Współpracuj z JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 00:31

W tym temacie możecie zadawać różne pytania dotyczące współpracy z JuvePoland.

Od dzisiaj "Rekrutacja" będzie trwać tak długo, aż strona przestanie domagać się wsparcia w postaci nowych redaktorów, co pewnie w tym stuleciu nie nastąpi :wink:

Tak jak możecie przeczytać w tym tekście, kontakt w sprawie jakiejkolwiek tego typu pomocy możecie również nawiązać poprzez napisanie maila na siewier@juvepoland.com lub skontaktowanie się ze mną za pomocą prywatnej wiadomości lub gadu-gadu.
W tym temacie nie zamieszczamy zgłoszeń :!:

W tym krótkim tekście są również zawarte podstawowe informacje dotyczące wymagań, które stawiamy przed osobami mającymi aspiracje dołączenia do nas.

Tak jak już to zostało napisane, oferujemy pomoc w ukształtowaniu umiejętności tak, by odpowiadały one naszym wymaganiom, dlatego jeśli nie czujecie się w 100% na siłach to nic nie szkodzi, napisz do nas i być może wspólnie uda nam się osiągnąć cel.

Oczywiście poza stałą współpracą mile widziane są pojedyncze artykuły czy felietony, wszystko jest kwestią wzajemnego porozumienia się.

Chyba wszystko już "z grubsza" zostało powiedziane, zapraszam więc do współpracy z JuvePoland ! :)
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2012, 18:37 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


Włos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2009
Posty: 34
Rejestracja: 27 października 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 09:28

Mam pytanie co do newsmana - jak często będzie trzeba pisać newsy ?


tadek92

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2007
Posty: 13
Rejestracja: 23 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 09:37

ja moze nie w kwestii współpracy ale pewnej sygestii...ostatnio coraz czesciej w komentarzach i na forum juvepoland wypowiadaja sie ludzie którzy wogóle nie sa w temacie i rzucaja marnymi prowokacjami...kazdy za przeproszeniem ,,burak'' czyt. kibic realu, interu itp.itd moze po darmowym zalogowaniu sypac komentami i obrażac wszystko i wszystkich naokolo...moze daloby sie zrobic, aby rejestracja wiazała by sie z pewnymi kosztami np.5-9 zł...to by odstraszyło co niektórych a tu-na juvepoland wypowiadali by sie ludzie, którym na prawde zalezy i którzy mają cos ciekawego do powiedzenia...a pieniadze z tego zebrane mozna byloby przeznaczyc na nie wiem np.konkursy dla uczestników itp...co Wy na to?wiem, ze gadam a reaczej pisze jak stary, wyleniały dziadek, który codziennie pisze dosnosy i skargi do spóldzielni mieszkaniowej, ale coż według mnie cos trzeba z tym zrobic...w koncu nie sa to az tak duze pieniądze...niewiem moze byl juz taki wątek podejmowany, ale ja sie z nim jeszcze nie spotkałem...

Do tego typu sugestii służy ten temat http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=13434 i tam zapraszam... /Martin


BlackShadow7412

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2009
Posty: 124
Rejestracja: 02 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 10:41

tadek92 a czego przecietny kibic ma placic? Kocham Juve ale chodze jeszcze do szkoly i moje fundusze sa dosc ograniczone :D Mysle ze lepszym pomyslem jest banowanie takich uzytkownikow ktorzy robia cos niezgodnego z zasadami lub prowokuja( zreszta moderatorzy, admini itd juz to robia)

Do tego typu sugestii służy ten temat http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=13434 i tam zapraszam... /Martin


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 12:12

nie szukacie nowego admina może ? :D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2009, 18:18

Włos pisze:Mam pytanie co do newsmana - jak często będzie trzeba pisać newsy ?
15 newsów miesięcznie to liczba od której można zacząć negocjować :wink:

pan Zambrotta pisze:nie szukacie nowego admina może ? :D
A znasz kogoś kto by się nadawał? :prochno:


kurdt

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 45
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 14:07

Wszystko pięknie, ładnie. Współpraca, pasja, poświęcenie... A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 16:56

kurdt pisze:A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?
Myślę, że jeśli się ktoś zdecyduje, to nie będzie musiał nic płacić.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 16:56

kurdt pisze:Wszystko pięknie, ładnie. Współpraca, pasja, poświęcenie... A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?
Nie, nie ma żadnego wynagrodzenia. Dodatkowo wstępując do redakcji traci się możliwość uczestniczenia w wielu z konkursów organizowanych przez JP.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 17:34

To żeś zareklamował teraz :prochno:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 18:17

Siewier pisze:
kurdt pisze:Wszystko pięknie, ładnie. Współpraca, pasja, poświęcenie... A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?
Nie, nie ma żadnego wynagrodzenia. Dodatkowo wstępując do redakcji traci się możliwość uczestniczenia w wielu z konkursów organizowanych przez JP.
Kiedyś jak przeglądałem klasyfikację typera to nie widziałem chyba żadnego admina, to dlatego nie bierzecie w nim udziału?


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 19:55

madmo pisze:
Siewier pisze:
kurdt pisze:Wszystko pięknie, ładnie. Współpraca, pasja, poświęcenie... A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?
Nie, nie ma żadnego wynagrodzenia. Dodatkowo wstępując do redakcji traci się możliwość uczestniczenia w wielu z konkursów organizowanych przez JP.
Kiedyś jak przeglądałem klasyfikację typera to nie widziałem chyba żadnego admina, to dlatego nie bierzecie w nim udziału?
Ogólnie bierzemy udział, indywidualna sprawa danej osoby
Jeśli byśmy wygrali, to nie otrzymamy żadnych nagród, co z tego co moge sobie przypomnieć nie miało miejsca.
Nie wiem jak to wygląda w tym sezonie, ja osobiscie z 2 razy zajałem miejsce w pierwszej 10, w tym roku dopadła mnie skleroza :P


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 20:25

szczypek pisze:
kurdt pisze:A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?
Myślę, że jeśli się ktoś zdecyduje, to nie będzie musiał nic płacić.
Kolega ma całkowitą rację. Na początku nie trzeba płacić nic. :-D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2009, 20:33

madmo pisze:
Siewier pisze:
kurdt pisze:Wszystko pięknie, ładnie. Współpraca, pasja, poświęcenie... A powiedzcie Wy mi czy jest przewidziane za to jakieś wynagrodzenie?
Nie, nie ma żadnego wynagrodzenia. Dodatkowo wstępując do redakcji traci się możliwość uczestniczenia w wielu z konkursów organizowanych przez JP.
Kiedyś jak przeglądałem klasyfikację typera to nie widziałem chyba żadnego admina, to dlatego nie bierzecie w nim udziału?
Do sezonu 2007/2008 w razie zajęcia miejsc premiowanych nagrodami redakcja JP oraz Zarząd JPC byli wyłączeni z ich otrzymania. Zasadę tą zmieniliśmy w sezonie 2008/2009 i od tej też edycji tylko administratorzy JuvePoland są wyłączeni z możliwości zdobywania nagród za udział w typerze. Uczestniczyć jednak oczywiście możemy, a że tego nie robimy to podobno kwestia czasu, ja tam jednak twierdze, że jesteśmy po prostu za ciency :P


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2010, 05:30

Przypominamy, że od jakiegoś czasu jest możliwość dorywczego pomagania nam przy tworzeniu JuvePoland.

Akcja Bądź na czasie z JuvePoland! co prawda dotyczy głównie informacji w postaci newsów lub artykułów, jednak jeżeli ktoś ma pomysł na jakieś inne (niekoniecznie regularne) zaangażowanie się w tworzenie naszej strony to serdecznie zapraszam na prv :)


ODPOWIEDZ