12. urodziny JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 12 listopada 2009, 13:30



Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 listopada 2009, 21:25

Martin pisze: POSZEWKA
bardzo ładna nagroda :dance: :D


świetny pomysł z dymkami, nie mam zbytnio na ten 1 pomysłu, może coś wymyślę, a jak nie to będą kolejne :wink:


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 13:00

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami kolejnego konkursu zorganizowanego z okazji 12. urodzin JuvePoland.

ZNAJDŹ BYKA | REGULAMIN |
Nagrody: do wyboru - Halówki Nike CTR360 Libretto IC, Gra Fight Night Round 4 na PS3, Gra Dragon Age na PS3, FIFA Manager 10 - kod do pobrania gry, Koszulka EA marki Adidas, Piłka EA marki Adidas


Obrazek
Klasnic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2009
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 17:20

No ja już wysłałem 12 byków, zobaczymy jak będzie :D

W konkursie wypelnij dymek wystarczy wyslac odpowiedz tylko na 1 zdjecie a i tak mozna zajac 1 miejsce? dobrze zrozumialem?


malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 17:57

Ja też juz wysłałem ale nie wiem czy dobrze odpowiedziałem.
Troche dziwie mnie, że konkurs trwa aż do 4 grudnia bo pewnie zwycięzców poznamy jeszcze w ten weekend :)
No ale cóż, trzeba sie uzbroić w cierpliwość :)


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 23:21

Klasnic pisze:W konkursie wypelnij dymek wystarczy wyslac odpowiedz tylko na 1 zdjecie a i tak mozna zajac 1 miejsce? dobrze zrozumialem?
Dobrze zrozumiałeś. Wysyłając jednak teksty do kilku zdjęć masz większe szanse na zdobycie nagrody.
malutki pisze:Troche dziwie mnie, że konkurs trwa aż do 4 grudnia bo pewnie zwycięzców poznamy jeszcze w ten weekend :)
Zdziwiłbyś się. Jak narazie maile z odpowiedziami można policzyć na palcach jednej ręki. Obiektywnie patrząc konkurs do łatwych nie należy :P


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 13:59

UWAGA! Zmianie uległy dwa punkty w regulaminie konkursu 'Znajdź byka':

3.3. Osoby, które poprawnie rozszyfrują wszystkie błędy wezmną udział w losowaniu nagrody głównej i nagród pocieszenia.

3.4. W sytuacji gdy żadnemu z uczestników nie uda się poprawnie rozszyfrować wszystkich błędów pod uwagę będą brane osoby, które udzieliły poprawnych odpowiedzi na największą ilość błędów.

Pełna treść regulaminu znajduje się TUTAJ


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 14:30

-Lucas- pisze: 3.3. Osoby, które poprawnie rozszyfrują wszystkie błędy wezmną udział w losowaniu nagrody głównej i nagród pocieszenia.
WAŁ! Tak się nie robi. Pomijając to czy mam dobrze czy źle czy byłem pierwszy czy dziesiąty czasowo. Jak bym wiedział to bym się nie męczył w nocy, Losowanie jest jakoś jawne czy wy sobie ustalacie kto ma dostać nagrodę. :prochno:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 14:38

Doszło do niedopatrzenia z naszej strony za co najmocniej przepraszamy. Zmiana była konieczna, ponieważ w przeciwnym razie konkurs umarłby szybciej niż potrzebowaliśmy czasu na jego przygotowanie. Losowanie natomiast zostanie przeprowadzone przez administratorów JP.


Obrazek
Klasnic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2009
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2009

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 15:17

Dokładnie, to jest jakaś niedorzeczność. Ja się męczę jak głupi, żeby być możliwie jak najszybszy, a tu masz zmiana regulaminu. Nienawidzę amatorszczyzny.

2 post:
To może niech chociaż 1 osoba zostanie jakoś nagrodzona, żeby jej trud nie poszedł na marne.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 15:55

-Lucas- pisze:Doszło do niedopatrzenia z naszej strony za co najmocniej przepraszamy. Zmiana była konieczna, ponieważ w przeciwnym razie konkurs umarłby szybciej niż potrzebowaliśmy czasu na jego przygotowanie. Losowanie natomiast zostanie przeprowadzone przez administratorów JP.
Śmieszne. To już wasz problem, że zabawa by umarła. Przez Wasze "niedopatrzenie" mają cierpieć użytkownicy, a nie Wy. Dziwne podejście. Macie czas do wymyślenia nowego konkursu i przemyślenia regulaminu.

Tak wiedząc, że mam dużo czasu (chyba dwa tygodnie) mógłbym iść do biblioteki czy jakiegoś innego punktu gdzie przeanalizował bym sezon z tekstem i na 100% znalazł bym 12 "byków". A tak nie mam już takiej możliwości śpiesząc się wczoraj by być pierwszym bo taki był regulamin pewnie rzeczy mogły mi umknąć i straciłem swoją jedną szanse.

Regulamin mówi:
3.5. Jedna osoba może przesłać tylko jednego maila z odpowiedziami

Krótko pisząc Ci co jeszcze nie nadesłali odpowiedzi maja większe szanse na znalezienie 12 byków.

Rzucę takim drętwym przykładem:
1998 rok mundial we Francji. 1/8 finału Francja gra z Paragwajem 90 minuta jest 0-0. Dogrywka! W 113 minucie gola strzela Blanc. Francuzi się cieszą bo obowiązuje zasada złoty gol, a tu nagle wychodzi szef FIFA i mówi gramy dalej zabawa za szybko umarła. :whistle: .

I jeszcze losowanie przez adminów wcale mnie nie przekonuje, że będzie sprawiedliwe. Tak to Ci sami ludzie, którzy jednym dają żółte kartki, a innym za te same przewinienia nie powiedzą ani słowa?

Wiem, że tym postem trochę sobie nagrabiłem, ale trochę sprawiedliwości i konsekwencji.

Aha bym zapomniał Wszystkiego Najlepszego!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 16:13

I jeszcze losowanie przez adminów wcale mnie nie przekonuje, że będzie sprawiedliwe. Tak to Ci sami ludzie, którzy jednym dają żółte kartki, a innym za te same przewinienia nie powiedzą ani słowa?
To nie startuj w konkursie jak masz takie problemy, równie dobrze możesz zostać zrobiony jak będzie zasada kto pierwszy ten lepszy, bo nikt oprocz nas nie będzie miał dostępu do wysłanych odpowiedzi. Albo może nie być konkursów, tylko sobie wszystko sami weźmiemy, w końcu Admini i reszta to banda przekrętasów.
Na tej stronie są często konkursy z całkiem cennymi nagrodami ufundowanymi przez JP lub naszych sponsorów nad którymi pracuje kilka osób żeby wszystko dobrze wypadło, żebyście fajnie bawiąc się mogli zdobyć jak najfajniejsze nagrody a jak coś nie wyjdzie to jeszcze takie coś potraficie napisać. Jestem zażenowany, na prawdę. I piszę to jako użytkownik, bo sam konkursem się nie zajmowałem.


malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 16:38

Żeby pogodzić wszystkich to myśle że dobrym rozwiazaniem byłoby zrobić tak żeby nagroda główna została wylosowana tylko wśród osób, które udzieliły największej ilości odpowiedzi do momentu zmiany regulaminu. A pocieszenia, tak jak teraz jest, wylosować wsród wszystkich najlepszych :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 18:40

Albo dajcie możliwość poprawy odpowiedzi tym, którzy juz wysłali maile i po krzyku ;)

A doszukiwanie się teorii spiskowych jest moim zdnaiem śmieszne. Ile razy wygrywały osoby nie związane z JP (tzw. szarzy użytkownicy). Ogarnijcie się czasem zanim coś napiszecie ;p


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 listopada 2009, 18:59

Z tym, że "konkursy czasowe" wcale nie muszą być lepsze niż takie, w których o wygranej, w przypadku kilku/nastu w pełni poprawnych odpowiedziach, decyduje losowanie.

Wyobraźmy sobie sytuacje, że dla kogoś znalezienie tych błędów nie stanowi większego kłopotu. I ten ktoś nie ma dostępu do Internetu w dniu, gdy konkurs zostaje ogłoszony. Jest z drugiej strony użytkownik, który będzie musiał poświęcić wiele czasu, aby udzielić odpowiedzi, ale zrobi to szybciej od wcześniej wspomnianego użytkownika przez co wygra ten konkurs (bo dowie się o konkursie zaraz po jego pojawieniu się). Dla mnie to wszystko jedno, kto taki konkurs wygra, ale w odpisanym przypadku nie ma czegoś takiego jak "równe szanse", a to powinno być. Losowanie stwarza możliwość wyłonienia osoby, który spełniła wymagania (udzieliła poprawnej odpowiedzi) i miała szczęście, że została z pośród uczestników wylosowana. W każdym konkursie trzeba je mieć. A że losowania dokonują Administratorzy, oni też stwarzają możliwość brania udziału w konkursie i ustalają zasady.


Zablokowany