Juvepoland jest najlepszą stroną.

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 21:56

Ja chciałem dodać, że jest pewna rzecz która nas wyróżnia, a z tego co tutaj widzę, nikt tego nie docenił. Jak wiecie na naszym serwisie są takie osoby, które mimo trudu i niewygody dbają abyście jak najszybciej po meczu mogli sobie obejrzeć multimedia z meczu w jak najlepszej jakości i z pierwszej ręki. Wiele stron znam, jednak prawie żadna nie oferuje takiego zaplecza, a jeżeli już to sporadycznie i to na publicznych serwerach.


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 21:57

Railis pisze:Ja chciałem dodać, że jest pewna rzecz która nas wyróżnia, a z tego co tutaj widzę, nikt tego nie docenił. Jak wiecie na naszym serwisie są takie osoby, które mimo trudu i niewygody dbają abyście jak najszybciej po meczu mogli sobie obejrzeć multimedia z meczu w jak najlepszej jakości i z pierwszej ręki. Wiele stron znam, jednak prawie żadna nie oferuje takiego zaplecza, a jeżeli już to sporadycznie i to na publicznych serwerach.
aa.... chyba wiem jaką osobę masz na myśli... :smile:
Oczywiście ja doceniam pracę tej osoby :P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 22:04

Nie wspominając o tych, którzy ciężko pracują nad newsami (i nie tylko)... w pracy :smile: ale ciiiiii.....


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MaxiLopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2007
Posty: 134
Rejestracja: 09 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 22:12

Tak mówicie o dzieciakach... ale rzadko sezonowiec od tak zaczyna kibicować 2 ligowej drużynie, po prostu oni mają takie coś... ważne że wierzą w Juve.


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 22:14

naros pisze:
Railis pisze:Ja chciałem dodać, że jest pewna rzecz która nas wyróżnia, a z tego co tutaj widzę, nikt tego nie docenił. Jak wiecie na naszym serwisie są takie osoby, które mimo trudu i niewygody dbają abyście jak najszybciej po meczu mogli sobie obejrzeć multimedia z meczu w jak najlepszej jakości i z pierwszej ręki. Wiele stron znam, jednak prawie żadna nie oferuje takiego zaplecza, a jeżeli już to sporadycznie i to na publicznych serwerach.
aa.... chyba wiem jaką osobę masz na myśli... :smile:
Oczywiście ja doceniam pracę tej osoby :P
Żeby nie było, to jest inna osoba. :-D


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 22:31

Mr.Hankey pisze:Tylko szkoda, że 45 z tych 50 komentarzy, to jedozdaniowe brednie w stylu Forza Juve. Poziom urzytkowników na forum jest zastraszająco niski, ale to prawdopodobnie kwestia młodego wieku większości członków. Lepiej nie pisać nic, niż zawalać serwer głupotami.
Takie moje zdanie, czekam na zlinczowanie.


No tak to prawda niestety. Możecie brać sobie ze mnie przykład - żadko piszę bo nie chce zaśmiecać serwera pisząc glupoty :prochno: a tak po za tym to polecam zobaczyć sobie LFC.pl i fcbarca.com ( nie wiem czy w regulaminie jest punkt, ktory zabrania podawać owych linków - wstyd się przyznać) Są to serwisy, ktore mają bardzo wiele uzytkowników, stale nowe newsy itp. Wiem bo moi dwaj najlepsi kumple akurat idą za Liverpoolem i za barcą.


Obrazek
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 22:37

Venomik pisze: Ale to i tak nawiasem mówiąc. Główna różnica jest w tym, że u nas dominują: "Forza Juve" i inne tej długości wypowiedzi - generalnie nie ma więc czym się chwalić.
Wolałbyś mieć dwa fiaty 126p czy jedno Ferrari? :P
Ja wolałbym nowiutkie BMW M6.

A wracając do tematu, to strona Juvepoland jest najlepszą stroną internetową o naszym ukochanym klubie. Żadna inna jej nie dorasta do pięt. Strony o ManU, Barcelonie , Chelsea niewiem czy są dobre tak jak Juvepoland bo ich nie odwiedzam. Faktem jest to że dawniej na forum Juvepoland można było pogadać i uzyskać fajne i ciekawe odpowiedzi a teraz jest to typowe nabijanie przez większośc użytkowników.
Wieć nic mi nie zostaje jak powiedzieć Forza Juvepoland


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 23:28

juveman7 pisze:Żadna inna jej nie dorasta do pięt.
Niegdys juve.pl, obecnie po fuzji kilku serwisow - solojuve.com .. znasz?


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 09:03

wErOn pisze:
juveman7 pisze:Żadna inna jej nie dorasta do pięt.
Niegdys juve.pl, obecnie po fuzji kilku serwisow - solojuve.com .. znasz?
Dla mnie akurat JuvePoland i SoloJuve to dwie najlepsze strony o Juventusie. Na obydwie wchodzę codziennie żeby poczytać newsy. :) I chociaż to JP ma znacznie większą renomę, ilość fanów, to ja cenię sobie obydwie strony. I nic dziwnego. Bo JP i SJ są po prostu najlepsze. I dobrze, bo im większy (DOBRY!) wybór, tym lepiej dla Kibiców! :bravo: Kiedyś ceniłem Bianconeri.pl, lecz ostatnio jest tam coraz mniej newsów, a także nie spodobała mi się szata graficzna.


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 10:38

juveman7 pisze:Faktem jest to że dawniej na forum Juvepoland można było pogadać i uzyskać fajne i ciekawe odpowiedzi a teraz jest to typowe nabijanie przez większośc użytkowników.
Nie zgadzam się. Gdzie Ty widzisz nabijanie? Chyba w tematach o transferach ale to i tak na małą skalę. Popatrzmy na statystyki:
1 naros 95
2 darek13 67
3 Łukasz 56

W ciągu miesiąca jedynie 3 userów przekroczyło ilość 50 postów... Jedynie naros napisał 71 postów w ostatnie 6 dni. Pamiętam czasy kiedy była walka na poziomie 150 postów miesięcznie a po pojawieniu się jakiegokolwiek głupiego tematu o niczym w jeden dzień zapełniały się ze 4 strony.

Tak więc moim skromnym zdaniem nabijanie na JuvePoland wymiera i powoli powracamy do ciekawych dyskusji, powoli także odradzają się osoby które warto czytać a które ostatnimi czasy po prostu na forum się w ogóle nie udzielały, nie będę tu oczywiście przytaczał nicków. To wszystko sprawia że coraz przyjemniej wchodzi się na JP, ponieważ forum było zawsze dla mnie najmocniejszą stroną tej witryny.


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 10:44

Railis pisze:
naros pisze:
Railis pisze:Ja chciałem dodać, że jest pewna rzecz która nas wyróżnia, a z tego co tutaj widzę, nikt tego nie docenił. Jak wiecie na naszym serwisie są takie osoby, które mimo trudu i niewygody dbają abyście jak najszybciej po meczu mogli sobie obejrzeć multimedia z meczu w jak najlepszej jakości i z pierwszej ręki. Wiele stron znam, jednak prawie żadna nie oferuje takiego zaplecza, a jeżeli już to sporadycznie i to na publicznych serwerach.
aa.... chyba wiem jaką osobę masz na myśli... :smile:
Oczywiście ja doceniam pracę tej osoby :P
Żeby nie było, to jest inna osoba. :-D
Inna? Jaka inna? :P
leniup pisze: Nie zgadzam się. Gdzie Ty widzisz nabijanie? Chyba w tematach o transferach ale to i tak na małą skalę. Popatrzmy na statystyki:
1 naros 95
2 darek13 67
3 Łukasz 56

W ciągu miesiąca jedynie 3 userów przekroczyło ilość 50 postów... Jedynie naros napisał 71 postów w ostatnie 6 dni. Pamiętam czasy kiedy była walka na poziomie 150 postów miesięcznie a po pojawieniu się jakiegokolwiek głupiego tematu o niczym w jeden dzień zapełniały się ze 4 strony.

Tak więc moim skromnym zdaniem nabijanie na JuvePoland wymiera i powoli powracamy do ciekawych dyskusji, powoli także odradzają się osoby które warto czytać a które ostatnimi czasy po prostu na forum się w ogóle nie udzielały, nie będę tu oczywiście przytaczał nicków. To wszystko sprawia że coraz przyjemniej wchodzi się na JP, ponieważ forum było zawsze dla mnie najmocniejszą stroną tej witryny.
Zgadzam się z Tobą. Ja przyznam się bez bicia że kiedyś bawiłem się w tak zwane nabijanie ale już mi przeszło. Teraz wole prowadzić ciekawą dyskusję.
Myślę że teraz ludzie nie piszą na forum bo im się po prostu nie chce. Mam nadzieje że gdy teraz będziemy grali w Serie A to kibice częsciej będą wypowiadać się na forum. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 12:55

leniup pisze:
juveman7 pisze:Faktem jest to że dawniej na forum Juvepoland można było pogadać i uzyskać fajne i ciekawe odpowiedzi a teraz jest to typowe nabijanie przez większośc użytkowników.
Nie zgadzam się. Gdzie Ty widzisz nabijanie? Chyba w tematach o transferach ale to i tak na małą skalę. Popatrzmy na statystyki:
1 naros 95
2 darek13 67
3 Łukasz 56

W ciągu miesiąca jedynie 3 userów przekroczyło ilość 50 postów... Jedynie naros napisał 71 postów w ostatnie 6 dni. Pamiętam czasy kiedy była walka na poziomie 150 postów miesięcznie a po pojawieniu się jakiegokolwiek głupiego tematu o niczym w jeden dzień zapełniały się ze 4 strony.
Zgadzam się z Tobą , ALE. To że kilku użytkowników xxx już przestało pisać 50 bezsensownych postów miesięcznie to nie poprawia sytuacji. Problem tkwi w tym że na forum przybywają dziesiątki nowych użytkowników , z których każdy z nich napisze przynajmniej po jednym nieczego nie wnoszącym poscie dziennie i forum zaczyna się robić irytujące. Liczba ciągle przybywających użytkowników razy ilośc ich dziennych postów robi się ogromna , przez co forum się zapycha głupimi tekstami.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 13:20

juveman7 pisze:Problem tkwi w tym że na forum przybywają dziesiątki nowych użytkowników , z których każdy z nich napisze przynajmniej po jednym nieczego nie wnoszącym poscie dziennie i forum zaczyna się robić irytujące. Liczba ciągle przybywających użytkowników razy ilośc ich dziennych postów robi się ogromna , przez co forum się zapycha głupimi tekstami.
Przynajmniej jest sie z czego posmiac .. :whistle: :wink:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 13:58

wErOn pisze:
juveman7 pisze:Problem tkwi w tym że na forum przybywają dziesiątki nowych użytkowników , z których każdy z nich napisze przynajmniej po jednym nieczego nie wnoszącym poscie dziennie i forum zaczyna się robić irytujące. Liczba ciągle przybywających użytkowników razy ilośc ich dziennych postów robi się ogromna , przez co forum się zapycha głupimi tekstami.
Przynajmniej jest sie z czego posmiac .. :whistle: :wink:
Dodam jeszcze od siebie, że przynajmniej prężnie rozwija się topic 'Cycaty na JP' :D


Capo di tutti capi
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2007, 14:18

hara pisze: Dodam jeszcze od siebie, że przynajmniej prężnie rozwija się topic 'Cycaty na JP' :D
Dokładnie, jest już co zacytować :prochno:


ODPOWIEDZ