Niski poziom kultury na innych stronach

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 14:41

chyba każdy kto miał dostęp do neta już w dość młodym wieku podobnie postepował. Tak jak Martin napisał - mama sie nie dowie, 'nikt mnie nie widzi', kto mi coś zrobi? Nieświadomi są. Ale na szczęście człowiek uczy sie na błędach i mądrzeje z wiekiem :smile:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 14:51

Z tym karaniem jest jednak różnie.Ostatnio zostałem ukarany kartką za to,że broniłem dobrego imienia Juve...Żałosne...Kibice Interu którzy prowokowali na stronie swoimi komentarzami twierdzili,że Juventus załatwiał wszystko pod stolikiem...Jak mam na to reagować?Nastawić drugi policzek i pozwolić na bluzganie na mój ukochany klub?Nigdy...Mało tego-kibice ci nie otrzymali nawet kartki za ostre komentarze w stronę klubu z Turynu...I gdzie tu jest sprawiedliwość?Kartki powinny być anulowane w wyjątkowych sytuacjach,jak ta opisana powyżej.Absurd!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 14:57

to często dostajesz te kartki... Twoje ostatnie nie miały z tym nic wspólnego. Nie mozna nikogo ukarać za to ze coś mówi nie łamiąc regulaminu. A jeśli kibice Inter go złamali, to na pewno tez ponieśli konsekwencje. Ty pewnie tez nie dostałes kartk za nick czy wygląd. A jeśli cokolwiek jest inaczej to prosze takie sytuacje zgłaszać odpowiednim osobą. Juz oni sie tym zajmną.

I dosyc gadki o tej sprawie, bo to nie temat o tym.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 15:03

mrozzi pisze:Z tym karaniem jest jednak różnie.Ostatnio zostałem ukarany kartką za to,że broniłem dobrego imienia Juve...Żałosne...Kibice Interu którzy prowokowali na stronie swoimi komentarzami twierdzili,że Juventus załatwiał wszystko pod stolikiem...Jak mam na to reagować?Nastawić drugi policzek i pozwolić na bluzganie na mój ukochany klub?Nigdy...Mało tego-kibice ci nie otrzymali nawet kartki za ostre komentarze w stronę klubu z Turynu...I gdzie tu jest sprawiedliwość?Kartki powinny być anulowane w wyjątkowych sytuacjach,jak ta opisana powyżej.Absurd!
Za opinie nie karzemy - można mieć różne zdanie - nawet jeśli ci się to nie podoba. Nie powinieneś reagować na jakieś zaczepki a przynajmniej nie w taki sposób jak opisujesz.

nie widzę u ciebie kartki za to co opisałeś wiec nie było tak niedawno.

Poza tym jeśli Ci się nie podoba decyzja to zawsze możesz do nas napisać i ją przedyskutować uświadomimy Ci dlaczego dostałeś kartkę a inni nie.

Absurdem jest mówienie o jakiejś zaistniałej sytuacji - nie podając do nie odniesienia. Bo nie można sprawdzić czy faktycznie było tak jak mówisz, czy może jest to wersja osoby pokrzywdzonej.
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2007, 15:14 przez OskarG, łącznie zmieniany 1 raz.


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 15:11

mrozzi pisze:Z tym karaniem jest jednak różnie.Ostatnio zostałem ukarany kartką za to,że broniłem dobrego imienia Juve...Żałosne...Kibice Interu którzy prowokowali na stronie swoimi komentarzami twierdzili,że Juventus załatwiał wszystko pod stolikiem...Jak mam na to reagować?
Wielu z was twierdzi i jest to powszechne, że to my wszystko załatwiliśmy pod stolikiem, że kupiliśmy mistrzostwa etc., etc. Nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć takie opinie.
Cóż nie zgadzamy się z waszymi poglądami i wyrażamy tylko swoje, w tym temacie między nami zgody nigdy nie będzie.
Ja na tej stronie widziałem wiele niezbyt miłych uwag pod adresem Interu, ale jednak powstrzymalem ręce na wodzy i starałem się tonować swoje sądy, co myślę, że nieźle mi wychodziło, skoro nie dostałem jeszcze (odpukać) żadnej kartki.
Naprawdę da się pisać tak, żeby obronić swoje zdanie i przy tym nikogo nie obrazić.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 15:17

Lord of San Siro pisze:Ja na tej stronie widziałem wiele niezbyt miłych uwag pod adresem Interu
Gratuluje wstrzemięźliwości.

Jeśli widzisz coś co według ciebie obraża JAKIŚ klub proponuje następnym razem nam to zgłosić.


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 16:06

kouba pisze:Ale na szczęście człowiek uczy sie na błędach i mądrzeje z wiekiem :smile:
I kto to mówi :smile:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2007, 17:54

Radek_88 pisze:
kouba pisze:Ale na szczęście człowiek uczy sie na błędach i mądrzeje z wiekiem :smile:
I kto to mówi :smile:
no na pewno ostatnią osobą o której pomyslałem, pisząc to - byłeś ty :-D


P.S wiecie, że ten w okularach w moim podpisie to Radek 5 lat temu?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2007, 12:20

Lord of San Siro pisze: Ja na tej stronie widziałem wiele niezbyt miłych uwag pod adresem Interu, ale jednak powstrzymalem ręce na wodzy i starałem się tonować swoje sądy, co myślę, że nieźle mi wychodziło, skoro nie dostałem jeszcze (odpukać) żadnej kartki.
Naprawdę da się pisać tak, żeby obronić swoje zdanie i przy tym nikogo nie obrazić.
A czego się spodziewasz na forum Juventusu, zachwytów nad interem? U was na forum, pewnie piszecie o nas tylko dobre rzeczy :lol:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ