12. urodziny JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 19:17

W odróżnieniu do innych stron, gazet, portali, mediów staramy się aby każdy konkurs był inny, ciekawszy, abyście mogli z niego oprócz nagród zyskać także jakąś wiedzę. Nigdy nie idziemy na łatwiznę.
Niestety na 10 konkursów w jednym z czymś nie trafimy. Zdarza się. Cały czas nabieramy doświadczenia aby konkursy były coraz ciekawsze, fajniejsze, atrakcyjniejsze. Ten na pewno też będzie dla nas jakąś nauką. Wyszło jak wyszło. Jedyne co możemy powiedzieć, że wszyscy będą mieli równe szanse nawet po zmianie regulaminu i nikt poszkodowany nie będzie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 19:36

oliver pisze:I jeszcze losowanie przez adminów wcale mnie nie przekonuje, że będzie sprawiedliwe. Tak to Ci sami ludzie, którzy jednym dają żółte kartki, a innym za te same przewinienia nie powiedzą ani słowa?'
Nikt nie ma cie zamiaru przekonywać. Jeśli masz wątpliwości to nie bierz udziału w konkursach przez nas organizowanych. Nikt po tej wątpliwej stracie płakać nie będzie, a wielu się nawet ucieszy.


Klasnic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2009
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 20:08

Jak się mówi "A" czyli ustala pewien regulamin to trzeba również powiedzieć "B" i się do niego zastosować. Wiedzcie, że jestem wk****ony.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 20:34

Siewier pisze:Jeśli masz wątpliwości to nie bierz udziału w konkursach przez nas organizowanych.
dokaldnie...po co ten placz i krzyk i skalmenie? ludzie to tylko zabawa a tu jakby jakies oszustwo nie wiadomo o ile..spokojnie:) ja tez na dzis postaralem sie wytropic bledy zey byc w miare szybkim i dzis wysle...ciekawe ogolnie ile i ile kompletnych odpowiedzi bedzie...
pozdrowienia


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 20:42

W odpowiedzi na komentarze osób, które doszukiwały się w naszych działaniach teorii spiskowych, postanowiliśmy podjąć następujące kroki. Najważniejsza informacja jest taka, że zdecydowaliśmy o przeznaczeniu na konkurs 'Znajdź byka' dwóch nagród głównych, a nie jak było pierwotnie jednej. Pierwszą nagrodę główną otrzyma osoba, która zgodnie z poprzednią wersją regulaminu przesłała do nas jako pierwsza maila z kompletnymi odpowiedziami. Druga nagroda główna z kolei zostanie rozlosowana wśród wszystkich najlepszych odpowiedzi przesłanych po zmianie regulaminu. Poza tym wśród wszystkich najlepszych odpowiedzi rozlosowane zostaną dwie nagrody pocieszenia.

Użytkownicy, którzy wysłali odpowiedzi przed zmianą regulaminu mają również możliwość poprawienia swoich odpowiedzi.

Mam nadzieję, że tym samym udało nam się wszystkich zadowolić.


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 20:43

Siewier pisze:
oliver pisze:I jeszcze losowanie przez adminów wcale mnie nie przekonuje, że będzie sprawiedliwe. Tak to Ci sami ludzie, którzy jednym dają żółte kartki, a innym za te same przewinienia nie powiedzą ani słowa?'
Nikt nie ma cie zamiaru przekonywać. Jeśli masz wątpliwości to nie bierz udziału w konkursach przez nas organizowanych. Nikt po tej wątpliwej stracie płakać nie będzie, a wielu się nawet ucieszy.
Wiem, ze jestem nie lubiany, ale taki jestem. Kocham twoje upomnienia i bezsensowne karteczki

Głowie mi chodziło o to co to za zabawa w której zmienia się regulamin. Nie ma najmniejszego sensu.

-Lucas- pisze:
oliver pisze:
-Lucas- pisze:
Użytkownicy, którzy wysłali odpowiedzi przed zmianą regulaminu mają również możliwość poprawienia swoich odpowiedzi.

Mam nadzieję, że tym samym udało nam się wszystkich zadowolić.
Żartujesz? Prawda
A co może jeszcze chciałbyś frytki do tego?
wystarczy trochę konsekwencji.
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2009, 20:49 przez oliver, łącznie zmieniany 1 raz.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 20:46

oliver pisze:
-Lucas- pisze:
Użytkownicy, którzy wysłali odpowiedzi przed zmianą regulaminu mają również możliwość poprawienia swoich odpowiedzi.

Mam nadzieję, że tym samym udało nam się wszystkich zadowolić.
Żartujesz? Prawda
A co może jeszcze chciałbyś frytki do tego?


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 13:27

oliver pisze:Wiem, ze jestem nie lubiany, ale taki jestem. Kocham twoje upomnienia i bezsensowne karteczki
Rozumiem, że zwierzając się z tego, że nikt cie nie lubi chcesz zwrócić uwagę forumowiczów na twoją prywatną tragedię?

Jeśli chodzi o ostrzeżenia i bany, to na forum jest 4 administratorów i 10 moderatorów, dodatkowo jest specjalny temat na forum (z którego nikt nie korzysta, wasza sprawa) - jeśli masz jakieś wątpliwości to staraj się je rozwiać przy ich pomocy w normalny sposób, a nie rzucaj ogólnikami, które nic nikomu nie mówią, a dodatkowo nie mają żadnego związku z tym tematem.

Dodatkowo, i na to proponuję zwrócić każdemu uwagę, chciałem poinformować, że jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości co do naszej uczciwości w procesie wyłaniania zwycięzców we wszelkiej maści konkursach mających miejsce na JuvePoland, to ma dwa wyjścia - pierwsze to świadoma rezygnacja z uczestniczenia w tych konkursach, - drugie to w przypadku zarzucania nam braku uczciwości odgórny zakaz brania udziału we wszystkich konkursach JP.

W związku z powyższym jeżeli kolego oliver nadal uważasz i masz zamiar to szerzyć wszem i wobec, że losowanie prowadzone w tym konkursie przez adminów JP na pewno nie będzie uczciwe, to zapraszam do skorzystania z któregoś z tych dwóch w/w wyjść.

Nie interesują mnie ani trochę twoje prywatne dywagacje - jeżeli bierzesz udział w konkursach, które organizujemy tylko i wyłącznie z naszej dobrej woli (bo moglibyśmy przecież pozyskane środki przeznaczyć na własne potrzeby, a tym czasem wszystko jest wydawane na opłaty związane z funkcjonowaniem serwisu i przeprowadzanie licznych konkursów z nagrodami), samemu nie wnosząc do nich kompletnie nic, to pozostaje ci wierzyć w naszą uczciwość, w przeciwnym razie zostaniesz odesłany z kwitkiem. Przychodzisz tu jako gość i korzystasz z naszej gościnności, tak więc bądź łaskaw zachowywać się jak należy i nie pluć w twarz gospodarzowi, w przeciwnym razie zostaniesz stąd wyrzucony.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 14:54

Siewier postaram się w przyszłości unikać takich przypuszczeń, a na pewno nie będę ich głosił na forum. Na pewno miałem prawo być wkurzony gdyż z tekstem męczyłem się od ok 2 w nocy prawie do 4. Budzę się rano, a ktoś to olał. Poczułem się wtedy oszukany, olany itd. Co jednak nie powinno usprawiedliwić moich oszczerstw, pewnie wzięło się też to z moich prywatnych doświadczeń życiowych, z którym wiem żeby nie wierzyć ludziom.

Jeżeli chodzi o konkursy chyba pierwszy (oprócz typera) w którym wiozłem udział, bo wydawało mi się, że czegoś się dowiem o historii Juventusu. Gdyby nie ten tekst pewnie nigdy nie dowiedział bym jaki emocjonujący był sezon 60/61. Konkurs naprawdę fajny, nagrody nie ważnie, tylko mała prośba pewnie nie tylko i ode mnie nie zmieniajcie zasad w trakcie zabawy.

Z Kiciorem.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 17:03

@oliver: przyjęliśmy Twoje słowa. Mam nadzieję, że ty nasze. Zakończmy więc tym optymistycznym akcentem niepotrzebną dyskusję.

Pozdrawiam.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
maciek_11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2007
Posty: 161
Rejestracja: 08 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 listopada 2009, 20:41

Mam pytanie w jakiej formie mam wyslac poprawne odpowiedzi na konkurs "Znajdz byka". Czy mam w mailu napisac niepoprawne zdania i napisac je tak, aby byly poprawnie czy po prostu wskazac bledy i napisac poprawne odpowiedz?


malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 17:06

Czy w zdjęciu 5 można zmienić kolejność postaci?


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 listopada 2009, 18:52

maciek_11 pisze:Mam pytanie w jakiej formie mam wyslac poprawne odpowiedzi na konkurs "Znajdz byka". Czy mam w mailu napisac niepoprawne zdania i napisac je tak, aby byly poprawnie czy po prostu wskazac bledy i napisac poprawne odpowiedz?
Tak, jak Ci wygodnie, ale tak abyśmy wiedzieli, że znalazłeś poprawne błędy. Najlepiej napisać zdanie z błędem i poniżej poprawnie, ewentualnie wyjaśnić gdzie jest błąd.
malutki pisze:Czy w zdjęciu 5 można zmienić kolejność postaci?
Nie.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2009, 15:43

może pytanie głupie ale wole się upewnić :wink:
1. Podaj:
a) dokładną datę (dzień/miesiąc/rok) zdobycia 12. scudetto.

chodzi o kolejkę, kiedy Juventus był pewny tytułu czy ostatnią po której otrzymał tytuł?

11. 12 spotkań w ramach krajowych rozgrywek pucharowych kończyło się dla Juventusu w rzutach karnych. Dwa z nich dotyczyły meczów finałowych. Kiedy to miało miejsce i jak zakończyło się dla Juventusu?

opisać wszystkie 12 spotkań czy tylko te dwa finałowe?


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 02 grudnia 2009, 22:30

malutki pisze:może pytanie głupie ale wole się upewnić :wink:
1. Podaj:
a) dokładną datę (dzień/miesiąc/rok) zdobycia 12. scudetto.

chodzi o kolejkę, kiedy Juventus był pewny tytułu czy ostatnią po której otrzymał tytuł?

11. 12 spotkań w ramach krajowych rozgrywek pucharowych kończyło się dla Juventusu w rzutach karnych. Dwa z nich dotyczyły meczów finałowych. Kiedy to miało miejsce i jak zakończyło się dla Juventusu?

opisać wszystkie 12 spotkań czy tylko te dwa finałowe?
1- chodzi o date kiedy zapewnilismy sobie tytul
11- tylko te dwa
:)

I w miare mozliwosci prosimy o czytelne przedstawianie odpowiedzi :P W ramach pomocy dla sprawdzajacych :)


Zablokowany