Poziom aktywności na forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:00

Witam. Tak sobie myślałem co by tu można zmienić na forum. Wpadłem na pomysł umieszczenia gdzieś koło avatara "paska aktywności". Mówiłby on użytkownikom kto się poświęca stronie i forum.

Chodzi mi o to, że ten pasek stopniowo będzie się zapełniał lub przeciwnie, w zależności od regularnego logowania itp. Nie wiem czy jest to możliwe. Ciekawe co na to administratorzy. A wy co o tym sądzicie?


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:01

Jest wiele innych rzeczy, o których myślimy a na które nie mamy czasu, że niestety takie coś odpada w przedbiegach :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:20

Moim zdaniem jeśli mowa o jakichkolwiek paskach to lepiej już stworzyć pasek jakości, który mniej więcej określałby poziom użytkowników naszego forum. ..

Oczywiście ja żartuje, ponieważ byłoby to raczej nie możliwe, ale zamienianie ilości w jakość na każdym forum się przyda.


Obrazek
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:26

Szkoda że nie da rady. Swoją drogą i nie na temat to przydało by się wymyślić coś co zwiększyło by zaangażowanie użytkowników i byłaby jakaś rywalizacja, ale nie było też spamu.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:29

olecki1 pisze:Szkoda że nie da rady. Swoją drogą i nie na temat to przydało by się wymyślić coś co zwiększyło by zaangażowanie użytkowników i byłaby jakaś rywalizacja, ale nie było też spamu.
Moim zdaniem byłoby na odwrót, byle więcej, byle szybciej... i tak przechodzimy to zwyczajnego spamu, który nic dobrego nie wnosi, a powoduję tylko to, iż forum staje się śmietnikiem...


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:29

olecki1 pisze:jakaś rywalizacja
Jaka rywalizacja? Mamy tu jakieś walki robić?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:33

Ta, nielegalne podziemne walki :D A tak na serio to mnie źle zrozumiałeś(a może ja się źle wyraziłem?) Chodzi mi o to, żeby coś zmienić, aby życie forum było jeszcze ciekawsze. A z tą rywalizacją to chyba przesadziłem, bo w końcu jest typer.


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:34

Tego typu bajery (bo inaczej tego nazwać się nie da) wg mnie są totalnie niepotrzebne. Pasek jakości? na co to komu? Najlepszym paskiem jakości są posty użytkowników, po nich można ocenić co sobą reprezentują poszczególni użytkownicy.


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:39

Może i masz rację. Chciałem tylko zaproponować coś, co wydaję mi się fajne.


Obrazek
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 20:59

no tak, takie cos to chyba nie ma szans, chociazby ze wzgledu na to, ze 87,9% uzytkownikow forum ma wlaczone autologowanie :)

A posty na forum to chyba tez nie tak do konca odwzorowuja aktywnosc w dyskusjach. Jest wiele tematow, ktore sa po prostu nabijaczami postow.
Dla przykladu, tematy typu "jaka to gra" albo "jaki to film" albo "jaka to melodia" :P

chociaz sam nie wiem po co to pisze, cyba czulem potrzebe nabicia sobie kolejnego posta to statystyk :roll:


C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 21:06

Martin pisze:Jest wiele innych rzeczy, o których myślimy a na które nie mamy czasu
Na przykład o nowym layoucie :whistle:


olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2008, 21:10

a tak offtopowo, z ciekawości zapytam, czy nie chcecie zmienić szablonu forum? Można by zrobić ankietę który najlepszy i wybrać jakiś nowy.


Obrazek
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2008, 09:02

mysle ze do takich rzeczy nie potrzeba nowego tematu a wystarczy napisac tutaj

a co do samego pomysłu to bez sensu.. przypomina mi sie jak na jednym z forów z ktorego zalezalo mi pobrac jakis plik nie wystarczylo sie zalogowac ale trzeba bylo napisac 30 postów tygodniowo aby widziec linki.. no i oczywisice sprzyja to zasmiecaniu bo musialem pisac glupoty zeby sciagnac jedna rzecz

wystarcza w zupełnosci licznik postów :-D


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2008, 23:14

Dawno temu w trawie było coś takiego ale nie jako pasek, lecz ligi. Zaczynało sid od serie D chyba sory dawno to było. W każdym bądź razie wtedy było czaskanie głupot nazdobycie Champions League. Taka rywalizacja jest zbyteczna. Wiem sama zaglądam kiedy mam czas a tego mam niestety coraz mniej. Z przyjemnością zagląda się do tematów gdzie każdy powie co myśli (np. opinie o Meczach)a nie zabawy typu dopisz tytył na ostatnią literke albo właśnie typowe nabijacze dla pełnego paska. Chłopaki trzymajmy jakość a ilość przyjdzie z czasem u każdego, czytajmy się nawzajem i będzie OK.


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2008, 00:32

olecki1 pisze:Chciałem tylko zaproponować coś, co wydaję mi się fajne.
Nic złego w związku z tym nie zrobiłeś. Mnie osobiście cieszy, gdy użytkownicy mówią nam o swoich pomysłach, czy też sami wychodzą z jakimikolwiek inicjatywami. Wśród wielu nietrafionych z różnych względów pomysłów prędzej czy później zawsze trafi się dobra myśl, dlatego zawsze warto kombinować, nikt z tego powodu nie cierpi, a zawsze prowokuje to mniejszą, większą, nudną, ciekawą, mądrą czy głupią dyskusję, ale zawsze dyskusję-jakąś wymianę zdań, z której również może wyniknąć jakiś ciekawy pomysł.
olecki1 pisze:a tak offtopowo, z ciekawości zapytam, czy nie chcecie zmienić szablonu forum?
Jakiekolwiek techniczne (włącznie z kosmetyką) zmiany na forum znajdują się raczej na odległych miejscach na naszej "liście rzeczy do zrobienia".


ODPOWIEDZ