Forum jest drętwe?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 21:28

Marcin_FCJ pisze:być może tym, że wreszcie skończyły się kłótnie o to kto jets dla Juve ważniejszy? Del Piero czy Zlatan i Capello :) W każdym bądź razie jest nienajlepiej..
Trochę nad tym myślałem i doszedłem do wniosku, że chyba masz rację. Sam pamiętam jak toczyłem zażarte dyskusje z niektórymi userami na tematy DP vs Zlatan, czy DP vs Capello. Wtedy aż chciało się wchodzić co chwilę na forum i sprawdzać, czy ten ktoś już odpisał, co napisze, czy mnie czymś zagnie, jakie argumenty mu przedstawić itd. Teraz faktycznie od jakiegoś czasu częściej skupiamy się na opisywaniu różnych wydarzeń, piłkarzy, drużyn. A tam jak wiemy większość wyraża zdanie typu: "wg mnie to...". Odechciewa się trochę wypowiadać swoje zdanie, które przecież i tak będzie podobne do pozostałych. Bo przecież Quaresmę można lubić, albo nie, można mówić, że dobrze gra, i że słabo, że ma fajne włosy, lub że pedalskie. Raczej nic więcej wymyślić nie zdołamy, więc kolejne wypowiedzi stają się monotonne.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 21:40

Medi pisze:
Marcin_FCJ pisze:Dla mnie teraz jest beznadziejnie.. odechciewa mi się wchodzenia i pisania na tym forum a nawet czytania go.. Kieydś było inaczej... pierwszą rzeczą jaką robiłem po powrocie do domu było zasiadanie do forum i pisania, czytania itp.. Atmosfera forum znacząco opadła i w sumie nie wiem czym jest to spowodowane... być może tym, że wreszcie skończyły się kłótnie o to kto jets dla Juve ważniejszy? Del Piero czy Zlatan i Capello :) W każdym bądź razie jest nienajlepiej..
Jak było kiedyś?
Napisz jak było na forum kiedy miałeś ochotę na nie wchodzić, jesteś jednym ze "starszych" userów, więc na pewno widzisz różnicę, a my właśnie to chcielibyśmy zmienić.
hmmm wiesz teraz to widać troche bardziej... bo wiesz sam widze rożnicę między 2003 a 2007, zreszta pewnie nie ja jeden...:roll: chodzi o opcje, ze wtedy regulamin był inny, ludzie podchodzili z dystansem do wiekszości tematow, a przede wszystkim chodzi mi o władze...:) ale gdy popularność strony wzrastała, a użytkowników na forum przybywało.. potrzebne byly radykalne, jeśli można tak je określić.. zmiany bo smietnik się robił... i tak jakoś zostało... ale to mniej wiecej w czasie 2004/2005 ... sama dobrze pamietasz Medi jak to było kiedys... bardziej przyjacielskie, wyluzowane rozmowy na tematy Juve czy potoczne... :roll: :) nie był widoczny podział miedzy userzy - a moderatorzy/administratorzy, który teraz według mnie jest całkiem niepotrzebnie zbytnio nakreślony i wpajany kto ma władze... nie wiem... moze ja mam tylko takie wnioski :roll:.. ale tak teraz wygląda... zresztą nie chce mi się rozwodzić na te tematy.. :roll: każdy wie jak było... generalnie... nie ma co tworzyć takie tematy... bo i tak zmiany na takim dużym forum to ciężka sprawa... kazdy ma już swoje podejście do pisania na forum... niby mowa o wyluzowaniu atmosfery a to chyba utopijna myśl... > zmiana regulamiu byłaby potrzebna ( i tu na wstępie odpada... pomysł ) bo za zbytnio nie trzymające sie tematu, dyskusji posty i tak bedą tępione przez moderacje ...:) a to kolejny powód..bo po co obniżać poziom forum ... ? zamiast luzowania atmosfery... lepiej założyć jakieś ciekawe..ambitne.. dyskusyjne tematy, które bedą sensowne... i jest hyde park...
bo dla mnie to wyluzowanie dzialu hyde park (2 ) to :roll: ... licznik postów off.. punkt regulaminu o nabijaniu - out... i masz luz relax zabawe... plus burdel 2000 postow na dzien... tego chcecie ? domyślam się, że nie...

apropo wyłączenia postów w hyde park to troche pomysł niedorzeczny :roll: z racji tego, że większość rozumie ...o nie ma postów.. to sobie moge popisać posty z dwoma wyrazami or something... no a jak można łatwo sie domyśleć pewnie takie coś będzie albo nagradzane karteczką czy upomnieniem... :roll:

pozdrawiam.. :)


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 23:59

Johnny777 pisze:Tak więc:
UZYTKOWNIKU!!! DO ROBOTY!!! :D
O właśnie. Forum jest drętwe? dziwne stwierdzenie, na pewno nie potrzeba zmian w regulaminie czy postepowaniu moderatorów. Przede wszystkim trzeba zmian w psychice userów. Dlaczego z forum często wieje nudą? Bo nie ma już kto dyskutować. Wielu użytkowników których po prostu chciało się czytać zasiadając do komputera udziela się już sporadycznie. A szkoda. Lenie śmierdzące ! :wink: w sumie sam nie jestem lepszy, bo ostatnio pisze rzadko, ale widzę też pozytywy. temat o tym czy warto wyjechać z Polski w poszukiwaniu większej kasy czy dyskusje o Prison Breaku. Gdy zaczynam pisać w tych tematach, zaczynam czuć dawną atmosfere kiedy to codziennie pojawiał się ciekawy temat na który można było się wypowiedzieć. Moze skończyły nam się pomysły? raczej wątpie... Ale pojawiają się też nowe, ciekawe osoby, które mogą zadbać o przyszłość dorum JP. Mam nadzieję, że tak będzie.


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 01:02

Martin pisze:Proszę aby ktoś mi wyjaśnił sens plotek transferowych. Może to być dziwne, ale mnie osobiście nigdy to nie interesowało. Wiem, że niektóre osoby mają podobne zdanie do mojego, w końcu parę osób zwróciło uwagę na paradoks wypowiedzi na temat tego czy innego piłkarza.
No właśnie ale tu zaczyna się cały ten paradoks. Wystarczy spojrzeć na newsy z ostatniego miesiąca, bądź aktualne. Największą popularnością (czyt. najwięcej komentarzy) jest właśnie w tych o plotkach transferowych. Zatem o co w tym wszystkim chodzi?
Po części masz rację ale... użytkownicy mogliby ograniczyć się w zakładaniu tego typu tematów. Zdecydowana większość takich informacji to zwykłe dziennikarskie plotki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością. Takie dyskusje można prowadzić kiedy wiadomo, że piłkarz podpisze/podpisał kontrakt. Ponad to zauważyłem, że spora część tych transferowych tematów nie rodzi się bezpośrednio z newsów pojawiających się na JP tylko z filmików na Youtube. Ktoś zobaczy dwa, trzy brazilijskie zwody i od razu wbija na forum i leci z tematem. Poźniej jeden, drugi, trzeci i tym samym kilka dni temu kiedy wszedłem w zakładkę "Ostanio na forum" aż 8 tematów było o plotkach transferowych! Nie twierdzę, że takie tematy są zbędne ale zakładanie postu o każdym zawodniku jest bez sensu.

Chciałbym odnieść się jeszcze do wypowiedzi pana Zambrotty. Nie zgadzam się z żadnym Twoim zarzutem. Po pierwsze trochę wyrozumiałości. Po to jest forum aby ludzie mogli się umówić na jakiś wypad do pabu na mecz, rozwiązać problemy itd. Co Ci się nie podoba w quizach? Przecież to jest najlepsza forma poszerzenia swojej wiedzy. Polecam quiz geograficzno-piłkarski przekonasz się ile trzeba włożyć trudu aby odpowiedzieć poprawie na zagadkę a ile przy tym zyskach nowej wiedzy... Po drugie chcąc zmieniać forum zacznij od siebie i ta zasada tyczy się każdego. Jak na razie to tylko marudzisz, że to Ci się nie podoba i tamto. Weź się w garść skoro tak bardzo zależy Ci na poziomie forum to załóż jakiś ambitny temat/y.

Z wszystkich propozycji jakie pojawiły się podczas rozważań postawiłbym na zrezygnowanie karania kartkami za założenie tematu w złym pokoju. Reszta powinna pozostać bez luzackich zmian a nawet opowiadam się za zaostrzeniem regulaminu. Skoro taki leń jak ja przed wysłaniem swojej wypowiedzi może dwa, trzy raz sprawdzić posta to dlaczego inni nie mogliby tak robić? Jakimś szpecem od ortografii to nie jestem ale dzięki temu, że staram się używać polskich znaków w sensie kropek, kresek i lasek pod i nad literami moje posty stały się przejrzyściejsze. Zaglądam nawet do słownika jeśli nie jestem pewny czy napisałem dany wyraz poprawnie. Forum ma egzystować a nie cofać się w rozwoju. Nie dajcie sobie wejść na głowę :P


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 02:04

Andrewtbg pisze:
Medi pisze: Jak było kiedyś?
Napisz jak było na forum kiedy miałeś ochotę na nie wchodzić, jesteś jednym ze "starszych" userów, więc na pewno widzisz różnicę, a my właśnie to chcielibyśmy zmienić.
hmmm wiesz teraz to widać troche bardziej... bo wiesz sam widze rożnicę między 2003 a 2007, zreszta pewnie nie ja jeden...:roll: chodzi o opcje, ze wtedy regulamin był inny, ludzie podchodzili z dystansem do wiekszości tematow, a przede wszystkim chodzi mi o władze...:) ale gdy popularność strony wzrastała, a użytkowników na forum przybywało.. potrzebne byly radykalne, jeśli można tak je określić.. zmiany bo smietnik się robił... i tak jakoś zostało... ale to mniej wiecej w czasie 2004/2005 ... sama dobrze pamietasz Medi jak to było kiedys...
Jasne, że pamiętam jak było kiedyś...
Dionizos nie był jeszcze taki wredny i złośliwy a Dragon nabijał jak opętany doprowadzając do szału połowe forum, to były czasy :D :lol:

A tak na poważnie to pamiętam, ale jestem ciekawa Waszego zdania :wink:
Andrewtbg pisze:bo dla mnie to wyluzowanie dzialu hyde park (2 ) to :roll: ... licznik postów off.. punkt regulaminu o nabijaniu - out... i masz luz relax zabawe... plus burdel 2000 postow na dzien... tego chcecie ? domyślam się, że nie...

apropo wyłączenia postów w hyde park to troche pomysł niedorzeczny :roll: z racji tego, że większość rozumie ...o nie ma postów.. to sobie moge popisać posty z dwoma wyrazami or something... no a jak można łatwo sie domyśleć pewnie takie coś będzie albo nagradzane karteczką czy upomnieniem... :roll:
W pierwszym momencie był pomysł na zostawienie Innych tematów i otworzenie nowego pokoju typu hyde park, bez licznika, gdzie każdy mógłby gadać na dowolny temat , bez obawy, że temat zostanie zakwalifikowany do "głupich" i zamknięty, co sie teraz często zdarza.
I w tym pokoju byłyby dawane kartki tylko i wyłącznie za chamskie zachowanie.


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 02:19

Medi pisze:
Marcin_FCJ pisze:Dla mnie teraz jest beznadziejnie.. odechciewa mi się wchodzenia i pisania na tym forum a nawet czytania go.. Kieydś było inaczej... pierwszą rzeczą jaką robiłem po powrocie do domu było zasiadanie do forum i pisania, czytania itp.. Atmosfera forum znacząco opadła i w sumie nie wiem czym jest to spowodowane... być może tym, że wreszcie skończyły się kłótnie o to kto jets dla Juve ważniejszy? Del Piero czy Zlatan i Capello :) W każdym bądź razie jest nienajlepiej..
Jak było kiedyś?
Napisz jak było na forum kiedy miałeś ochotę na nie wchodzić, jesteś jednym ze "starszych" userów, więc na pewno widzisz różnicę, a my właśnie to chcielibyśmy zmienić.
Ciężko opisać jednak spróbuje gdyż czuje się odpowiednią osobą ku temu. Jak napisałaś jestem tu jednym ze starszych userów.. pamiętam jeszcze poprzednie forum które przypominało bardziej księge gości.. na tym forum też jestem od samego początku choć nie wskazuje na to data w moim profilu. Wcześniej miałem jednak inny nick (Del Piero).

Dowód: http://forum.juvepoland.com/profile.php ... ofile&u=35

Zmieniłem go z oczywistych przyczyn i stąd data w profilu taka a nie inna.

Tak więc skoro już wyjaśniłem jak długo tu jestem (prawdziwy nestor 8) ) mogę przejść do rzeczy.

Jak już napisałem, nie jest to sprawa tak prosta jakby mogło się wydawać i nie da się w sumie nic zrobić by za jednym dotknięciem wszystko zmienić. Wydaje mi się, że duży zastój na forum wniosła cała sytuacja z degradacją Juve do Serie B.. rozgrywki są znacznie mniej emocjonujące, rywalizacja jest minimalna... drużyny z którymi przychodzi nam grać są kiepskie.. nie mamy styczności z ich fanami w internecie.. odeszło sporo naszych gwiazd przez co kontrowersji związanych z piłkarzami jest coraz mniej a w zasadzie to wogóle ich nie ma. Meczy jakoś nie chce się komentować no bo po co.. Wygrywamy bo musimy.. mam chwalić Alexa za to że wbija 3 gole drużynce z Serie B ? Wybaczcie... Jeszcze ktoś mógłby o mnie źle pomyśleć. Nasz pobyt w Serie B jest bardzo monotonny i nudny.. i forum też dostosowało się siłą rzeczy do Serie B... Myślę, że to zmieni dopiero awans do 1 ligi, zakup kilku gwiazd itp.

Rzecz druga... mnóstwo idiotycznych topiców.. W których ludzie tylko wyliczają swoje odpowiedzi na pytanie zawarte w temacie i aż tego się nie chce czytać bo co mnie obchodzi kto jaki lubi kolor albo co myślicie o Jeffersonie Farfanie ? Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż czytanie takich pierdół... które zalewają to forum.. nie ma z kim i o czymś sensownym podyskutować.. tak żeby wkładać w to całego siebie (jak tęsknie za czasami gdy mogłem zabawiać się w adwokata Alexa..).

Kolejna sprawa... Śmieszą mnie panowie moderatorzy, którzy wlepili mi kartke że założylem temat o stronie osobno (mimo iz w dobrym dziale) a nie w temacie Linki "Juventus". Kogo jak kogo ale mnie sie tak nie powinno traktowac.. I w sumie nic mnie nie obchodzi co kto o tym mysli bo nie uwarzam zeby bylo to wykroczenie za ktore nalezala mi sie kartka.. Ktos za bardzo tu sie podnieca... Dlatego tez mam juz te kartki za przeproszeniem gleboko w d... Kiedys zalezalo mi na tym by miec czyste konto... ale teraz ta idiotyczna zolta kartka nawet mi nie przeszkadza... bo wreczyl mi ja chyba jeszcze wiekszy idiota.

Dobranoc :*


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 08:05

Uwaga! Post na dwie linijki :D

Marcin_FCJ: ale czy to oznacza, że wśród ludzi, gdzie nie ma tak znaczących podziałów (Alex czy Del Piero, Zlatan czy Ibrahimovć :twisted:) nie może być ciekawych tematów i rozmów?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 12:38

Marcin_FCJ pisze:Wydaje mi się, że duży zastój na forum wniosła cała sytuacja z degradacją Juve do Serie B.. rozgrywki są znacznie mniej emocjonujące, rywalizacja jest minimalna... drużyny z którymi przychodzi nam grać są kiepskie.. nie mamy styczności z ich fanami w internecie.. odeszło sporo naszych gwiazd przez co kontrowersji związanych z piłkarzami jest coraz mniej a w zasadzie to wogóle ich nie ma. Meczy jakoś nie chce się komentować no bo po co.. Wygrywamy bo musimy.. mam chwalić Alexa za to że wbija 3 gole drużynce z Serie B ? Wybaczcie... Jeszcze ktoś mógłby o mnie źle pomyśleć. Nasz pobyt w Serie B jest bardzo monotonny i nudny.. i forum też dostosowało się siłą rzeczy do Serie B... Myślę, że to zmieni dopiero awans do 1 ligi, zakup kilku gwiazd itp.
Moim zdaniem trafiłeś w sedno sprawy. Nie da się ukryć, że tak własnie jest, ładnie to ująłeś. Sam to codziennie odczuwam. Nie ma tych emocji i nie ma o czym gadać. Normalnie tematy o meczach zawierały 4-5 stron o ważnym meczu 8-9 a teraz? Jak dojdzie do 3 to cud...już nie wspomnę, że nikomu się nie śpieszy by temat zalożyć. Np: o dzisiejszym meczu nie ma do tej pory....kiedyś się ludzie zabijali o tę ,,robotę''. Pozatym cały czas pojawia się sprawa tranferów bo jest to u nas wskazane, aczkolwiek połowa to durne plotki, niestety. Nie ma o czym pisać, jedynie możemy wybiegaćw przyszlość i się zastanawiać co będzie za rok... Reasumując na naszej degradacji ucierpialo wszystko, niestety...


Obrazek
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 13:14

Marcin_FCJ podał chyba prawdziwy powód małego zastoju na forum. Nie ma wątpliwości, że Ci, którzy kibicowali sukcesom a nie Juventusowi zaglądają tutaj mniej. Można się było tego spodziewać, gdyż prawdziwych kibiców poznaje się w biedzie :snooty:

Forum moim zdaniem jest w porządku, chodź można by mu nadać jakiś nowocześniejszy wygląd :whistle:


Daw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 116
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 14:07

Ja już od dawna odwiedzam tę stronę i dużo pamiętam. Inny adres strony, inne forum, itd. itp. Kiedyś pisałem (kiedyś pod innym nickiem) nawet dużo, lecz później brak czasu i dużo innych obowiązków spowodowało, że teraz tylko od czasu do czasu czytam, co tam nowego na forum.
Pierwszy powód tego, że "kiedyś było inaczej" to jak już ktoś wcześniej wspomniał spadek Juve do Serie B. Teraz bez Bianconerich wszystko oglądam z mniejszą ciekawością, nawet Ligę Mistrzów.
Drugi powód tego, że "kiedyś było inaczej" jest według mnie bardziej psychologiczny. Ci, którzy piszą właśnie, że "kiedyś było inaczej", rozpoczynali swoją przygodę z tą stroną, gdy byli w podstawówce, gimnazjum, najwyżej w liceum. Teraz po tych kilku latach patrzą na ten okres i go idealizują, bo każdy chętnie by pewnie wrócił, do czasów, w których nie musieli sie tak martwić o pracę, pieniądze, itp. Mogli oni wtedy spokojnie przyjść ze szkoły i spędzić czas na rozmawianiu na temat swojego ukochanego klubu. Zresztą jeszcze kilka dobrych lat temu internet nie był tak popularny jak teraz i wszystko było nowe. Ja sam pamiętam jak pierwszy raz się zarejstrowałem na forum (jeszcze poprzednim) i pierwsze co zrobiłem to było stworzenie tematu o nazwie "Puyol" w dziale "Transfery" i pytaniu "Co o nim sądzicie?" :wink: Także wiele "starych" użytkowników nie udziela się na forum lub już poprostu ich tu nie ma. A wiadomo, że przywiązanie się do osób jest zawsze bardzo silne. Głównie własnie to wg mnie powoduje komentarze, że "kiedyś było inaczej". Jest to poprostu zwykła tęsknota, często jest to tęsknota za (nie wiem jak to nazwać... młodością, to nie...dzieciństwem też tu nie pasuje, ale wiecie o co mi chodzi).
Te forum nie umiera i na pewno stanie się ciekawsze, gdy powrócimy do Serie A. Gdy będą tu przychodzić interiści i mówić, że w tym sezonie już nas na pewno pokonają; ggy znowu cała Italia będzie nam patrzeć na ręce i oskarżać, jak zwykle tylko nas :wink: , o to, że pomagają nam sędziowie. Musimy się jednak pogodzić, że to forum już nigdy nie będzie takie jak kidyś. Czy kiedyś było lepiej czy teraz jest lepiej? Na to pytanie na pewno nie uzyskamy odpowiedzi, po prostu jest inaczej.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 17:45

Ja najpierw proponowałbym zmienić swoje nastawienie, a dopiero potem regulamin na forum. Najważniejsze jest to, aby wreszcie moderatorzy i przede wszystkim administratorzy nauczyli przyznawać się do popełnionych błędów.


:roll:
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 22:50

Post z tematu Juve-Piacenza:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
mrozzi pisze:2-0
:ball: Treze
:ball: Nedved
Oooo mamy jasnowidza, znakomity post, typer jets na stronie kolego :roll: Chyba nie muszę mówić, że gdyby nie ,,luzy'' na forum, dostałbyś kartkę...
Czyli już jakies konkretne decyzje zapadły? Jak tak ma wyglądać nasze luzackie forum to ja dziekuję :pray:


Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 23:17

-Lucas- pisze:Post z tematu Juve-Piacenza:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
mrozzi pisze:2-0
:ball: Treze
:ball: Nedved
Oooo mamy jasnowidza, znakomity post, typer jets na stronie kolego :roll: Chyba nie muszę mówić, że gdyby nie ,,luzy'' na forum, dostałbyś kartkę...
Czyli już jakies konkretne decyzje zapadły? Jak tak ma wyglądać nasze luzackie forum to ja dziekuję :pray:
Może bez przesady z kartką ale upomnienie powinno być.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 08:21

Nie ma żadnych ustaleń... Jest to po prostu dobre serduszko naszego dragonka :)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 marca 2007, 16:58

-Lucas- pisze:Czyli już jakies konkretne decyzje zapadły? Jak tak ma wyglądać nasze luzackie forum to ja dziekuję :pray:
UlTrAs pisze::shock: Zaczynam się Was bać. Luzy luzami, ale bez przesady. Jeśli będziecie tolerować takie coś to popularność/poziom forum zamiast iść w górę spadną na łeb na szyję.
Zgadzam się z Wami w 100% :!: Ja również nie chcę, aby nagle przez te luzy na forum można było bezkarnie pisać takie oto posty:
mrozzi pisze:2-0
:ball: Treze
:ball: Nedved
Co jak co, ale bez przesady :?


ODPOWIEDZ