Pomoc dla Julitki

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 13:41

Witam, może ktoś z adminów posiadający dane do konta bankowego, na które są przelewane pieniądze na pomoc dla małej Julity będzie aktualizował stan konta w tym temacie ?

Miło byłoby wiedzieć ile pieniążków uzbierali fani Juventusu na leczenie tej małej dziewczynki.


Dla tych co nie widzieli newsa, zamieszczam poniżej link:
http://www.juvepoland.com/news.php?id=22169


Pozdrawiam


luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 14:10

Tez uwazam, ze fajnie byloby wiedziec jaka mamy sile w tym temacie. Dla mnie jest to szczegolnie wazne, bo jestem wujkiem Julity. Zachecam do wplat i pomocy naszej malej Julitce.
Do tego przydalaby sie, mozliwosc komentarzy pod newsem, to zacheca do wplaty pieniedzy, ktorych Julita potrzebuje.

Pozdrawiam

Lukasz


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 15:57

Sila Spokoju pisze:Witam, może ktoś z adminów posiadający dane do konta bankowego, na które są przelewane pieniądze na pomoc dla małej Julity będzie aktualizował stan konta w tym temacie ?
Tak, przy okazji wrzucania kolejnych newsów.
luque10 pisze:Do tego przydalaby sie, mozliwosc komentarzy pod newsem, to zacheca do wplaty pieniedzy, ktorych Julita potrzebuje.
Pod newsem, jak ci zreszta pisałem, komentarze nie będą włączone. Natomiast na facebooku owszem.


luque10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 maja 2007
Posty: 17
Rejestracja: 09 maja 2007

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 16:25

Siewier pisze:
Sila Spokoju pisze:Witam, mo¿e kto¶ z adminów posiadaj±cy dane do konta bankowego, na które s± przelewane pieni±dze na pomoc dla ma³ej Julity bêdzie aktualizowa³ stan konta w tym temacie ?
Tak, przy okazji wrzucania kolejnych newsów
Fajnie, że taka możliwość się pojawi. Naprawdę wielkie dzięki dla całej redakcji.

PS. Spoko, co do komentarzy
:)
Liczy się pomoc. Pozdro


ODPOWIEDZ