuveCracowa. Idea była znakomita, ale nie każdy geniusz zostaje zrozumiany. Tak, czy inaczej trzeba ją kontynuować, żebyście zrozumieli jaki to był świetny pomysł. Bardzo podoba mi się również zabawny i jednocześnie mądry styl pisania ww użytkownika. Każdy jego post jest również łatwy w odbiorze oraz czytelny. Po prostu z niektórych wychodzi zazdrość i ignorancja, dlatego wyżywają się na autorze tego projektu. Precz z hejterami !!! JuveCracow dalej !!! You never walk alone.


Murzin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2010
Posty: 106
Rejestracja: 27 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 15:35

A mnie się to podoba :D Niezły kabaret się zrobił na forum :D


JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 19:39

1. Śmiech to zdrowie.
2. Ja nikogo czytania ze zrozumieniem uczyć nie będę - są pytania, to odpowiadam.
3. Dbam o bawarskie tematy, bo do tego się zobowiązałem - nikt nie każe czytać tego, co wrzucam osobom niezainteresowanym tym, co robię.
jsduga pisze:Trochę już idzie ocipieć na forum od tych "setek" niesprecyzowanych pomysłów jak urozmaicić stronkę.
Jeżeli wyczerpujące rozpisanie wszystkiego i praktyczna realizacja pomysłu nie jest dla Ciebie precyzowaniem, to co jest?

Nawiasem mówiąc - kiedy Wy kochani zrozumiecie, że akcja nie jest dla wszystkich? Mnie cieszy to, co robię. Jeżeli ktoś potrzebuje większości, by za niego myślała, to jego problem, nie mój.
jsduga pisze:teraz to dopiero jest burdel.
Jeżeli wrzucacie do tematów "O Bayernie" pytania zamiast zadawać je tutaj, to owszem, tworzycie niezły bajzel - ja za nikogo poza sobą tutaj nie odpowiadam.
jsduga pisze:Osobiście nie wyobrażam sobie rozłożenia na drobne tematy jak w przypadku Bayernu jeszcze zespołów Barcy, Realu itp.
Według mnie dobrze jest jak jest i nie piszę tego jako przeciwnik zmian, ale jeśli już je robić, to z głową. Obecny podział na ligi, a do tego zbiorcze tematy z informacjami o najważniejszych klubach jest wystarczający.
Napisałem wyżej wyraźnie, że nie zamierzam zakładać tematów o żadnym z kolejnych przeciwników Juve - zobowiązałem się do dbania o to, co jest. Jeśli będzie zbliżał się mecz z prestiżowym rywalem w grupowej lub pucharowej fazie LM i jednocześnie będą osoby zainteresowane opieką nad tematami i taką formą dyskusji, to wtedy pogadamy - na razie "Wielcy rywale" - poza tematami "O Bayernie" to ciągle tylko teoria i propozycja.
jsduga pisze:Owszem, zawsze można coś poprawić, dołożyć, zmienić, ale nie zalać forum tyloma informacjami, że nie wiadomo, gdzie napisać posta.
Gdybyś zamiast lamentować spytał - wiedziałbyś.
fazzi pisze:Gościu nie umie przyjąć porażki na klatę.
Porażka, bo Ty i sporo osób się nie zaangażowało? Rzeczywiście, rozdzieram szaty. To nie masówka. Policz sobie, fazzi, wszystkich użytkowników, którzy wzięli udział w akcji, policz liczbę wyświetleń i postów, poczytaj sobie informacje. Jeśli Cię nie interesują, to co tu robisz? Ja Cię tu nie ciągnąłem, życzę powodzenia w odpowiadającym Ci miejscu na forum. Ja od zbiorczych tematów z setkami / tysiącami postów wolę mniej tłoczne miejsca.

Buffalo - masz bardzo fajne pomysły, zapraszam do współpracy.

Każdy dokłada swoją cegiełkę - jeśli nie dokładacie, to w ten sposób najlepiej określacie swój stosunek do mojej pracy. Nikt Wam nie każe tego publicznie ogłaszać i robić tutaj szopki - ja do zbiorczych tematów z żalami nie przychodzę, omawiam tu moje pomysły i pracę zespołu, którego jestem członkiem.

Supersonic - założyłem ten temat, żebyśmy podyskutowali w gronie zainteresowanych osób. Z niczym się nie spieszy, nie ma już nas w LM i żadne tematy o "Wielkich rywalach" nie powstaną przez najbliższe pół roku, może rok, może w ogóle nie powstaną - to zależy od tego, o czym wyżej pisałem, ja za nie odpowiedzialności nie wezmę, poddaję tylko pomysł "co dalej" z akcją. Co Ci przeszkadza, że oglądam i Juve, i Bayern? W weekend mam czas obejrzeć 1-2 mecze, więc tak sobie to rozkładam, kibicuję Juve, to wypowiadam się na forum fanów Juve i przybliżam wszystkim zainteresowanym przeciwnika, który 3 razy z rzędu zasłużenie nas pokonał, nieźle łojąc nam przy tym skórę, tym samym mi zaimponował i zyskał mój wielki szacunek. Od najlepszych trzeba się uczyć - niemiecką drogę stawia nam za wzór Beppe Marotta i deklaruje chęć podążania nią, Conte komplementował Bayern, wielu twierdzi, że to najtrudniejszy rywal, z jakim nasz Czarodziej Antonio dotąd się mierzył. Conte mówił, że konfrontacja z Bawarczykami pokaże nam dystans dzielący nas od najlepszych klubów w Europie - i pokazała. Co w tym dziwnego, że w związku z tym Bayern wzbudza moje zainteresowanie?

Ja patrzę na Juve nie przez pryzmat zwycięstw nad Pescarą, bo bicie słabszych mnie nie interesuje, tylko przez pryzmat rywalizacji w gronie najlepszych klubów, w Europie i we Włoszech. To mnie interesuje, o tym lubię pisać, kto chce - czyta, kto nie chce - omija. Swego czasu poglądy Woltera na wolność słowa angielska pisarka Evelyn Beatrice Hall podsumowała w taki sposób: "Nie zgadzam się z tym, co mówisz, ale oddam życie, byś miał prawo to powiedzieć". Nie wymagam od nikogo oddawania życia, wystarczy mi możliwość uprawiania tutaj mojego ogródka, którego reorganizację zaproponowałem w ciągu ostatnich dni. Do Waszych ogródków z żadnymi bólami ani żalami nie wchodzę. Z tego, co mi się podoba - korzystam, z tego, co nie - rezygnuję, tam, gdzie mam merytoryczne uwagi - wrzucam. Ktoś ogarnia - cieszę się, ktoś nie i ma pytania - staram się odpowiadać, ktoś nie ogarnia i się rzuca - parzę meliskę. Są merytoryczne uwagi jak te, które Dtmiu zamieścił wczoraj, to omawiamy, są propozycje konkretne (jak Buffalo wyżej) bądź praktyczna realizacja (jak gęstość powietrza Koguta W.), to zapraszam do współpracy.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 19:46

JuveCracow pisze: Nawiasem mówiąc - kiedy Wy kochani zrozumiecie, że akcja nie jest dla wszystkich? Mnie cieszy to, co robię. Jeżeli ktoś potrzebuje większości, by za niego myślała, to jego problem, nie mój.
Akcja nie jest dla wszystkich, akcja jest dla użytkownika JuveCracow, który chyba ma za dużo czasu i nie ma co ze sobą zrobić :prochno:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2013, 20:04

Rób sobie co chcesz JuveCracow, idź sobie na wojnę z 98% użytkowników piszących na forum, ale poproś o ukrycie tego tematu i podobnych w przyszłości (o ile zamierzasz dalej mieć to swoje hobby dla "wybrańców") tak jak to uczyniono z tematami Fantasy Serie A i Ekstraklasy, żeby nie zawracać pupci nie wybranemu przez Ciebie ludowi na głównej, gdzie umiejscowione jest "Ostatnio na forum" czy jak kto tam chce to nazwać. Oceniać już tego nawet nie będę, bo chyba żadna krytyka do Ciebie i tak nie dochodzi.


Obrazek
Zablokowany