Konkurs: "Droga do Scudetto" - wyniki!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 13:09

AkuqJuve pisze:no wiesz ja jak kadrowałem to strasznie jakość się psuła. ale może dlatego że wersji mam jakaś trafioną ;/
Widocznie problem nie tkwił w programie, a w materiałach. Tak jak wcześniej już się parę osób wypowiedziało - zarówno Sony Vegas jak i Adobe Premiere to profesjonalne programy i spokojnie można w nich wycinać loga stacji na wiele sposobów.

Używasz Premiere Pro 2, tak? To trochę archiwalna wersja, może lepiej przetestuj, którąś z nowszych, np. CS 5 ?


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2012, 13:22

Dla mnie numer 5. Widzę mpolek presenta i myślę, że to jest to. ;) Ale oczywiście wszystko zostało obejrzane do końca, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że ... to jest właśnie to. ;) Obrazy świetnie zgrane do rytmu i przedstawione różnorakie emocje wyróżniają tę kompilację. Nie chodzi nawet o jakieś szczególne fajerwerki, ale ma ona to coś, co przyciąga oko i uwagę do ostatnich ujęć. Jest całością, a nie zlepkiem jakichś ujęć. Il mio favorito :)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2012, 20:43

Znamy już ostateczne rozstrzygnięcia w konkursie, zapraszamy do zapoznania się z wynikami TUTAJ!

Gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę!


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2012, 16:20

Że tak sobie pozwolę skomentować wyniki. Może mi ktoś powiedzieć jakim cudem kompilacja z miejsca drugiego zajęła tak wysokie miejsce? To samo tyczy się kompitlacji z trzeciego miejsca. Te kompilacje to zwykłe zlepki bramek a takie coś to każdy może posklejać w WMM :whistle:

Gratuluję zwyciężcy ;)


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2012, 21:09

Wojtek pisze:Że tak sobie pozwolę skomentować wyniki. Może mi ktoś powiedzieć jakim cudem kompilacja z miejsca drugiego zajęła tak wysokie miejsce? To samo tyczy się kompitlacji z trzeciego miejsca. Te kompilacje to zwykłe zlepki bramek a takie coś to każdy może posklejać w WMM :whistle:

Gratuluję zwyciężcy ;)
Na początek, serdeczne dzięki za gratulacie ;)

Przechodząc do tematu... Jakby nie było to kompilacja z 3 miejsca miała dosyć sporo głosów użytkowników, więc ogólnie nie jest dużym zaskoczeniem, że zajęła wysokie miejsce.

Jeśli chodzi natomiast o pracę z miejsca drugiego to niestety nie mogę się z Tobą zgodzić co do tego, że jest to najprostsza zlepka bramek, bo technicznie i estetycznie była jedną z lepszych kompilacji, biorących udział w konkursie.
Odważę się powiedzieć, że mając te same materiały na pewno nie dałoby rady zrobić czegoś identycznego w Movie Makerze... chyba, że wyszła jakaś wypasiona wersja, o której nie wiem.

Generalnie nie chcę podważać Twojej opinii, bo masz do niej pełne prawo bez względu na to jaka ona jest, ale jeśli chodzi o aspekty techniczne pracy z miejsca drugiego to uważam, że trochę się zapędziłeś ze swoim spostrzeżeniem.

P.S.
Jako, że parę osób pytało, udostępniam link do pobrania mojej kompilacji:
http://www.sendspace.pl/file/4e93d3431aba4a836f16d23
A tutaj bezpośredni link z mojego kanału YT:
http://youtu.be/GZs-IUqpCHU
Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję za uznanie ;)


Obrazek
kakaniel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2012
Posty: 9
Rejestracja: 31 lipca 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2012, 12:17

Gloria victis! Chwała zwyciężonym!

A tak na serio, to gratuluję czempionom. Ładne żeście filmy posklejali.


Już? Tak prędko? Co to było?
Coś strwonione? Pierzchło skrycie?
Czy nie młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?
ODPOWIEDZ