Konkurs na najlepszą kompilację FIFA 11! NAGRODY 600 ZŁ!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2010, 11:00

Lubisz wirtualną rozgrywkę i dużo czasu spędzasz grając w FIFE? Zdążyłeś już zaopatrzyć się w najnowszą grę z tej serii? Chciałbyś się pochwalić nietuzinkowymi zagraniami i pięknymi bramkami, które udało Ci się zdobyć podczas zmagań w najpopularniejszym symulatorze piłkarskim? Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań opowiedziałeś twierdząco, musisz wziąć udział w konkursie na najładniejszą kompilację FIFA 11 zorganizowanym wspólnie z EA Sports!

Kilka dni temu przy okazji publikacji artykułu o pojawieniu się najnowszego produktu firmy Electronic Arts informowaliśmy o dwóch konkursach, które zostaną przeprowadzone na naszym portalu. Właśnie nadszedł czas, aby ruszyć z pierwszą konkurencją, a będzie ona stanowiła wyzwanie dla wszystkich kompilatorów. Konkurs polega na przygotowaniu filmiku ukazującego piękno gry w FIFA 11. Tematem naczelnym są zagrania techniczne, składne akcje, sztuczki piłkarskie, interwencje bramkarskie oraz najładniejsze bramki zdobyte podczas gry w FIFA 11.

Konkurs trwa od 14 października 2010 do 14 listopada 2010 do godziny 23:59.

1. miejsce: Gra FIFA 11 na PS3 lub inna gra z katalogu EA Sports + piłka Adidas Final Champions League z atestem FIFA Approved
2. miejsce: Gra FIFA 11 na PS3 lub inna gra z katalogu EA Sports
3. miejsce: Piłka Adidas Final Champions League z atestem FIFA Approved

Wartość nagród: ponad 600 zł!!!

Obrazek Obrazek

REGULAMIN KONKURSU

W razie pytań niniejszy temat jest do waszej dyspozycji!


Obrazek
kofii12345

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2010
Posty: 24
Rejestracja: 16 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 października 2010, 14:37

A mogłoby to być z konsolowej wersji dziesiątki? W sumie wielkich różnic nie ma(zwłaszcza z pecetową wersją). Oczywiście postarałbym się zrobić tak żeby nikt nie poznał:)


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 października 2010, 19:18

Przepraszam za poślig w udzieleniu odpowiedzi. Kompilacja powinna zostać wykonana z wersji FIFA11. Możesz spróbować stworzyć kompilacje z poprzedniej wersji, ale jeśli EA Sports zorientuje się w sytuacji, to filmik może zostać zdyskwalifikowany :P

Dodam przy okazji, że jeśli ktoś nie dysponuje pełną wersją gry FIFA11, nie ma przeszkód ku temu, żeby wykonać filmik z wersji demo.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2010, 21:05

W związku z pojawiającymi się pytaniami użytkowników, informujemy, że kompilacja może zostać wykonana z dowolnej wersji gry FIFA11 - PC, Xbox, PS3, PS2. Nie ma to najmniejszego znaczenia. Część materiałów może na przykład pochodzić z PC, a część z Xboxa, tak więc do dzieła! :)


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2010, 15:10

Miło nam poinformować, że osoby biorące udział w konkursie kompilatorskim FIFA11 dostąpią dodatkowych wyróżnień! Oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez firmę EA Sports, najlepsze kompilacje zostaną opublikowane na stronie JuvePoland oraz Electronic Arts :!: Ponadto wszystkie prace wezmą również udział w głosowaniu czytelników na łamach naszej strony. Wyniki takiej sondy będą traktowane jako dodatkowy głos w redakcji! :)

Jeśli ktoś do tej pory zastanawiał się, czy warto wziąć udział w konkursie, to po tej informacji jakiekolwiek wątpliwości powinny zostać rozwiane. Wierzymy, że dzięki temu przystąpicie do pracy z jeszcze większym entuzjazmem i zapałem. Któżby w końcu nie chciał, aby jego kompilacja została opublikowana na stronie największego producenta gier sportowych, którą odwiedzają miliony czytelników? 8)

Czasu na stworzenie filmiku jest jeszcze dużo, bo ponad dwa tygodnie. Przypominamy, że konkurs trwa do 14 listopada do godziny 23:59!

Warto się postarać, jeśli nie dla nagród, to chociażby dla wyróżnienia na stronie EA Sports! :dance:


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 20:20

Dzisiaj sie dowiedzialem o tym konkursie, moze jeszcze uda mi sie cos zrobic, tylko mam pytanie. Ja osobiscie fify nie mam, bo mam zbyt slaby komputer, natomiast kolega, ktory zrobi mi ujecia, nie wie jak je zgrac na komputer, skonwertowac. Moglby ktos wytlumaczyc jak sie to robi? czym konwertuje? czym zgrywa? jak?


Obrazek
Sossar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2008
Posty: 198
Rejestracja: 02 lipca 2008

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 20:45

Il Fenomeno pisze:Dzisiaj sie dowiedzialem o tym konkursie, moze jeszcze uda mi sie cos zrobic, tylko mam pytanie. Ja osobiscie fify nie mam, bo mam zbyt slaby komputer, natomiast kolega, ktory zrobi mi ujecia, nie wie jak je zgrac na komputer, skonwertowac. Moglby ktos wytlumaczyc jak sie to robi? czym konwertuje? czym zgrywa? jak?
osobiście używam:

Fraps - do zgrywania akcji na FULL SCREEN.

program zapisuje filmiki w formacie, który WMM odczytuje bez problemu :))


Powodzenia! :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 20:52

Mam nadzieję, że wszelkie problemy wyjaśni nasz poradnik.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 20:55

Il Fenomeno pisze:Dzisiaj sie dowiedzialem o tym konkursie, moze jeszcze uda mi sie cos zrobic, tylko mam pytanie. Ja osobiscie fify nie mam, bo mam zbyt slaby komputer, natomiast kolega, ktory zrobi mi ujecia, nie wie jak je zgrac na komputer, skonwertowac. Moglby ktos wytlumaczyc jak sie to robi? czym konwertuje? czym zgrywa? jak?
Stary, odpuść sobie, klejenie kompilacji na kolanie, szczególnie jeżeli nie ma się doświadczenia, jest kiepskim pomysłem. Podium i tak nie zwojujesz a stracisz tylko kupę czasu i dobre imię wystawiając jakiegoś gniota.

W kompilację trzeba włożyć znacznie więcej aniżeli 3 minuty materiału wideo i kilka godzin spędzonych w Windows Movie Makerze.

Szkoda, że Misiek nie bierze udziału...a może bierze? Złapałbym motywację, żeby jednak wziąć udział w tym konkursie... :twisted:


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 22:51

LordJuve pisze:Stary, odpuść sobie, klejenie kompilacji na kolanie, szczególnie jeżeli nie ma się doświadczenia, jest kiepskim pomysłem.
Uwierz, ze mam akurat 5-letnie doswiadczenie.
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=20192
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... ht=#465054

LordJuve pisze:W kompilację trzeba włożyć znacznie więcej aniżeli 3 minuty materiału wideo i kilka godzin spędzonych w Windows Movie Makerze.
taa?
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2010, 23:14 przez Il Fenomeno, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2010, 23:04

@Up, dobra, przyznaje się, kompletnie nie zrozumiałem o co chodzi w Twoim poście u góry. Po prostu nie kojarzę Cię za bardzo z forum, do tego oglądanie filmików przestało mnie już bawić także Twoich nie oglądałem, myślałem, że jesteś jakimś początkującym, który się w ostatniej chwili przebudził...takich też tutaj miewaliśmy.


Michałek :)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 listopada 2003
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 11:08

Witam,

Zgrywam materiały do kompilacji przy pomocy programu Fraps, do którego poradnik podał Tabo89.
Pliki przyjmują format .avi - niestety każdy z programów, których chciałbym użyć (sony vegas pro 8, premiere pro, movie maker) ma problem z tymi plikami. Albo przy próbie załadowania pliku wyskakuje błąd o braku kodeka-dekodera umiejącego odczytać ten format, lub plik się ładuje na timeline, ale nie można z nim nic zrobić (brak obrazu i dźwięku).

Czy ktoś mógłby mi doradzić co mogę z tym zrobić? Być może wystarczy zainstalowanie jakiegoś code/decoder packa, bo na jednym komputerze z plikami tymi nie potrafi sobie poradzić camtasia studio 7, natomiast na drugim camtasia 5 radzi sobie z nimi bez problemu.


Wajsu17Ronaldo9

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2010
Posty: 4
Rejestracja: 22 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 listopada 2010, 18:52

Michałek :) pisze:Witam,

Zgrywam materiały do kompilacji przy pomocy programu Fraps, do którego poradnik podał Tabo89.
Pliki przyjmują format .avi - niestety każdy z programów, których chciałbym użyć (sony vegas pro 8, premiere pro, movie maker) ma problem z tymi plikami. Albo przy próbie załadowania pliku wyskakuje błąd o braku kodeka-dekodera umiejącego odczytać ten format, lub plik się ładuje na timeline, ale nie można z nim nic zrobić (brak obrazu i dźwięku).

Czy ktoś mógłby mi doradzić co mogę z tym zrobić? Być może wystarczy zainstalowanie jakiegoś code/decoder packa, bo na jednym komputerze z plikami tymi nie potrafi sobie poradzić camtasia studio 7, natomiast na drugim camtasia 5 radzi sobie z nimi bez problemu.
Po zgraniu scen przez frapsa filmy strasznie dużo zajmują, np 10 sec filmu 900mb ; / Sony Vegas i inne programy mogą poprostu sobie nie radzić z taką wagą, tym bardziej jak powrzucasz kilka takich plików do programu. Dlatego po zgraniu sceny, przekonwertuj ją dowolnym programem na format WMV (wpisz w google AVI to WMV i wyskoczy masa programów, np. FormatFactory, wtedy film z 900 mb bedzie zajmowal 4mb) i sprobuj wrzucić, mam nadzieję, że to w tym tkwi problem, jak nie to nie wiem ;/ Ale zawsze możesz spróbować :) Pozdro :)


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2010, 07:59



stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 listopada 2010, 10:05

Czwórka albo piątka. Ale zagłosowałem na nr. 4- ma w sobie to coś takiego hmm... ciekawego, że chce się oglądać do końca. Za to w 5 dużym plusem jest żywa muzyka i szybkie tempo akcji ;) Ale tak jak już pisałem wcześniej- czwórka ma w sobie to "coś". :ok:


ODPOWIEDZ