Co oznaczają wasze podpisy?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 19:19

Co oznaczają wasze podpisy? Temat od tak przyszedł mi do głowy, ponieważ niektórzy forumowicze mają dość ciekawe podpisy których może wszyscy nie rozumieją :wink: . Dlatego zakładam ten temat. Mój podpis wygląda tak:
Obrazek
Obrazek
[29]
Ostatnio zmieniony przez naros dnia 14.07.2006 21:05:14, w całości zmieniany 0 razy

Mam sygnaturkę Alexa zrobioną przez Bebika [thanks] oraz niżej taki pasek (lub coś takiego :P ) reklamujący Euro 2012, następnie [29] (tego chyba tłumaczyć nie trzeba...) i na samym końcu taki o to tekst "ostatnio zmieniony przez..." gdzie jest data i godzina w której dowiedziałem się o najprzykrejszej rzeczy w moim życiu, czyli o degradacji Juventusu do Serie B, będę to zmieniał za każdym razem gdy stanie się coś bardzo ważnego dla Juve (np. gdy wygramy Scudetto) na początku wpadłem na pomysł aby znajdowała się tam data i godzina ostatniej zmiany podpisu ale pomyślałem że zrobienie to w taki sposób będzie mało ciekawe.
Czekam na wasze opisy :lol:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 19:29

Mój podpis ?

Grupa "Alians" IMO najlepsza kapela z mojego miasta - Piły.
Nie będe sie rozpisywał o jakim gatunku muzyki grają , wszystko to można znaleść na wiki :wink: .

P.S chciałem też wkleić coś z kapeli MSI , niestety podpis byłby za duży :(


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 19:30

coz, moj podpis chyba jasno wyjasnia o co chodzi :twisted: sam tekst "Ja jestem punk..." pochodzi z utworu "Laski z malymi cyckami" Brudnych dzieci Sida. okresla on moje tendencje muzyczne, zreszta podobnie jak ten gitarzysta. bo ja mam taka dwojaka nature muzyczna: punk i black - metalowiec zarazem :smile:

ps. 'bo punk not dead, bo punk not dead, rzuć jakies drobne na wino..' :prochno:


Hristov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 grudnia 2006
Posty: 12
Rejestracja: 02 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 20:03

Człowiek który wypowiadał się wyrzej , to zpewnoscia dobry człowiek. :)
Preferencje jak moje : Dobra Rockowa albo i mcniejsza muzyczka, winko do 5zł , i sie życie kręci . :prochno: Podpisu nie ma bo zdolnosc w PS nie mam ;/


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 20:20

Ein pisze:Mój podpis ?

Grupa "Alians" IMO najlepsza kapela z mojego miasta - Piły.
Moze i dobra jest ta kapela, nie wiem - nie znam sie, ale barwa napisu z pewnoscia moglaby byc w innych kolorach :wink:


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 20:29

Radek_88 pisze: Moze i dobra jest ta kapela, nie wiem - nie znam sie, ale barwa napisu z pewnoscia moglaby byc w innych kolorach :wink:
Ehh masz rację :wink: , za cudne to nie jest ale daje radę.
Poza tym sam bym nie zrobił lepszego więc ich rozumiem. W końcu mają grać a nie rysować :smile:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2007, 20:39

Hristov pisze:Człowiek który wypowiadał się wyrzej , to zpewnoscia dobry człowiek. :)
Preferencje jak moje : Dobra Rockowa albo i mcniejsza muzyczka, winko do 5zł , i sie życie kręci . :prochno: Podpisu nie ma bo zdolnosc w PS nie mam ;/

:prochno: hehehe to mam w sumie nie dalekko do ciebie bratnia duszo :smile:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 09:42

Mój podpis :?: Upamiętnia jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu :-D


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 14:11

Mój podpis po polsku brzmi:
"Kiedy na boisku jest JUVENTUS,
cała reszta jest dla mnie niczym"
Ot i cała hitoryja.


Obrazek
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 14:23

Mój przedstawia siga wykonanego przez Bebika [thx i pozdro ziom!] z Gigim, którego bardzo szanuje za to że został i za wiele dobrego które zrobił dla Juve. Oczywiście mam nadzieję że w następnym sezonie dalej będzie sławił swoje nazwisko w Juventusie :D "Szal" Polski i Ukrainy - z wiadomego powodu :P i hasło wysławiające "więzienie" w którym jestem jeszcze przez jakiś czas trzymany...


Obrazek
Montero 4-stiv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2006
Posty: 20
Rejestracja: 09 listopada 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 14:29

moj podpis oznacza po prostu moja miłosc i wiernośc Juve i tyle :D
FORZA JUVE


Serce białe krew w czerni na zawsze Juventusowi wierni:D
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 14:52

Ja też staram się zmieniać podpisy kiedy w Juve wydarzy się coś wielkiego/ ważnego. Ten mam od momentu kiedy Del Piero strzelił 200 gola w barwach Juve. To na cześć naszego kapitana, zdjęcia pokrotce przedstawiają jak zmieniał się Alex 8) oryginalne :prochno:


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 19:26

A mój podpis przedstawia trzech wielkich piłkarzy Juventusu. Przedstawiać ich oczywiście nikomu nie musze :) Między nimi miał znaleźć się jeszcze Montero, ale ponoć brakło miejsca :>


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 19:33

mój podpis jest bardzo skomplikowany jak wszyscy widzą....tekst z filmu (imperium słońca). Dziwny zbieg okoliczności, że ostatni podpis też był kwestią wypowiadaną przez Bale'a...ciekawe, dlaczego :think:


'this crazy shine it never lets you die'
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2007, 19:36

a u mnie jest userbar P.O.D. najlepszej kapeli na świecie :P

p.s. zapraszam na www.pod.hk.pl


edit: Pod znikło, ale jest jescze sprzed zepsucia radia BIS walczyliśmy i nic z tego, zepsuli najlepze radio w Polsce


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
ODPOWIEDZ