12. urodziny JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 13:39

mnowo pisze:A żeby nie było tak słodko i żeby tradycji uczynić zadość - gdzie u diabła jest nagroda pocieszenia dla mnie??! :płaczę:
Czeka tam gdzie zwykle, u mnie pod prysznicem skarbie :*


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 20:06

Jesteście zarąbiści. Parę godzin czystej frajdy multijęzykowej i jeszcze mam coś za to dostać. Bomba. Jako obrzydliwy leń nie mogę pojąć, jak wam się takie rzeczy chce zawsze organizować (biorąc pod uwagę fakt że takie akcje zawsze kończą się seria narzekań). Buon Natale i kissy4UAll :D


'this crazy shine it never lets you die'
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 20:53

white_wolv pisze:Asta a slyszałeś kiedyś żeby w jakichkolwiek statystykach uwzględniano sparingi rozgrywane pomiędzy klubami?
Tak, widziałem. Na stronie organizatora konkursu, JuvePoland. :)

http://www.juvepoland.com/schedule.php? ... sortorder=

Posty, które zostały napisane przez Juventinha i mnowo trudno mi jest skomentować. Pierwsza moja myśl, jak przeczytałem Wasze posty - "ale o co chodzi?" :think: Organizując konkursy takie jak te, trzeba się liczyć z tym, że mogą powstać jakieś wątpliwości lub też niejasne sytuacje. Po to jest forum, po to są maile, żeby takie wątpliwości wyjaśnić. Zgodnie zresztą z regulaminem konkursu (pkt. 6.1.). W moich postach nie było żadnych pretensji, ani złośliwości. Miałem wątpliwość - napisałem na forum, dostałem odpowiedź i wszystko jest jasne.
Pisanie, że zupełnie nie doceniam pracy kibiców przy tworzeniu konkursu jest zupełnie niezrozumiałe. Od wielu lat biorę udział w Waszych świetnych konkursach, które mają olbrzymi plus - trzeba się niesamowicie wysilić, aby znaleźć odpowiedź, zdobywając przy tym wielką wiedzę o historii naszego klubu. Zresztą napisałem w pierwszym mailu, który napisałem wczoraj do Was z opisaniem "problemu pytania 7", że Wasze konkursy są świetne. ;) Jak najbardziej doceniam również Wasz czas, gdyż organizacja takich trudnych konkursów trochę czasu musi kosztować.

Nie wiem czemu Juventinha, jako organizator miałabyś się zniechęcić do robienia kolejnych konkursów? :) Niech to będzie zachęta do bardziej precyzyjnego zadawania pytań, aby takich sytuacji w przyszłości uniknąć.

Pozdrawiam


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 21:47

mnowo pisze:Juventinha - dziwi?... Toż to przecież byłoby wbrew całemu jestestwu Polaków, nie narzekać i nie mieć pretensji... Niestety, nigdy nie będzie tak, że wszyscy pomyślą o wszystkim i docenią to, co powinni docenić.
heh, zawsze o tym zapominam :) Chyba dlatego, ze sama nigdy tego nie zrozumiem :P
mnowo pisze:A żeby nie było tak słodko i żeby tradycji uczynić zadość - gdzie u diabła jest nagroda pocieszenia dla mnie??! :płaczę:
Od siebie dorzuce roczna, darmowaa prenumerate Faktu, tudziez wizyte w rezydencji ojca R. pod Toruniem :)
Asta#8 pisze:Nie wiem czemu Juventinha, jako organizator miałabyś się zniechęcić do robienia kolejnych konkursów? :) Niech to będzie zachęta do bardziej precyzyjnego zadawania pytań, aby takich sytuacji w przyszłości uniknąć.
Uścislajac - nie mam na mysli siebie :P Nie jestem zadnym organizatorem, ja tu tylko sprzatam :P
(choc przyznaje, ze oczywiscie sa pewne niescislosci w mojej czesci wszystkiego czego bym sie nie tknela na JP, ale moje skroty myslowe czasem zabijaja. Oczywiscie sie bede starac, zeby bylo ich coraz mniej jesli juz sie za cos zabiore... :P ).

A przede wszystkim nie klocilabym sie wiecej, bo nie ma sensu podnosic adrenaliny ani sobie, ani komus :) Nastepnym razem wszyscy beda bardziej uwazac.

To Wesolej resztki Świat :P


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2010, 23:15

Dzisiaj przystąpiliśmy do realizacji wysyłek nagród za konkursy urodzinowe. W miarę możliwości prosiłbym o informację na PW gdy przesyłka dotrze na miejsce i czy wszystko się zgadzało :wink:

Prosimy również następujące osoby o kontakt z redakcją w celu ustalenia adresu do wysyłki nagrody: borek46, mack_mnk, bobryt.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 stycznia 2010, 20:43

moja nagroda dziś dotarła - wielkie dzięki za konkursy, prosimy więcej takich w przyszłości :P


Obrazek
Zablokowany