12. urodziny JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
Zablokowany
malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 13:48

Tez sie ogromnie ciesze z wygranej :D
Dziekuje redakcji JP za konkursy i gratuluje pozostałym laureatom :)

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM!


Klasnic

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2009
Posty: 8
Rejestracja: 31 lipca 2009

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:06

Wydaje mi się, że ktoś tu się pomylił w "znajdź byka". Wg tego co wiem Carlo Parola wcale nie prowadził Juventusu sezon wcześniej od wymienionego w tekście. I wg mojej oceny znalazłem 12 byków.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:17

Klasnic pisze:Wydaje mi się, że ktoś tu się pomylił w "znajdź byka". Wg tego co wiem Carlo Parola wcale nie prowadził Juventusu sezon wcześniej od wymienionego w tekście. I wg mojej oceny znalazłem 12 byków.
Carlo Parola był już trenerem Juve w sezonie 59/60: http://juworld.net/allenatori-scheda.as ... enatore=19


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:18

Klasnic pisze:Wydaje mi się, że ktoś tu się pomylił w "znajdź byka". Wg tego co wiem Carlo Parola wcale nie prowadził Juventusu sezon wcześniej od wymienionego w tekście. I wg mojej oceny znalazłem 12 byków.
Moim zdaniem jest błąd w odpowiedziach do Juve Quiz i pytaniu 7, gdzie nie uwzględniono wszystkich drużyn.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:21

Asta#8 pisze:Moim zdaniem jest błąd w odpowiedziach do Juve Quiz i pytaniu 7, gdzie nie uwzględniono wszystkich drużyn.
Tutaj znajduje się spis drużyn, które powinny się znaleźć w odpowiedzi na owe pytanie: http://juworld.net/statistiche-squadre- ... nfitta.asp

P.S. Tabo i attyla na wasze posty postaram się odpisać jak będę miał trochę więcej czasu :wink:


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:27

-Lucas- pisze:
Asta#8 pisze:Moim zdaniem jest błąd w odpowiedziach do Juve Quiz i pytaniu 7, gdzie nie uwzględniono wszystkich drużyn.
Tutaj znajduje się spis drużyn, które powinny się znaleźć w odpowiedzi na owe pytanie: http://juworld.net/statistiche-squadre- ... nfitta.asp
Tak myślałem, że powołasz się na tą stronę, ale niestety nadal nie masz racji. ;) Strona JuWorld uwzględnia tylko i wyłączenie mecze oficjalne, czego w Waszym pytaniu nie ma. Mało tego, zamiast włoskiej strony JuWorld, polecam nasze JuvePoland. :) http://www.juvepoland.com/schedule.php? ... sortorder=
Jeżeli chcecie wziąć pod uwagę tylko mecze oficjalne powinniście to umieścić w pytaniu, a jeśli tego nie ma to uważam, że udzieliłem poprawnej odpowiedzi na to pytanie i nie rozumiem czemu ta odpowiedź nie została uznana.

EDIT:
Dla przypomnienia:
7. Podaj 12 drużyn, z którymi Juventus rozegrał co najmniej jedno spotkanie, ale nigdy nie udało mu się wygrać.

Co najmniej jedno spotkanie, czyli również spotkanie towarzyskie.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:30

Wydaje mi się, że to było oczywiste, że chodzi nam o mecze oficjalne. Poza tym odpowiedź na to pytanie padła już w tym temacie na poprzedniej stronie:
Juventinha pisze:
P.N. pisze:Ja mam pytanko w sprawie pytania nr 7 w JuveQuiz. Czy mecze sparingowe także są brane pod uwagę?
nie


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:31

Zawsze w konkursach gdy się pytamy o mecze mamy na myśli mecze oficjalne. Jeśli byśmy chcieli uwzględniać mecze towarzyskie to byśmy to zaznaczyli.

Zresztą to samo jest we wszelkiego rodzaju informacjach czy newsach. Zawsze podaje się statystyki meczów oficjalnych.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:55

Rozumiem, ale powoływanie się na to że "Zawsze w konkursach gdy się pytamy o mecze mamy na myśli mecze oficjalne" jest według mnie złą interpretacją. Nigdzie nie znalazłem regulaminu konkursów organizowanych przez JuvePoland w którym byłoby to zanzaczone. w oficjalnym regulaminie tego konkursu również nie ma na ten temat ani słowa.
Powiem tak: skąd o takich interpretacjach ma wiedzieć nowy fan Juve i wielbiciel strony Juvepoland ? Nawet ja - biorący udział w wielu konkursach pierwszy raz o tym słyszę.

Mimo tego, że forum czytam bardzo często, wcześniejszego pytania nie widziałem wcześniej.

Pytania konkursowe powinny być sformułowane w taki sposób aby odpowiedź była jak najbardziej jednoznaczna i nie podlegała dowolnym modyfikacjom.

Skoro jednak popełniono błąd należałoby się do tego przyznać a nie wprowadzać dziwnych interpretacji pytania w którym nie było zaznaczone że chodzi o "mecze oficjalne" - mowa była o "meczach" a kategoria "towarzyskie" jak najbardziej jest tu możliwa do wymienienia.

Błędem jest to, że po ogłoszeniu wyników wprowadza się dodatkowe wirtualne zapisy w regulaminie. W takich przypadkach interpretuje się je zawsze na korzyść gracza.

Nadal uważam, że udzieliłem poprawnej odpowiedzi i czuję się w tym przypadku pokrzywdzony.


RaYo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 100
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 14:56

ja chcialbym podziekowac za konkursy i nagrode :)

i mam pytanie czy ten kalendarz to ten z akcji?
oraz
ile bylo osob ktore odpowiedzialy nA 11 pytan poprawnie w znajdz bykA?:d


JUVE PER SEMPRE.
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 15:41

Asta czepiasz się. Rozumiem, że zwycięstwo było blisko i pewnie czujesz niedosyt po wyniku losowania, ale tego pytania nie możemy uznać na Twoją korzyść. Zawsze pytamy o mecze oficjalne i nie ma nic dziwnego w tym, że w żadnym innym konkursie, który został zorganizowany na JP nie pojawiła się informacja, że pytanie dotyczy meczów oficjalnych. Jak to ktoś mądry kiedyś powiedział, to jest oczywista oczywistość. Gdybyśmy chcieli uwzględniać mecze towarzyskie to byśmy to wyraźnie zaznaczyli.

Jeśli miałeś wątpliwości odnośnie tego pytania, to przed udzieleniem odpowiedzi należało do nas przesłać maila na skrzynkę konkursową lub po prostu zapytać na forum. Mogę zdradzić, że tylko jedna osoba poprawnie wymieniła wszystkie drużyny w tym pytaniu.

W konkursie 'Znajdź byka' sześć osób poprawnie rozszyfrowało 11 błędów. A rozlosowane kalendarze pochodzą z akcji przeprowadzonych na naszym forum.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2009, 16:36

Asta a slyszałeś kiedyś żeby w jakichkolwiek statystykach uwzględniano sparingi rozgrywane pomiędzy klubami?


attyla7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 93
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 12:46

-Lucas- pisze: P.S. Tabo i attyla na wasze posty postaram się odpisać jak będę miał trochę więcej czasu :wink:

hihi oki tylko żebym nie został potem bez nagrody :D


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 13:03

RaYo pisze:ja chcialbym podziekowac za konkursy i nagrode :)
ooo, jedna osoba docenila :)
Mnie dziwi strasznie ,ze wiekszosc ludzi zamiast sie cieszyc, ze ktos poswieca swoj wlasny, prywatny czas i zalatwia dla Was nagrody jeszcze wyskakuje z pretensjami :P
... wiecie, ze po takich reakcjach moze sie komus odechciec starac, a wtedy konkursow i szans na cos do wygrania bedzie mniej? :P


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2009, 13:32

Juventinha - dziwi?... Toż to przecież byłoby wbrew całemu jestestwu Polaków, nie narzekać i nie mieć pretensji... Niestety, nigdy nie będzie tak, że wszyscy pomyślą o wszystkim i docenią to, co powinni docenić.
Ja, choć przyglądałem się nieco z boku całej tej akcji, chcę wyrazić za to swoje uznanie wobec tych, którzy postarali się o to, żeby od samego początku do samego końca ta seria miała ręce i nogi. Odwaliliście kawał dobrej roboty i cieszę się, że niektórym do tego sprawiło to sporą frajdę. A żeby nie było tak słodko i żeby tradycji uczynić zadość - gdzie u diabła jest nagroda pocieszenia dla mnie??! :płaczę:


Zablokowany