Juvepoland jest najlepszą stroną.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 15:38

Tak patrząc mimo tego że Juve było w Serie B to kibiców nam nie ubyło a wręcz przeciwnie. Spójrzcie na inne strony takich klubów jak Bayern, Real, Barcelona, Manchester jeżeli tam przyjdzie news to komentarzy pod nim jest bardzo mało jeśli jest ich więcej niż 10 to już max. A u nas 30, 50 przy niektórych nawet ponad 200. To samo dotyczy się forum.


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 15:41

Najlepszy klub na świecie...Najlepsi kibice...Słowa i liczby mówią wszystko! :)


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 15:47

Fajnie. Tylko pamietajcie, ze najwazniejsza jest jakosc a nie ilosc.. a na JP coraz trudniej o to...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 15:47

Masz rację! czasami jak mam wolny czas to preglądam strony innych klubów i wogóle moim zdaniem Juvepoland jest bezkonkurencyjne :-D . Kilka newsów dziennie, relacja live, konkursy i dużo by wymieniać !


Day after day I'm getting better and better.
Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 15:51

Tylko szkoda, że 45 z tych 50 komentarzy, to jedozdaniowe brednie w stylu Forza Juve. Poziom urzytkowników na forum jest zastraszająco niski, ale to prawdopodobnie kwestia młodego wieku większości członków. Lepiej nie pisać nic, niż zawalać serwer głupotami.
Takie moje zdanie, czekam na zlinczowanie.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 15:52

Owszem, JP jest najlepszą stroną o Juve w Polsce... Ale są również i portale o innych klubach, które cieszą się wielką popularnością... Znam strony Realu i ManU (nie chcę spamować, więc adresów nie podam.), gdzie komentów, konkursów i takich tam pierdół jest jeszcze więcej...

Mr.Hankey - nie licz na zlinczowanie. Mówisz czystą prawdę... :roll:


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 16:05

Mr.Hankey pisze: ale to prawdopodobnie kwestia młodego wieku większości członków.
Wyobraź sobie co musi się dziać na forach Barcy i Realu :smile:

Co prawda to prawda, ale należy się cieszyć że większość "dzieciaków" (do których nic nie mam - taki wiek :prochno: ) wchodzi na strony Juve, a nie Barcy czy Realu, bo w przyszłości 90% tych młodych ludzi będzie kibicować właśnie Starej Damie.

PS Możemy być dumni z fanów Juve :!:


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 16:21

MaxiLopez pisze:Tak patrząc mimo tego że Juve było w Serie B to kibiców nam nie ubyło a wręcz przeciwnie. Spójrzcie na inne strony takich klubów jak Bayern, Real, Barcelona, Manchester jeżeli tam przyjdzie news to komentarzy pod nim jest bardzo mało jeśli jest ich więcej niż 10 to już max. A u nas 30, 50 przy niektórych nawet ponad 200. To samo dotyczy się forum.
Wszedłem na pierwszą stronę o Manchesterze w google.
Kolejne liczby komentarzy:
20, 47, 96, 53, 131, 35, 44, 59, 51, 43.
Teraz dla porównania JP:
206 (Buffon), 243 (Ranieri), 42, 23, 29, 37, 18, 10, 13, 39...
Patrząc na to, że po stronie ManU nie ma wielkich wiadomości (nie zatrudnili nowego trenera ani też ich kluczowy gracz nie przedłużył kontraktu) to można śmiało powiedzieć, że się mylisz.

Ale to i tak nawiasem mówiąc. Główna różnica jest w tym, że u nas dominują: "Forza Juve" i inne tej długości wypowiedzi - generalnie nie ma więc czym się chwalić.
Wolałbyś mieć dwa fiaty 126p czy jedno Ferrari? :P
To tak obrazowo mówiąć :)

A w ogóle to dziwny pomysł by zakładać temat chwalący ilość komentarzy :]


Dirty mind
TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 16:28

Popieram że Jp jest najlepszą strona o Juve ale nie ma co porównywać do inncy stron klubowych, bo w każdym klubie dizją się inne rzeczy.... a u nas w dodatku mamy nowego trenera Gigi przedłużył kontrakt więc sporo tych wydarzeń!!


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 16:42

Patrząc na to, że po stronie ManU nie ma wielkich wiadomości (nie zatrudnili nowego trenera ani też ich kluczowy gracz nie przedłużył kontraktu) to można śmiało powiedzieć, że się mylisz.
Hmm no tak... po pierwsze nie dokonczyłeś bo na jp po 39 było 51 i 65.

Po za tym czego dotyczyły najcześciej komentowne artykuły n stronie ManU 96-prezentacja nowych koszulek ( mało istotny news prawda...)
131- news o tym ze Trezeguet jest na liscie zyczen Fergusona ( taki tam jakiś mało znany grajek z jakiegoś beniaminka serie A...) ale ok.

Nie chce Ci niczego udowadniać ani nikomu innemu bo ilość komentarzy pod newsami nie świadczy o jakości strony, o tym świadczy jakość smych newsów.

POZDR
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2007, 16:43 przez jurson09, łącznie zmieniany 1 raz.


Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 16:43

Venomik pisze:Patrząc na to, że po stronie ManU nie ma wielkich wiadomości
Pozwolę się nie zgodzić. A transfery Naniego, Andersona czy Owena H. to pikuś.


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 16:57

Venomik pisze:
Wszedłem na pierwszą stronę o Manchesterze w google.
Kolejne liczby komentarzy:
20, 47, 96, 53, 131, 35, 44, 59, 51, 43.
Teraz dla porównania JP:
206 (Buffon), 243 (Ranieri), 42, 23, 29, 37, 18, 10, 13, 39...
Patrząc na to, że po stronie ManU nie ma wielkich wiadomości (nie zatrudnili nowego trenera ani też ich kluczowy gracz nie przedłużył kontraktu) to można śmiało powiedzieć, że się mylisz.


Zgadza sie. A do tego mozna dodac jeszcze realmadryt.com - zdarza sie ze na tej stronie przy jednym ( arcywaznym ) newsie jest ok 400 - komentarzy. Ale co poradzic w Realu gwiazdy robia swoje :)


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:05

Moim zdaniem sila Juvepoland to nasza reprezentacja na meczach i zlotach a z tym ostatnio bywa krucho. Niestety , 16 000 zarejestrowanych uzytkownikow (z czego na pewno ponad 1 000 mozna okreslic jako aktywnych) a zebrac dobra ekipe na mecz czy zlot to jest problem.

Oczywiscie ciezko miec do kogos pretensje ze go nie stac na wyjazd albo akurat nie bedzie go w kraju w czasie zlotu i nie dlatego to pisze ( zreszta sam naleze do grupy osob ktore w tym roku nie zalapia sie ani na wyjazd ani na zlot).

Chcialbym tylko zaznaczyc ze dla mnie JP jest spolecznoscia kibicow a sila tej spolecznosci nie przejawia sie w liczbie komentarzy a raczej w tym jak jestesmy odbierani w prawdziwym swiecie. Mam nadzieje ze dzialalnosc JP i JPC bedzie sie rozwijala w dobrym tempie i bedzie o nas glosno nie tylko w Internecie.

Oczywiscie jesli chodzi o sama strone to moim zdaniem kawal dobrej roboty i jest czym sie chwalic.
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2007, 17:07 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:05

131- news o tym ze Trezeguet jest na liscie zyczen Fergusona ( taki tam jakiś mało znany grajek z jakiegoś beniaminka serie A...) ale ok.
News o Lampardzie w Juve nie dobił nawet do setki 8)
Ani pierwszy, ani kolejne.
Pozwolę się nie zgodzić. A transfery Naniego, Andersona czy Owena H. to pikuś.
Specjalnie dla Ciebie zerknąłem do archiwum strony DevilPage.pl by zobaczyć ile było komentarzy pod newsem o Andersonie i Nanim.
416 :)
Hmm no tak... po pierwsze nie dokonczyłeś bo na jp po 39 było 51 i 65.
Hmm... po pierwsze (i ostatnie zarazem) to podałem po 10 pierwszych ilości komentarzy - nie chciałem się rozdrabniać. Pozwoliłem sobie nawet na mały ukłon w kierunku JP - news o Ranierim jest z 4 czerwca i bynajmniej nie jest jednym z 10 ostatnich newsów 8)


BTW: chciałem też dodać, że mnie ilość komentarzy nei wzrusza. Dla mnie mniej może oznaczać lepiej (w ogóle bym nie płakał gdyby zniknęły całkiem).
Strona mi się podoba, jestem stałym użytkownikiem. W ogóle nie widzę sensu poruszania takich kwestii...


Dirty mind
Mr.Hankey

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 maja 2007
Posty: 25
Rejestracja: 16 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:10

Alfa i Omega pisze:nie licz na zlinczowanie.
A jednak. Na stronie głównej w komentarzach już uzbierała się niemała grupka nieserdecznych mi użytkowników.


ODPOWIEDZ