Nowy design JuvePoland

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy serwis JP powinien zmienić design?

Czas głosowania minął 04 kwietnia 2007, 15:09

Tak
12
44%
Nie
12
44%
Nie wiem
3
11%
 
Liczba głosów: 27
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 10:53

Wszystko leży w kwestii gustu. Jednym podoba się przepych, inni wolą prostotę, funkcjonalność i praktyczność. My chcemy znaleźć złoty środek i mamy nadzieję, że nasze gusta będą Wam odpowiadać :)


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 11:08

Siewier pisze: My chcemy znaleźć złoty środek i mamy nadzieję, że nasze gusta będą Wam odpowiadać :)
To lepiej zróbcie kilka wersji :smile: Bo złoty środek nie istnieje :prochno:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 11:17

Oczywiście że "złoty środek" nie istnieje, bo nigdy wszystkim się nie dogodzi :!: To normalne, że jednym się podoba dany lay, a drugim nie. I widzę, że w ankiecie głosy są bardzo wyrównane. Ja osobiście zagłosowałem na nie, ponieważ jak dla mnie obecny lay jest ok :ok: Ważniejsza jest dla mnie zawartość i merytoryka strony, a nie jej wygląd. Choć jeżeli zmieni się lay JP, to nie będę rozpaczał z tego powodu. Byle żeby strona funkcjonowała tak jak dotychczas, albo nawet jeszcze lepiej :wink: Bo znam takie przypadki, w których to zmiana laya powodowała, że strona przez pierwszych kilka dni nie działała tak jak powinna...


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 11:23

Źle się wyraziłem. Miałem na myśli, że najmożliwiej jak tylko się da, chcemy zbliżyć się od ideału :wink: Oczywistym jest to, że jednym nowy lay się nie wszystkim się spodoba, my chcemy żeby spodobał się większości. No a jeśli nam nie wyjdzie (tfu !) to cóż, nie nasza wina, że mamy takie a nie inne gusta, reklamacje zgłaszać do naszych rodzicielów :P


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 15:39

wojti-s pisze:
Siewier pisze: My chcemy znaleźć złoty środek i mamy nadzieję, że nasze gusta będą Wam odpowiadać :)
To lepiej zróbcie kilka wersji :smile: Bo złoty środek nie istnieje :prochno:
Chwilowo nie przewidujemy zrobienia kilku wersji. W późniejszym okresie wszystko jest możliwe.

na samym początku będziecie musieli zadowolić się - prawdopodobnie jedną.

wszystko zależy od czasu.


Obrazek
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 20:27

NIE NIE NIE. Nie zmieniać designu bo ten jest najlepszy z możliwych. Przeżyłem zmiane wyglądu na witrynie www.wislaportal.pl z wielkim żalem. Boje sie że wielu userów JuvePoland.com mogą mieć podobne odczucia przy hipotetycznie analogicznej sytuacji...


forumowy ujadacz
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 21:33

Ja jestem zdecydowanie na NIE!! Po co zmieniać coś, co jest dobre? Bez sensu...

A mam takie pytanko :wink: Bo zauważyłem, że czas napisania postów (ten wyświetlany zarówno na www jak i na forum) jest nieadekwatny do prawidłowego czasu... dokładnie o 1h :) Można coś z tym zrobić??


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 21:44

Nie róbcie zbędnej propagandy. Zmiany są konieczne Serwis istnieje w takiej formie juz od dłuższego czasu. Przez ten czas - zauwazyliśmy wiele nie funkcjonalności. Które zostaną poprawione. pojawią się inne.
Przy zmianach jakie planujemy zmiana szaty graficznej jest nie zbędna i to nie podlega żadnej dyskusji.


Obrazek
behemot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 570
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 21:47

Tak jest z każdą zmianą. Jedni będą zadowoleni, drudzy nie. Kwestia otwartości na nowość:) Decyzja o stworzeniu nowego laya została podjęta juz dawno. Prace koncepcyjne trwają już z pół roku:D Ale uwierzcie, ze to wszystko ma sens. Obecny lay nie jest zły, ale to normalne, że strona potrzebuje świeżego wiaterku. Tak też będzie z JP.

Tymczasem musicie uzbroić się w trochę cierpliwości. Bez konkretnych dat, terminów, wyjawiania fragmentów laya itp itd.

EDIT: Funkcjonalność jest dla nas najważniejsza i to chce podkreślić z całą stanowczością.


wake up! catch the rising sun!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2007, 22:06

szczypek pisze:A mam takie pytanko :wink: Bo zauważyłem, że czas napisania postów (ten wyświetlany zarówno na www jak i na forum) jest nieadekwatny do prawidłowego czasu... dokładnie o 1h :) Można coś z tym zrobić??
Sprawdź ustawienia czasu w swoim profilu. Tam masz strefę czasową. Zrób sobie +2.00 i po kłopocie :wink:


aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2007, 15:33

A ja mam pytanko z innej beczki, jest opcja, aby ktoś, kto posiada ten szablon Bianconero, wysłał mi go jakoś? bardzo by mi się przydał i jeżeli dałoby radę, to prosiłbym o kontakt, pozdr.


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2007, 15:58

Ja powiem tak:
Dla mnie obecny layout jest idealny! Nie za ciemny nie za jasny, jest bardzo czytelny i uważam że zmiany jeśli by wprowadzać to tylko kosmetyczne.
Pozdro.


@Kuba@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2005
Posty: 54
Rejestracja: 04 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2007, 16:10

Jezeli chodzi o nowy layout JuvePoland, to chcialbym zobaczyc juz cos nowego.

A tak chcialbym jeszcze powrocic do pierwszej strony tego tematu.
Kanonierzy.com faktycznie wykonal RahU, z ktorym mialem przyjemnosc wspolpracowac przy stronce juz upadlej ForzaJuve.pl i faktycznie pracuje dla Evogroup, a nawet o ile pamietam z tego co mi mowil jest tam kim wiecej niz tylko grafikiem. pokazywal mi projekty "kanonierow" i wiem jak dlugo nad nimi siedzial wiec respect dla niego bo naprawde niezle mu to wyszlo.


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2007, 16:28

Byłem na wielu stronach poświęconych klubom, żeby np. sprawdzić, co na stronie Werderu pisali o zainteresowaniu Fringsem itd. Werder, Arsenal, Chelsea, MU, Bayern, Barca, OL, OM, Roma, Lazio i wiele innych - żadna z tych do pięt nie dorastała naszej, także nie widzę do powodu do zmartwień. Niezła jest tylko strona acmilan.com.pl i chyba jakaś Interu, ale co do tej drugiej nie jestem pewny, bo dawno nie byłem.
W ogóle nie widzę powodu, by narzekać na design naszej strony, uważam że jest ok:)


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 maja 2007, 16:31

A mi się marzy taki układ menu jak jest na ACMilan.PL. Wszystkie jest ładnie i przejrzyści poukładane. Ogólnie rzecz biorąc to podoba mi się cała szata graficzna tej strony, Tylko jeszcze newsy powinny być na wierzchu. Na JP menu nie jest złe, ale część rzeczy jest w głównym menu, część w bocznych kolumnach. Fajnie byłoby, gdyby wszystko zostało tak uporządkowane jak na stronie milanistów. Jednak nowy design miał być wprowadzony w grudniu, a od tamtego miesiąca troszkę minęło więc nowa szata graficzna chyba już jest i jest pewnie nadal dopracowywana, więc wątpię, że będą rozpatrywane propozycje użytkowników (chyba, że się mylę).


ODPOWIEDZ