"Juve (w. i inf.)"/Wielcy rywale/O Bayernie

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 08:38

meda11 pisze:Zróbcie ankietę i zapytajcie użytkowników strony czy chcą kontynuacji/przeobrażenia/zamknięcia tego całego projektu i po bólu.
Nie robimy ankiety, tylko dyskutujemy - tematy nie są dla "większości osób", tylko dla zainteresowanych osób.
meda11 pisze: Ode mnie macie głos na nie bo szlag mnie trafia gdy po kliknięciu "Ostatnio na forum" 1/3 tematów to "Bayern". :/
Kilka postów wyżej cytowałem słowa Marotty o uczeniu się od najlepszych, podążaniu niemiecką drogą. Czytałeś ostatnie wypowiedzi Conte o Bayernie? Uczmy się od najlepszych, obserwując ich.
meda11 pisze:Zazwyczaj większość (popularnych) tematów była dostępna z tego jednego poziomu ale po Waszej akcji wszystko poleciało w dół, bo w kilku tematach pisze kilka osób. No ludzie...
Przecież zaproponowałem wyżej przeniesienie tematów do osobnego pokoju "Wielcy rywale" - o tym, co, jak i dlaczego, przeczytasz kilka postów wyżej.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 08:44

meda11 pisze:Zróbcie ankietę i zapytajcie użytkowników strony czy chcą kontynuacji/przeobrażenia/zamknięcia tego całego projektu i po bólu.
Popieram, dodaj do tego tematu ankietę z prostym pytaniem: "Czy akcja <<Sposób na Bayern>> podobała Ci się i chcesz jej kontynuacji"? Tak lub nie. Zaakceptuj wolę ludu zamiast uszczęśliwiać go na siłę.

Jeżeli rozpiera Cię potrzeba pisania to zawsze możesz założyć bloga.


Obrazek
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 08:51

Vimes pisze:Jeżeli rozpiera Cię potrzeba pisania to zawsze możesz założyć bloga.
Ja Cię nie pouczam, gdzie masz o czym pisać, bo wybierasz to miejsce, które Ci odpowiada i po bólu.
Vimes pisze:
meda11 pisze:Zróbcie ankietę i zapytajcie użytkowników strony czy chcą kontynuacji/przeobrażenia/zamknięcia tego całego projektu i po bólu.
Popieram, dodaj do tego tematu ankietę z prostym pytaniem: "Czy akcja <<Sposób na Bayern>> podobała Ci się i chcesz jej kontynuacji"? Tak lub nie.
Można, ale po co? Ankieta ma sens wtedy, kiedy interesuje nas zdanie większości osób. Mnie interesuje tylko opinia forumowiczów zainteresowanych projektem "Wielcy rywale", ich merytoryczne sugestie dotyczące pomysłu, nie dywagacje "czy to ma sens" - bo ma, tak długo, jak długo działamy, jak długo cieszy nas wykonywana praca. Nad dalszymi losami tematów "O Bayernie" nie będzie czuwać większość osób, tylko ja i osoby zainteresowane dalszym wzbogacaniem tematów i dyskusją w nich.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 08:56

To w takim razie zalozcie dział na forum, który nie będzie wyświetlany w "ostatnio na forum". Wszyscy będą zadowoleni - użytkownicy, ze nie będą musieli tego czytać, ty, bo będziesz mógł dalej pisać "do szuflady".


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:05

pan Zambrotta pisze:To w takim razie zalozcie dział na forum, który nie będzie wyświetlany w "ostatnio na forum". Wszyscy będą zadowoleni - użytkownicy, ze nie będą musieli tego czytać, ty, bo będziesz mógł dalej pisać "do szuflady".
Ja tematów o np. Fantasy Serie A nie wysyłam "do szuflady" - zabawa mnie nie interesuje, więc nie biorę w niej udziału. W tym temacie interesuje mnie zdanie osób zainteresowanych projektem. Nie jesteś zainteresowany, to nie korzystaj, nie każda inicjatywa musi być "dla Ciebie". Nie rozumiem czemu tak się rzucasz :think: Projekt "Wielcy rywale" której częścią jest dyskusja "O Bayernie" nie ma przecież charakteru przymusowego, tylko całkowicie dobrowolny.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:07

Moim zdaniem pomysł nietrafiony, bo skoro jest sobie taki temat La Liga i tam czasem przechodzi cała kolejka i nie ma ani jednego posta, albo jest tylko jedna wzmianka kogoś kto obejrzał 20 minut Llorente na boisku, to dlaczego wielcy rywale mieliby żyć? Nie wydaje mi się, żeby ludzie mieli problem z tym, że tamte tematy są zbyt ogólne i z tego powodu dość małe grono osób skrobie tam od czasu do czasu kilka zdań.
W temacie premierszip w pewnym momencie pisałem posta pod własnym postem o poprzedniej kolejce.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:10

JuveCracow pisze:Można, ale po co? Ankieta ma sens wtedy, kiedy interesuje nas zdanie większości osób. Mnie interesuje tylko opinia forumowiczów zainteresowanych projektem "Wielcy rywale", ich merytoryczne sugestie dotyczące pomysłu, nie dywagacje "czy to ma sens" - bo ma, tak długo, jak długo działamy, jak długo cieszy nas wykonywana praca. Nad dalszymi losami tematów "O Bayernie" nie będzie czuwać większość osób, tylko ja i osoby zainteresowane dalszym wzbogacaniem tematów i dyskusją w nich.
Jak grochem o ścianę :doh:. Cała ta akcja spotkała się chyba w większości z nieprzychylnym przyjęciem i kilku użytkowników zasugerowało Wam, żebyście dali sobie z tym spokój. Jednak może się mylę i jest sporo entuzjastów tego pomysłu, co możnaby sprawdzić przy pomocy ankiety.
pan Zambrotta pisze:To w takim razie zalozcie dział na forum, który nie będzie wyświetlany w "ostatnio na forum".
Bardzo dobre rozwiązanie, które popieram w całości i mam nadzieję, że Administracja przychyli się do tej prośby.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:25

JuveCracow pisze:Ja tematów o np. Fantasy Serie A nie wysyłam "do szuflady"
Temat "fantasy":
-jest jeden
-bardzo długo był niewidoczny i nikomu to nie przeszkadzało.
-ma nieporównywalnie większą popularność niż te wasze narcyzowe dyrdymaly

Jeśli znowu administracja by go ukryła nikt nie poczuł się dotknięty, a temat dalej toczył by się swoim życiem naturalnym, naprawdę nie porównuje się do tego przykładu.

Rozmowa z toba to faktycznie groch o ścianę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:26

Ouh_yeah pisze:skoro jest sobie taki temat La Liga i tam czasem przechodzi cała kolejka i nie ma ani jednego posta, albo jest tylko jedna wzmianka kogoś kto obejrzał 20 minut Llorente na boisku, to dlaczego wielcy rywale mieliby żyć?
Ja wziąłem odpowiedzialność za tematy "O Bayernie" - oczywiście chętnie przyjmę pomoc zainteresowanych osób. Ligi hiszpańskiej nie oglądam, angielską rzadko kiedy, niemiecką wybiórczo - np. dziś popołudniu obejrzę Derby Bawarii :) Po to poddaję pomysł pod dyskusję, żeby zainteresować osoby które oglądają mecze najsilniejszych europejskich drużyn, potencjalnie najbardziej prestiżowych rywali Juve w LM - Realu, Barcelony, Manchesteru United, można także pochylić się nad Chelsea i BVB, sam wziąłem odpowiedzialność tylko za to, co już jest. Pisałem wyżej - to dopiero projekt, wszystko byłoby rozkręcane nie na siłę, tylko naturalnie - czyli dopiero wtedy, gdy jednocześnie

1. Będą osoby zainteresowane opieką nad tematami dotyczącymi kilku najsilniejszych europejskich drużyn
2. Będzie zbliżać się konfrontacja z nimi, w pucharowej lub grupowej fazie Ligi Mistrzów. Szczegóły projektu - tutaj.
Ouh_yeah pisze:Nie wydaje mi się, żeby ludzie mieli problem z tym, że tamte tematy są zbyt ogólne
Jak ktoś nie zna alternatywy, to nie narzeka, tylko zadowala się tym, co jest. Znasz taką metaforę Platona o jaskini? :wink: Tylko nie bierz jej dosłownie, nie chcę zaczynać tu dyskusji o speleologii ani o życiu doczesnym :smile: Chodzi mi o różnicę między tym, co nowe, co zaproponowałem, nad czym możemy popracować razem, a tym, co jest obecnie. Z góry nastawiasz się "na nie". Jak można dać ludziom poznać alternatywę, skoro chcecie jeden z drugim urżnąć wszystko na starcie? :think:
Vimes pisze:Cała ta akcja spotkała się chyba w większości z nieprzychylnym przyjęciem
Nie pracuję dla większości, tylko dla siebie, dla zespołu i dla zainteresowanych osób.
Vimes pisze:kilku użytkowników zasugerowało Wam, żebyście dali sobie z tym spokój
A tam kilku. Zaokrąglijmy do 40 :) Robię to, co lubię, na rachunek nie wasz, tylko mój i zespołu przygotowującego całą akcję. Zapraszam do dyskusji zainteresowane osoby, nie całe forum.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:46

Ja chciałem tylko dodać, że doceniam ogrom pracy włożonej w przygotowanie serii, ale bardzo nie podobał mi się od początku ten pomysł. Zazwyczaj jestem "na bieżąco z każdym tematem meczowym" - czytam je w całości (dom, praca, tel).

Tutaj nie ogarnąłem wszystkiego i z pewnością wiele interesujących uwag i opinii mi umknęło...

Ankiety nie róbcie...


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 09:54

Buffalo pisze:Najlepiej o potrzebie tych tematow swiadczy fakt, że bronią ich tylko sami autorzy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 10:01

JuveCracow pisze:
Vimes pisze:Cała ta akcja spotkała się chyba w większości z nieprzychylnym przyjęciem
Nie pracuję dla większości, tylko dla siebie, dla zespołu i dla zainteresowanych osób.
Jak dla mnie to pracujesz tylko dla siebie, bo w Twoich tematach, osobą, którą się najbardziej udziela jesteś Ty. A te Twoje tematy traktuję jako zwykłe trollowanie. Najbardziej jednak denerwuje mnie to, że uniemożliwiasz mi czytanie na forum. Bo chciałbym wejść w jeden temat i poczytać opinie innych ludzi na temat Bayernu, ale nie... bo jeśli chciałem to zrobić, to musiałem otwierać 10 kolejnych okienek, żeby cokolwiek przeczytać. To męczące.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 10:10

pan Zambrotta pisze:
juventussek pisze: To tak jakbyście Pana Zambrotte jakoś wkręcili po koleżeńsku do tego projektu, któremu juz po fakcie nie podobają się te tematy, okazało by się że to GENIALNY pomysł zdaniem Zambrotty ;d
proponowali mi angaż w tym "przedsięwzięciu", jednak za mało płacili (+5postów/tydzień), więc grzecznie odmówiłem.
Spokojnie, bez nakręcania się, aż taki wyjątkowy nie jesteś, poprostu JuveCracow napisał PW i kliknął "wyślij do wszystkich", tylko jeszcze nie wiem gdzie on tę opcję znalazł :P


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 11:01

JuveCracow - Twoja inicjatywa przeszkadza innym forumowiczom, musisz się z tym pogodzić. Jakbym ja po meczu z Pescarą założył tematy:

1. Juventus - Pescara (w tunelu i wyjście na murawę)
2. Juventus - Pescara (od pierwszego gwizdka do 15 min)
3. Juventus - Pescara (od 15min do 30min)
4. Juventus - Pescara (od 30min do 45min)
5. Juventus - Pescara (czas doliczony pierwszej połowy)
6. Juventus - Pescara (w przerwie meczu)
7. Juventus - Pescara (od 45min do 60min)
8. Juventus - Pescara (od 60min do 75min)
9. Juventus - Pescara (od 75min do 90min)
10. Juventus - Pescara (czas doliczony drugiej połowy)

i tam zapraszał tylko ludzi chętnych do dyskusji upierając się przy tym, że takie rozbicie jest mi potrzebne, to moderatorzy by mnie chyba za jajca powiesili, bo "w ostatnio na forum" byłyby moje rozważania z całego spotkania w postaci 10 tematów. Twoja propozycja nie jest aż tak absurdalna, ale na litość - czy Ty nie widzisz, żeś nie trafił z pomysłem?

Co innego, gdyby te tematy były niewidoczne - wówczas mógłbyś nawet analizować, co w czasie wolnym od treningów robi Daniel Van Buyten i nikomu by to nie przeszkadzało, a i zainteresowani znaleźliby odpowiedni temat i się w nim wypowiedzieli.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2013, 11:03

Jeśli chcecie zrobić podsumowanie tych tematów i przebadać faktyczną opinie forumowiczów na ich temat to zróbcie ankietę.

Fajnie, że poświeciliście sporo czasu na stworzenie owych "sposobów"... ceni się to. Ale niestety wyszedł jeden wielki bajzel. Osobiście nie widzę sensu w aż takim dzieleniu tematu meczowego na milion innych pod tematów, które faktycznie zasłaniają dostęp do innych.

Akcje mi się nie spodobała, sorry


Zablokowany