Ranga użytkowników/ Pomoc- przewodnicy

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2009, 16:20

deszczowy pisze:
Siewier pisze:
deszczowy pisze:To może by tak je znieść? Skoro nie są już przyznawane i nie ma planów, by były, to po co mają funkcjonować? Ani to JPC Member, ani Ufficiale. A jednak sprawia wrażenie, że są równi i równiejsi.
To całe biadolenie o równych i równiejszych siedzi tylko i wyłącznie w głowach co poniektórych. Nie ma potrzeby znoszenia rangi Q - ktoś kiedyś na takową zasłużył i ma prawo ją mieć tak długo jak tylko będzie chciał. Natomiast jeśli chodzi o Ufficiale to jest to ranga userów, którzy należą do JPC i zniesiona ona również nie będzie, a JPC Member jest adnotacją numeru legitymacji danego członka na forum.
Wiem, jak to jest z JPC. Natomiast "Qualitka" trochę kłuje w oczy. Jakie są (były) zasady jej nadawania? I prosiłbym o jakieś obszerniejsze wyjaśnienie, niż tylko mityczne

"byli (...) użytkownicy, którzy w oczach redakcji JP swoimi wypowiedziami i zachowaniem podwyższali poziom forum i poprawiali wizerunek serwisu."
Tutaj jest temat o tym, można poczytać:
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.php?t=6332
Pięć lat temu to było, kupa czasu.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2009, 10:23

deszczowy pisze:Natomiast "Qualitka" trochę kłuje w oczy.
Komu i czemu to niby przeszkadza?
deszczowy pisze:Jakie są (były) zasady jej nadawania? I prosiłbym o jakieś obszerniejsze wyjaśnienie, niż tylko mityczne "byli (...) użytkownicy, którzy w oczach redakcji JP swoimi wypowiedziami i zachowaniem podwyższali poziom forum i poprawiali wizerunek serwisu."
To co byś chciał więcej jeszcze wiedzieć? podał Ci kornknot url do jednej z edycji, który zresztą mogłeś samemu znaleźć, nie wiem co chciałbyś więcej tutaj jeszcze usłyszeć.


ferii

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2009
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 września 2009, 20:22

proszę mi zmienić rangę na kibica Interu - nie wiem jak się u waz zwie taka hehe ;P Pozdrawiam :P


Gherrick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2009
Posty: 233
Rejestracja: 05 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 07 września 2009, 13:42

Poproszę o zmianę rangi na Sportinguista i zielono-białe barwy Sporting Club Portugal :)


Forca Sporting y Juve Leo ! Forca Verde Leones !
Suomalainen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2009
Posty: 1
Rejestracja: 10 września 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2009, 22:11

Witam ! Moge prosic o zmiane rangi na Sportinguista ? Tak jak Gherick :)


Ultras Sportinguistas !
fdfs

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2009
Posty: 1
Rejestracja: 11 września 2009

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 13:38

Juz nie mozna zalozyc koledze konta, bo zostaje ono zbanowane? Odbanujecie Suomalainena, bo poki co to JA mu zakladalem konto, przy okazji chcac zobaczyc za co zostalem zbanowany. (Wiem, że pewnie nie uwierzycie, że istnieją inni kibice Sportingu ale on jest z Częstochowy, ja z Krakowa, i mogę to, podobnie jak to, że on to nie ja, udowodnić). Jeśli chodzi o bana mogę powiedziec tylko tyle: To jest głupota, na dodatek nie fair w stosunku do tych naprawdę źle zachowujących się ! Rozumiem ze mozna dostac czerwien za nachalny spam, albo wulgaryzmy, albo głupotę lub obrzucanie sie miesem z innymi uzytkownikami, ale za cos takiego ?! Rozumiem : offtopic, ale administratorzy chyba maja na tyle oleju w glowie, ze widza ze mam 2 zolte kartki i kazda nastepna to moj wylot... Z reszta, co takiego strasznego zrobilem, czym zawinilem? Odpowiedzialem tylko na pytanie. Cytujac biblie: "szukajcie a znajdziecie" oraz "pytajcie a wam odpowiedza". Czy informowanie kogos, nawet jesli jest to offtopem jest grzechem? I to na bana ? Przeciez to jakis nonsens. Zwlaszcza ze to temat o Livorno, i zapytal mnie kibic Livorno o to. Rozumiem, jakbym zakladal jakis nowy temat nic nie wnoszacy, albo pisal w wielkim i istotnym temacie typu "Transfery Juventusu" albo "Wszystko o Interze" albo "Wszystko o lidze wloskiej" ale...w takim temacie, ktory byl kilka razy zamykany i pare osob nawet kwestionowalo jego slusznosc ze wzgledu na jego przydatnosc (2 kibicow Livorno na forum i napiete stosunki z kibicami Juventusu)... Tyle mam do powiedzenia, dziękuję za uwagę.

PS: Tym bardziej mnie to denerwuje, że miałem tylko parę dni do "odsiedzenia" kary 2 żółtych kartek. W tej chwili nie chce mi się liczyć, ale były to 4-5 dni. :roll:

PPS: Proszę o nie banowanie tego konta, tylko jego usunięcie. Jest ono tylko założone na chwile, by napisać tego posta.

pozdrawiam
Gherick


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 września 2009, 19:42

Przeczytałeś regulamin? Przeczytałeś bo go zaakceptowałeś. Zatem teraz się nie rzucaj.
Poza tym ten temat nie jest do wyjaśniania takich spraw.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ