KONKURS Z OKAZJI 13. URODZIN JUVEPOLAND!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2010, 20:40

Pinturicchio1987 pisze:Pomyliłem się - nie chodziło mi o wyniki, tylko poprawne odpowiedzi :)
Tak jak już pisałem - news z poprawnymi odpowiedziami do obu części konkursu pojawi się jutro :)


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2010, 21:34

marek.siedlce pisze:Miałeś Kimi z jakąś fotką duży problem?
Wszystkie zdjęcia oryginalne znalazłem w necie. Całość zajęła mi jakieś pół godziny.

Trochę mnie bolały oczy po zagadce z Krasiciem a numer siedem, po prostu puknąłem się w czoło po jakichś 15 minutach szukania i zaraz znalazłem w minutę.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 02:07

Zapraszamy do zapoznania się z objaśnieniami do zagadek konkursowych TUTAJ

Można już śmiało dyskutować na temat sposóbów dochodzenia do poprawnych rozwiązań :D


Obrazek
marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 06:40

Aj jeśli uznacie mi że logo calcio to logo serie a to mam 100 procent dobrze. Wątpliwości mam też co do sformułowania przeze mnie odpowiedzi na zdjęcie ósme. Logo licencji FIFA to prawie to samo co logo FIFA :D


FORZA JUVE !!!
karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 07:37

Dałem ładnie ciala :D 3 błedy, dwa w 1 etapie :shock:
Etap 1, zagadka nr 1
Myślałem ze jest dodana postać Podolskiego :/
Etap 1, zagadka nr3
Bład jaki znalazłem to taki, że na pierwszym planie powinien byc Vieira :D
Etap 2, zagadka nr 8
tutaj strzelalem i nie jestem zdziwiony ze nie trafilem :prochno:

Najwiecej czasu, spedzilem na szukanie fotek wlasnie do zagadki nr 8 ( ktorej suma sumarum nie udanło mi sie znalezć) , i zagadki tzw z rowerem :wink:
Cóż mozna rzec, zabawa przednia, oby wiecej takich konkursów :wink:

Jak by to powiedział Leszel z "Daleko od szosy" - "Dziekuje , przepraszam , dowidzenia " :D


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Pinturicchio1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2008
Posty: 115
Rejestracja: 12 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 09:11

Kurdę wszystko dobrze tylko... Napisałem że opaska dodana Cheilliniemu a nie Alexowi ;/;/;/ Więc chyba nie zostanie uznane co nie ;> ?


Noi Siamo Come La Nostra Fede... Immortale!!!

Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 10:21

Przytocze punkt z regulaminu:
3.5. Modyfikacje na zdjęciach dotyczą elementów, które zostały zmienione lub dodane, a nie usunięte. Jeśli na zdjęciu brakuje jakiegoś elementu, a nie został on zastąpiony innym, to oznacza, że nie było takiego elementu na okładce, na której bazowaliśmy i przedmiotem zagadki jest inna modyfikacja.
No właśnie...etap FIFA zagadka 10. Lampard został usunięty! a wg regulaminu nie powinien?
Chciałem właśnie tak napisać ale w końcu znalazłem te fotke z Rooneyem tam też była zmiana tych kresek przy zerze. Więc nie uznajecie tego?


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 10:27

Heh pierwsze pytanie, pierwszego etapu i kucha : D a niby banalne :wink:
Reszta poprawnie.


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 11:37

<<W@jTEk>> pisze:Przytocze punkt z regulaminu:
3.5. Modyfikacje na zdjęciach dotyczą elementów, które zostały zmienione lub dodane, a nie usunięte. Jeśli na zdjęciu brakuje jakiegoś elementu, a nie został on zastąpiony innym, to oznacza, że nie było takiego elementu na okładce, na której bazowaliśmy i przedmiotem zagadki jest inna modyfikacja.
No właśnie...etap FIFA zagadka 10. Lampard został usunięty! a wg regulaminu nie powinien?
Chciałem właśnie tak napisać ale w końcu znalazłem te fotke z Rooneyem tam też była zmiana tych kresek przy zerze. Więc nie uznajecie tego?
też mi to nie pasowało, ale po głębszej analizie doszłam do wniosku że jednak Rooney zajmuje pole wczesniej okupowane zarówno przez puchar jak i Lamprada więc mamy tu do czynienia nie z czystym usunięciem, ale z zastąpieniem (czyli usunięciem połączonym z dodaniem :-D ).


'this crazy shine it never lets you die'
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 11:57

Tak wszyscy narzekacie na zagadki, a mnie interesuje ile osób miało wszystkie poprawne odpowiedzi ;>


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 11:58

pytanie - nie zauważyłem 2 liter i napisałem, ze dodano napis 'fra' zamiast 'forza'. będzie punkt?


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 12:53

marek.siedlce pisze:Aj jeśli uznacie mi że logo calcio to logo serie a to mam 100 procent dobrze. Wątpliwości mam też co do sformułowania przeze mnie odpowiedzi na zdjęcie ósme. Logo licencji FIFA to prawie to samo co logo FIFA :D
Obie odpowiedzi uznane.
Pinturicchio1987 pisze:Kurdę wszystko dobrze tylko... Napisałem że opaska dodana Cheilliniemu a nie Alexowi ;/;/;/ Więc chyba nie zostanie uznane co nie ;> ?
Niestety nie możemy tego zaliczyć.
<<W@jTEk>> pisze:Chciałem właśnie tak napisać ale w końcu znalazłem te fotke z Rooneyem tam też była zmiana tych kresek przy zerze. Więc nie uznajecie tego?
Niestety nie.
Arielinho13 pisze:pytanie - nie zauważyłem 2 liter i napisałem, ze dodano napis 'fra' zamiast 'forza'. będzie punkt?
Będzie :wink:


marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 13:00

Siewier pisze:
marek.siedlce pisze:Aj jeśli uznacie mi że logo calcio to logo serie a to mam 100 procent dobrze. Wątpliwości mam też co do sformułowania przeze mnie odpowiedzi na zdjęcie ósme. Logo licencji FIFA to prawie to samo co logo FIFA :D
Obie odpowiedzi uznane.
Aj to wybornie :-D

Teraz pozostaje czekać na wyłonienie zwycięzców


FORZA JUVE !!!
fruwajacy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2005
Posty: 180
Rejestracja: 17 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 15:20

MCL pisze:Tak wszyscy narzekacie na zagadki, a mnie interesuje ile osób miało wszystkie poprawne odpowiedzi ;>
Stanowczo za dużo... :C


Obrazek
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2010, 19:54

fruwajacy pisze:
MCL pisze:Tak wszyscy narzekacie na zagadki, a mnie interesuje ile osób miało wszystkie poprawne odpowiedzi ;>
Stanowczo za dużo... :C
Haha :C
Oby się nie okazało że nam przyczajeni mediolańczycy zgarną nagrody sprzed nosa... ja bym prosił o banicję dla takich ewenementów :C

Tak na marginesie: Jeśli nie podałem nazwiska piłkarza zamienionego, tylko wskazałem że tam powinien być (zamiast nazwiska użyłem słowa "jakiś") to będzie to zaliczone?


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Zablokowany