Juvepoland jest najlepszą stroną.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:22

JuvePoland jest najlepsze , bo ma najwięcej newsów o juventusie ( po Polsku )


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:31

JuvePoland jest rzeczywiście jedną z najlepszych stron klubowych w polskim internecie.Szybkość pojawiania się informacji, do tego dobra jakość informacji - podawane głównie rzeczowe informacje i wysoki poziom tłumaczenia sprawiają że czyta się je z przyjemnością.Do tego dochodzi uczestnictwo w życiu klubu - petycje, wyjazdy, oficjalny funclub itp.
Na koniec forum.Dobra obsługa (administracja) i dobre pod względem technicznym (nie znam się na tym ale nie mam żadnych zastrzeżeń).

Aha, do tego dużo artykułów i dział download

Nawet jeśli inne strony są lepsze w jakiejś konkretnej dziedzinie, chyba nie ma innej strony skupiającej to wszystko na raz.
Dziękuje założycielom i obsłudze strony, że dzięki wam mogę być bliżej Juventusu :) (nie podlizuję się żeby nie było)


Śliwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2006
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:42

Fakt. Juvepoland jest stroną która przyciąga i łączy wielu kibiców Juve i chwała jej za to. Sam zaglądam do niej już regularnie od kilku lat, lecz za bardzo nie uczęszczałem na niej jako użytkownik, ale po wypowiedzi white_wolv postaram sie to zmienić ;]


AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:12

Mr.Hankey pisze:Tylko szkoda, że 45 z tych 50 komentarzy, to jedozdaniowe brednie w stylu Forza Juve. Poziom urzytkowników na forum jest zastraszająco niski, ale to prawdopodobnie kwestia młodego wieku większości członków. Lepiej nie pisać nic, niż zawalać serwer głupotami.
Takie moje zdanie, czekam na zlinczowanie.
Szkoda tylko, że poziom twojej ortografi jest jeszcze niższy :lol:

A co do tematu to się zgodzę z tym, że juvepoland to najlepsza strona. Nie tylko dlatego, że pojawia się w newsach dużo komentarzy ale także dlatego, że panuje na stronie kultura ... nie tak jak na innych stronach co w co w drugim komentarzu jest wiązanka przekleństw.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:17

Mhm trzeba przyznać, juvepoland ma swoją rzeszę czytelników i userów na forum...


Pozostaje mi tylko pogratulować webmasterom i administracji forum


Brawo :bravo: :dance: :happy:

Pzodroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:45

Juvepoland to zdecydowanie najlepsza strona klubu piłkarskiego. Codziennie jest tu parę ciekawych niusów. Na pewno wiele osób odwiedza JP i komentuje. Dobrze że ta strona istnieje bo można się z niej dużo dowiedzieć. Oby tak dalej :bravo:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:55

Juvepoland jest najlepszą stroną o tematyce piłkarskiej, jest tu wszystko czego trzeba do szczęścia kibicom korzystającym na co dzień z internetu.
Bardzo podoba mi się również moderacja, nie ma miejsca na wyzwiska, bluzgi i tym podobne, a np. na stronie Romy wszyscy admini klną i bluzgają przez co strona i forum stoi na dennym poziomie.
Z Juvepoland mogą równać się tylko strony Realu i Manchesteru.


krycha1989

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2005
Posty: 9
Rejestracja: 12 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:58

jak dla mnie ta stronka tez jest calkiem super...oczywiscie jestem kibicem Juve juz ladnych pare lat moze kolo 10.... ale stornka manchesteru bardziej mi sie podoba...jak moj kumpel mi ja pokazywal to naprawde przypadla mi do gustu szata graficzna...a tutaj troche za bialo jest... ale jezeli chodzi o wartos merytoryczna to 5+


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 20:03

A ja się nie będę podlizywał i pisał, że JP jest najlepszą klubową stroną w Polsce, bo po prostu nie znam wszystkich innych... może są jeszcze lepsze, kto wie :wink:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 20:25

DamKam pisze:A ja się nie będę podlizywał i pisał, że...
Nawet jesli.. komu i po co tu sie podlizywac? :think:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 20:31

@Weron ja sie podlizywalem i teraz jestem newsmenem. Na wynagrodzenie nie narzekam, premie za newsy poznym wieczorem i noca tez calkiem spore, wiec wam tez tak radze :-D

A co do tematu to dalem niebieska karte bo wydaje mi sie bezsensowny. To tak jakby zalozyc topic: "Juventus najlepszym klubem na swiecie". Przeciez wszyscy o tym wiedzą 8)


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 20:35

bukol87 pisze:@Weron ja sie podlizywalem i teraz jestem newsmenem. Na wynagrodzenie nie narzekam, premie za newsy poznym wieczorem i noca tez calkiem spore, wiec wam tez tak radze :-D
o jakich wynagrodzeniach mówisz? :lol:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 20:38

naros pisze:
bukol87 pisze:@Weron ja sie podlizywalem i teraz jestem newsmenem. Na wynagrodzenie nie narzekam, premie za newsy poznym wieczorem i noca tez calkiem spore, wiec wam tez tak radze :-D
o jakich wynagrodzeniach mówisz? :lol:
a Ty myslales ze dotacje to niby na serwer ida ? pfff...


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 20:39

white_wolv pisze:
naros pisze:
bukol87 pisze:@Weron ja sie podlizywalem i teraz jestem newsmenem. Na wynagrodzenie nie narzekam, premie za newsy poznym wieczorem i noca tez calkiem spore, wiec wam tez tak radze :-D
o jakich wynagrodzeniach mówisz? :lol:
a Ty myslales ze dotacje to niby na serwer ida ? pfff...
hahaha.... i cała prawda wyszła na jaw. :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 21:22

wErOn pisze:
DamKam pisze:A ja się nie będę podlizywał i pisał, że...
Nawet jesli.. komu i po co tu sie podlizywac? :think:
Nie wiem, po prostu użyłem sobie takiego sformułowania :P Ale ok, może lepiej jakbym napisał np. "chęć przypodobania się" i by to już lepiej zabrzmiało :wink:


ODPOWIEDZ