Forum jest drętwe?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 13:29

Zagłosowałem z a pewnymi zmianami, ponieważ widać że niekiedy posty są pisane na siłe lub mają taką stricto oficjalną forme...rzeczywiście brakuje trochhe luzu temu forum..ale w sumie jakby nie był ten temat poruszony to bym tego nie zauwżył...więc jakieś rewolucyjne zmiany nie są według mnie potrzebne :-D


Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 13:37

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:33 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 13:47

JuveFanik pisze:Jak najbardziej popieram zdanie Crisa, że to forum niestety powoli umiera, zarejstrowanych jest 20 tysięcy użytkowników, a na dobrą sprawę regularnie udziela się niecały tysiąc. Dlatego też moim zdaniem należy usunąć użytkowników którzy od rejestracji nie piszą postów od 6 miesięcy i tych którzy od napisania ostatniego posta nie pisali dobry rok.


Czy ja wiem czy forum umiera??Po prostu o czym można pisać...forum ma już swoją historie wiele tematów zostało już poruszonych, a o niektórych tematach zostało napisane już praktycznie wszystko, fakt jest pewna tendencja spadkowa-nie ma już tylu odpowiedzi na dany temat jak kiedyś...pamiętam jak kiedyś przed meczami Juve każdy chciał sie wypowiedzieć,ustalić swój skład taktyke itd.Ale czy forum umiera??Uważam że to za duże słowo,bierzące sprawy są komentowane w newsach.Więc nie za bardzo jest o czym pisać.
Co do usunięcia użytkowników nie piszących na forum zgadzam się w pełni...choć kwestią do obgadania jest długość nieaktywności na forum po której dany delikwent byłby usuwany


Obrazek
Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:00

Moim zdaniem 2 miesięczna kartka to troche za duzo,tzn. mam na mysli niektóre przewiniena,za nabicie kartka 'trzyma' sie mnie aż 2 miesiące,a czy to takie poważne wykroczenie? Jest stawiane w tym samym rzędzie co przekleństwo czy też obraza. Miesiąc za to nabicie powinien wystarczyć,tak mi sie wydaje. Może wówczas byłoby za duże zamieszanie z tym wszystkim, tu miesiąc,za to dwa,no ale troche to za długo moim zdaniem.
A rzadko zdarza mi się zauważyć by ktokolwiek był karany za obraze użytkownika,a byłem świadkiem nie jednokrotnie takiej sytuacji,nie atakujemy użytkownika lecz jego poglądy,a to jest na tym forum łamane nagminnie,może właśnie dlatego że nie ma za do tych kartek,za nabijanie jest egzekwowane skrupulatnie,a tutaj to już nie.
Ogólnie mi sie wszystko podoba,chciałem tylko swoje zdanie odnośnie tego wyrazic.


Juve fan
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:08

Chcę o czymś podyskutować na forum. Wbijam na ostatnie tematy i co widzę ? :

-7 umawianych spotkań kibiców Juve w różnych miastach
- Koleś jest w rozterce życiowej, bo nie wie czy kupić taką, czy siaką komórkę
- ktoś ma problem z gg...
- quiz filmy, quiz Juvepoland...
- kolejny quiz. tym razem geograficzno - historyczno - neofaszystowsko - ekologiczno - masoński
- tematy o Juve, w których nie ma nikogo, kto by sensownie pogadał i nie żalił się, że żadnych ruchów transferowych ze strony Secco.

Dla mnie TO jest zmora forum JP. Coraz mniej jest tematów na poziomie. Coraz mniej widzę użytkowników z qualitkami, którzy pewnie nie widzą sensu pisania na JP. Może od tego forum zatraciło swoją wartość ?
Dacie ludziom więcej wolnego, to wejdą wam więcej na głowę i zrobi się jeszcze większy śmietnik. Jakoś nei przekonuje mnie wizja nowego usera, który chętnie by popisał, ale boi się kartek. Nowy user na pewno nie czytał regulaminu i nie wie za co może dostać ostrzeżenie. To wychodzi dopiero "w praniu".
Jedyne, z czego moim zdaniem lepiej sobie odpuścić, to karanie za zły pokój. Bo sam ostatnio dostałem za to kartkę i wiem, jak to boli :prochno: .


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:11

Moim zdaniem to nie wina regulaminu i modów, tylko tego co się dzieje i co się stało w klubie. Nie ma teraz zbyt ciekawych tematów żeby każdy mógł wykazać się ciekawym i barwnym komentarzem. Oprócz tego myślę, iż po degradacji klub stracił na popularności.
Mało tego, tematy które powstają w większośći dotyczą tego, co podaje się w newsach na JP, a to łączy się z tym o czym juz wczesniej wspominałem.


Lato1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2004
Posty: 243
Rejestracja: 25 maja 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:19

koki90 pisze: Oprócz tego myślę, iż po degradacji klub stracił na popularności
Ojjj tu bym sie nie zgodził...według mnie to scaliło tych którzy NAPRWDE kibicowali Juve...nie licze kibiców-sezonowców bo co to z a kibice, którzy interesują sie jak klub jakąś gwiazde sprowadzi lub wygra w LM-tych rzeczywiście ubyło...Ale oni wrocą zobaczycie...jeszcze tylko kilka miesięcy :smile:


Obrazek
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:34

pan Zambrotta pisze: - kolejny quiz. tym razem geograficzno - historyczno - neofaszystowsko - ekologiczno - masoński
Ładne. Podoba mi się. To jest dopiero wyzwanie dla umysłu :prochno:
pan Zambrotta pisze: Dla mnie TO jest zmora forum JP. Coraz mniej jest tematów na poziomie.
Że spytam " a co Ty zrobiłeś dla realizacji planu" :smile:
To jest to o czym mówię. Biadolenie, że poziom spada, że społeczeństwo głupieje, że to fe tamto złe. W związku z czym najlepiej nie robić nic. No bo przecież po co próbować coś zmienić i np. nałożyć temat " wykształciuchowy"... Jeśli chcesz o czymś podyskutować to na litość boską dlaczego nie założysz własnego tematu? Nie odbieraj tego jako personalnego ataku, bo nie wiem czy ostatnio jakiś zakładałeś czy nie.

ps. Bardzo ważną rzecz poryszuł Piotrekk. Chodzi o te bardzo częste, niczym nie uzasadnione ataki na innych.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:39

Źle to ująłem. ale przyznaję Ci racje. Chodzi mi o to, że po degradacji wielu nie wypowiada się tak chętnie jak kiedyś z różnych względów, w tym niestety ja :?


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 14:44

pan Zambrotta pisze:Chcę o czymś podyskutować na forum. Wbijam na ostatnie tematy i co widzę ? :
-7 umawianych spotkań kibiców Juve w różnych miastach(...)
...

Dla mnie TO jest zmora forum JP.
To co maja sie nie umawiac ? :shock:

Quizy sa ok - jakby nie patrzec mocno ozywiaja forum. Ich liczba i tematy sa pod nasza stala kontrola a quiz o Juvepoland jest nieraz miejscem w ktorym mozna poczuc atmosfere.

Ktos napisal ze dawanie kartki za brak wlasnego komentarza jest przesada - absolutnie sie nie zgadzam. Nie bedzie na tym forum tak zeby kazdy kto chce przeklejal newsa z onetu czy interii i na tym poprzestawal. Jak juz naprawde chce o czyms pogadac to niech zacznie dyskusje sam wyrazajac swoja opinie - w innym wypadku zaleje nas masa nikomu niepotrzebnych tematow.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 15:07

całkowicie zgadzam się z Supersonic'iem. porządek panujący na forum jest w sam raz i postuluję o nie wprowadzanie zasugerowanych zmian. jeśli będzie więcej luzu, to jestem przekonany, że w każdym temacie przybędzie po kilka postów nic nie wnoszących do dyskusji.

co do karania kartkami, to jest w sam raz. odważę się nawet napisać, że należy zaostrzyć regulamin pod tym względem. można jedynie pominąć problem zakładania nowych tematów w nieodpowiednim pokoju, bo jak już ktoś napisał, każdemu może się zdarzyć.

co do umierania forum to trudno określić, czy właśnie tego doświadczamy. kiedy rejestrowałem się na forum, posty pisały osoby, które teraz całkowicie się nie wypowiadają lub robią to bardzo rzadko. widać więc, że coś od tamtego czasu się zmieniło. przybyło natomiast userów, których posty nie wnoszą nic do dyskusji (pominę już to, że spora cześć osób od rejestracji nie wypowiedziała się w żadnym temacie).

tyle ode mnie.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 15:17

pan Zambrotta pisze:Coraz mniej jest tematów na poziomie. Coraz mniej widzę użytkowników z qualitkami, którzy pewnie nie widzą sensu pisania na JP. Może od tego forum zatraciło swoją wartość ?
Dacie ludziom więcej wolnego, to wejdą wam więcej na głowę i zrobi się jeszcze większy śmietnik. Jakoś nei przekonuje mnie wizja nowego usera, który chętnie by popisał, ale boi się kartek. Nowy user na pewno nie czytał regulaminu i nie wie za co może dostać ostrzeżenie. To wychodzi dopiero "w praniu".
Jedyne, z czego moim zdaniem lepiej sobie odpuścić, to karanie za zły pokój. Bo sam ostatnio dostałem za to kartkę i wiem, jak to boli :prochno: .
No to wypowiem sie jako wywołany do odpowiedzi uzytkownik z "Q" :-D

Osobiście nie nazekam na poziom forum, powiem więcej - kiedyś było gorzej! Ze nie wspomnę słynnych awantur po których niektórzy ostentacyjnie "odchodzili" z forum (Rybeq, Rasi etc.)
To ze piszę rzadziej spowodowane jest kilkoma sprawami:
- brak kompa w domu :prochno:
- jak juz sie wbiję na cudzego kompa to nie moge sobie posiedziec tyle czasu ile bym chciał poświęcić na forum JP
- mnóstwem innych obowiązków związanych choćby z dość absorbującą pracą poza godzinami

Ale daleki jestem od rewolucyjnych zmian na forum - raczej najblizej mi do zdania Supersonica
Choć osobiście rzadko odwiedzam dział "Juventus", za to bardzo często jestem w dziale "Juvepoland". A to dlatego ze nie chce prowadzić jałowych dyskusji nt. choćby mercato, które jak większość wie sprowadzają się do wrózenia z fusów, póki ten czy ów kopacz nie podpisze takiego czy innego świstka. Zresztą nie tylko ja tak myślę - a wnioskuję to choćby po osobach wypowiadających się w ww. tematach.

Co do usuwania nieaktywnych uzytkowników to temat jest stary jak to forum :-D Juz nie wiem ile razy podnoszony z tego czy innego powodu - a większość się rejestrowała by mieć dostęp do "download-u", a nie dla mozliwości dyskutowania na forum (zresztą to samo robimy w większości na VecchiaSignora, nieprawdaz? ;) ) Dlatego jestem daleki od usuwania userów.

Forum nie ma atmosfery, nie ma duszy?? A z czego to się bierze? Przeciez atmosfera to MY i NASZE rozmowy i dyskusje, a nie coś co jest zalezne od jakieś niezidentyfikowanej "góry". To od NAS zalezy czy atmosfera wróci czy przepadnie.
Jak to ktoś słusznie zauwazył, własnie temat z quizem nt. Juvepoland jest miejscem gdzie ta "stara" atmosfera istnieje :) Jednak nie mozemy zyć wspomnieniami o "potędze" forum, bo skończymy jak nasza reprezentacja przed kazdym meczem z Anglią - zamiast walczyć, wspominamy mecze z 1974 roku....

Tak więc:
UZYTKOWNIKU!!! DO ROBOTY!!! :D

Ja pinkolę...ale mi pościcho długie wyszło... :smile:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 15:33

Prawdopodobnie duzo by zmienilo rozdawnictwo kokainy...


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 15:43

pan Zambrotta pisze:Chcę o czymś podyskutować na forum. Wbijam na ostatnie tematy i co widzę ? :

-7 umawianych spotkań kibiców Juve w różnych miastach
- Koleś jest w rozterce życiowej, bo nie wie czy kupić taką, czy siaką komórkę
- ktoś ma problem z gg...
- quiz filmy, quiz Juvepoland...
- kolejny quiz. tym razem geograficzno - historyczno - neofaszystowsko - ekologiczno - masoński
- tematy o Juve, w których nie ma nikogo, kto by sensownie pogadał i nie żalił się, że żadnych ruchów transferowych ze strony Secco.

.
Też to zauważyłam choć myślę, że wynika to z braku tematów o Juve, gdyby było ich więcej to takowe tematy nie wybijałyby się tak jak teraz.
Z drugiej strony nie sądzę żeby ich likwidacja coś zmieniła. Wystarczyłoby gdybyśmy pisali trochę więcej o Juve. W końcu forum to nasza odskocznia od codziennych obowiązków, więc nie róbmy z niego szkoły :wink:


fan_of_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 września 2004
Posty: 86
Rejestracja: 18 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 15:45

Szymek pisze:do nie naliczania postów w „Innych tematach”, to chyba najlepszym wyjściem byłoby usunąć licznik postów, byłby on tylko widoczny w profilu, tam gdzie ilość postów dziennie. To z pewnością w jakimś stopniu odstraszy nabijaczy. Forum bardzo się zmieniło, patrząc na dawną atmosferę. Teraz niestety liczy się ilość a nie jakość.

zgadzam sie z tym Panem :D tak naprawde nabijanie to najczesciej chyba karane przewinienia kartka, moze niektore wypowiedzi ludzi sa zwiezle i sa traktowane tak no ale coz wiaze sie to z brakiem wiedzy na temat regulaminu lub traktowaniem tego jako nabijanie- wg mnie licznik o niczym nie swiadczy ja moge miec nawet 2 posty i kazdy chyba mi przyzna racje ze jak napisze sie cos sesnownego lub zalozy sie ciekawy temacik to nie wazne czy jestes "swiezak" na tym forum czy stary wyga!! dla mnie kazdego wypowiedz liczy sie tak samo byle byla sensowna :D ;

dostawalem na poczatku pare karteczek za to ze nie znalem regulaminu
( nie czyt. go na trzezwo ) lub emocje no ale coz poznalem smak bana i teraz sie bardziej pilnuje nawet w " magicznym" stanie upojenia :D

moim zdaniem nie powinniscie zmieniac regulaminu!! moze mala zmiana szaty forum lub rooms ale nie regulamin !!!

pozder :D


Bo JuVeNtUs ZnAcZy MłOdZiEż, A dO mŁoDyCh ŚwIaT nAlEży.........
Obrazek
ODPOWIEDZ