Niski poziom kultury na innych stronach

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
$urfer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 101
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 16:50

Nie uważacie ze niektórzy kibole Interu(ci z polski) utrzymuja słaby poziom kultury. Jak tak czasem wejde na jakas stronke Interu żeby zobaczyc co tam słychac u rywala to wogóle porazka bluzgi na kazdym kroku i nikt tego nie kara. Nie ma na zadnych modów? Przykładowo jak Nedved złamał noge Figo to co drugi koment Nedved ty ... Szczególmie jeśli chodzi jeszcze o sprawy zwiazane z Juve i tu juz na wszystkich stronach sportowych przygładowo Trezeguet mówi ze Juve liczy sie w walce o mistrzostwo no i komentarze w stylu co ten ... sobie mysli. Na JP nawet jak dochodzi do konfrontacji miedzy kibicami zawsze jest utrzymywany poziom o wpisy niezgode z regulaminem karane :bravo: Sa oczywiscie kibole Interu normalni utzymujacy poziom ale wiekszosc to na poziomie 13 latków.


Nigdy nie wdawaj się w dyskusje z idiotą najpierw zniży cię do swego poziomu a potem wykończy doświadczeniem
Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 17:02

Nie mam pojęcia po co powstał ten wątek. Po to, żebyśmy mieli utrwalać jakieś stereotypy? Wiadomo, że i wśród kibiców Interu i wśród kibiców Juve znajda się ludzie, którzy będą psuć opinię innym. A takimi wpisem na pewno nie działasz pozytywnie jeśli chodzi o wizerunek naszej strony i naszego klubu.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 17:07

Kwestia nie leży w poziomie reprezentowanym przez samych kibiców, a przez twórców konkretnych stronek. Zapewniam, że gdyby nie dość rygorystyczny (jak na sportowe, polskie strony) regulamin narzucony przez twórców JP użytkownikom strony, to panowałby tutaj taki sam chlew, jak na innych witrynach.

Nie gra tutaj żadnej roli to, jakiemu zespołowi się kibicuje, wśród kibiców Juve i userów JP są tacy sami idioci, jak wśród innowierców, to samo tyczy się ludzi, z którymi można dosyć rzeczowo pogadać. Gdybyś posiedział na którejkolwiek z tych stron trochę dłużej, to znalazłbyś wielu ludzi, którzy reprezentują "jakiś tam" poziom i różnią się od komentarzowych krzykaczy.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 17:36

Mi sie wydaje, że jest to także spowodowane formą Interu i dobrymi występami prezentowanych przez tę drużyne. Innymi słowy drużyna ta staje się na 'topie' co przyciąga wielu tzw. sezonowych kibiców. Jak wiadomo zazwyczaj są to małolaty prezentujący...nienajwyższy poziom. Ponadto tacy 'kibice' by się wyróżnic często bluzgają itp..sami wiecie
Oczywiście nie zmienia to faktu, iż moderatorzy witryn, na których pojawiają się tacy delikwenci powinni zdecydowanie reagować.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 17:41

Siewier pisze:Kwestia nie leży w poziomie reprezentowanym przez samych kibiców, a przez twórców konkretnych stronek. Zapewniam, że gdyby nie dość rygorystyczny (jak na sportowe, polskie strony) regulamin narzucony przez twórców JP użytkownikom strony, to panowałby tutaj taki sam chlew, jak na innych witrynach.
Dokładnie wystarczy zajrzeć w kilka znanych polskich forum choćby o piłce. To co tam się dzieje jest przerażające, w ogóle nie można użyć słowa dyskusja lepszym określeniem byłoby zapewne wymiana wulgaryzmów.

Niestety piłka w tej sytuacji nie jest po naszej stronie. Wystarczyłoby gdyby każdy przeciętny użytkownik internetu miał odrobinę kultury na co dzień. Zapewniam was, że do takich sytuacji dochodziłoby znacznie rzadziej. Częstą sytuacją, która wywołuje w/w ''chlew'' jest nie tyle atakowanie poglądów co samego użytkownika. Zaraz po tym można usłyszeć naprawdę nie przeciętną wiązankę, której nie powstydziłby się żaden dresiarz. Pozostaje tylko mieć nadzieję aby w przyszłości chamskich odzywek było co raz to mniej.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 19:58

Uważam ze jest dokładnie tak, jak powiedział Siewier. Dodam jeszcze tylko, że na niektórych stronkach moderatorzy sami bluzgają drużyny przeciwne i ich kibiców. Porusze jeszcze watek interistow, milanistow itp. odwiedzajacych nasza stronke. Uwazam, że bez nich dyskusje np. o meczu juve-inter byłyby o wiele nudniejsze, a tak czasami jest co poczytać :P


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 20:11

Kwestia niskiego poziomu komenatrzy na różnych stronach poświęconych piłce (i nie tylko) to odwieczny problem, ale nie tworców, moderatorów czy innych userów, ale bardziej tych, którzy tak piszą. Siedząc przed monitorem i będąc w jakimś stopniu anonimowym kreauje się czesto złe wartości... Ale jak mówiłem trzeba zacząć od siebie.
stahoo pisze:Porusze jeszcze watek interistow, milanistow itp. odwiedzajacych nasza stronke. Uwazam, że bez nich dyskusje np. o meczu juve-inter byłyby o wiele nudniejsze, a tak czasami jest co poczytać :P
Nic bardziej mylnego. Co poczytać? Że Inter był lepszy w meczu z Interem? No bo co innego taki kibic może napisać? Co może napisać kibic Juventusu? Że Juventus grał gorzej od Interu? Nie... Nie zawsze dyskusja ma sens. A dla mnie kibice Nazzurich stanowią tutaj zbyteczną cząstkę. Nie szanuje ich tylko dlatego, że są kibicami Interu.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 20:22

wiesz szczypek, każdy broni swojego klubu. Fakt, że niektórzy baaardzo zaczepiaja i prowokuja, ale śledziłem miedzy innymi Twoją i juvelucka dyskusje z Interistami w temacie Juve-Inter i musze powiedzieć że naprawdę momentami stała na dobrym poziomie (momentami! :D ). Pare razy zagieliscie Interistów, oczywiście oni sie do tego nie przyznali, ale wiadomo, że my wiemy swoje :smile: Nie sadzisz ze temat juve-inter z samymi kibicami juve wygladał by tak:
A: super gra juve, inter do niczego
B. inter jacy oni sa słabi, wielkie juve
C: prawie ich zgnietlismy
itd, itp. My wiemy swoje, oni swoje i dyskusja trwa. Szkoda ze czasmi troche za bardzo prowokacyjnie ( z obu stron) :wink:


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 21:11

To nie jest problem strony Interu czy sportowych. To jest problem internetu, anonimowosci tudziez naszych czasow. Po prostu mamy w durne spoleczenstwo, zwlaszcza w wieku dorastania. Nic sie z tym nie zrobi, zawsze znajdzie sie ktosd kogo cieszy, ze napisze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> lub kogos zwyzywa bez konsekwencji. Jedyne co mozna to banowac, lub zalamywac rece. Niestety.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 23:06

JuvePoland jest przykładem, że przy odrobinie samozaparcia można takich delikwentów wyeliminować.
No ale najlepiej pójść na łatwiznę i dodać pod newsami lub na forum "redakcja nie odpowiada za treść komentarzy i wypowiedzi"....
Smutne ale prawdziwe.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 23:14

kornknot pisze:To nie jest problem strony Interu czy sportowych. To jest problem internetu, anonimowosci tudziez naszych czasow. Po prostu mamy w durne spoleczenstwo, zwlaszcza w wieku dorastania. Nic sie z tym nie zrobi, zawsze znajdzie sie ktosd kogo cieszy, ze napisze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> lub kogos zwyzywa bez konsekwencji. Jedyne co mozna to banowac, lub zalamywac rece. Niestety.
Ja bym to przyrównał do jednego - dostępność Internetu. Jeszcze 10 lat temu Internet był dla wybranych, a tym samym w sieć byle <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie wchodził.
Teraz Internet jest wszędzie, a co za tym idzie obniżył się wiek statystycznego internauty.
A wiadomo - człowiek młody, głupi, świata nie zna. Hehe.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 09:46

pan Zambrotta pisze:A wiadomo - człowiek młody, głupi, świata nie zna. Hehe.
A że mama nie patrzy to mięchem można rzucić. W gębę się za to nie dostanie. Normalnie "superancko", prawda? Gorzej gdy nagle trafi się na modów a'la JuvePoland, bo zaczyna się płacz, że dostęp do strony został zablokowany. I gadanie "odblokujcie mnie bo ja się tylko zdenerwowałem" :smile:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 10:15

Najniższą kulture reprezentuję strona Romy. Tam każdy admin i moderator bluzga, w komentarzach dotyczących Juve są same wyzwiska w naszą stronę i nikomu to nie przeszkadza.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 10:45

Dlatego często wchodzę i na strony Interu, romy i śmieje się z nich. Potem wchodzę na JP i jestem dumny, ze na naszej stronie takiego śmietnika nie ma. Doceniajmy to co mamy i dbajmy o to nie oglądając się na burdelik innych. Nie nasza bajka.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 11:29

pan Zambrotta pisze:A wiadomo - człowiek młody, głupi, świata nie zna. Hehe.
Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Wstyd przyznać ale kiedyś tak samo postępowałem i to na JuvePoland... Dopiero dłuższa przerwa (wbrew pozorom nie spowodowana zabanowaniem :wink: ) sprawiła, że na pewne sprawy zacząłem patrzeć inaczej. To co mnie kiedyś irytowało, czyli stanowczy regulamin JP, nagle stał się jednym z czynników, który powodował, że z przyjemnością wchodziłem na stronę. Przynajmniej nie muszę czytać takich bzdur jak te, które przytoczył autor tematu, a jeśli już takowe się pojawią to wtedy są odpowiednio nagradzane :ok:


Obrazek
ODPOWIEDZ