Skórki Forum

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Tombalu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 250
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 15:10

Jestem Adminem na pewnym Forum, ostatnio wprowadzilismy mozliwość wyboru "skórki forum". Podobna mozliwosc wyboru skórki jest na głownej stronie JP. Myslę ze wprowadzenie mozliwosci wyboru skórki, ozywi graficznie to Forum.

Jedna skórka nadaje sie wręcz idealnie do Forum o JUVE w barwach biało-czarnych http://www.przemo.org/phpBB2/forum/view ... hp?t=35058

Polecam tez inne skórki ze strony Przemo http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewforum.php?f=66

Co myslicie o takim pomyśle ??


Obrazek
Zapraszam www.NaszaKalwaria.pl i na www.kwa24.pl/forum/ - Forum Powiatu
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 17:11

Może kiedyś o tym pomyślimy,ale na pewno nie za kadencji obecnego phpBB.


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 21:00

Siewier, albo mi sie wydaje, albo i nie ;P ale gdzies w okolicach czerwca, ktos z wladcow :D JuvePoland wspominal ze na grudzien szykuje sie zmiana szaty graficznej JuvePoland. Czy dobrze mi sie wydaje? :D


Obrazek
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 21:04

mil015 pisze:Siewier, albo mi sie wydaje, albo i nie ;P ale gdzies w okolicach czerwca, ktos z wladcow :D JuvePoland wspominal ze na grudzien szykuje sie zmiana szaty graficznej JuvePoland. Czy dobrze mi sie wydaje? :D
Obecna szata graficzna JP jest bardzo dobra. Jak patrze na niektóre "nowoczesne" serwisy to nie mogę się nieraz połapać. JP ma schludny prosty wygląd - oto chodzi :bravo:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 21:27

mil015 pisze:Siewier, albo mi sie wydaje, albo i nie ;P ale gdzies w okolicach czerwca, ktos z wladcow :D JuvePoland wspominal ze na grudzien szykuje sie zmiana szaty graficznej JuvePoland. Czy dobrze mi sie wydaje? :D
Tak,masz racje,nie było to w okolicach czerwca tylko we wrześniu. Przeliczyliśmy się jednak trochę. Na to wszystko co sobie zaplanowaliśmy potrzeba nam więcej czasu,ile ?tego nie wiem :)
No ale to nie jestem temat o szacie strony,tylko forum,uważaj bo jeszcze jakiś drań Ci kartkę wklepi za off topa :D :wink:


Tombalu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 250
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 22:38

Siewier pisze:Może kiedyś o tym pomyślimy,ale na pewno nie za kadencji obecnego phpBB.
No ale dlaczego nie na tym ??

Nie wiem, która macie wersje wgraną ale te skórki chodzą pod kazdym phpBB :) Zobacz na link który tutaj podałem z szatą biało- czarna, lub zerknij na moje Forum - tam ludzie uzytkownicy maja mozliwosc wyboru z 6 skórek. Naprawdę warto takie skórki wprowadzic - bedzię Forum JP bedzie sie wyrózniało od innych :) Polecam !!![/url]


Obrazek
Zapraszam www.NaszaKalwaria.pl i na www.kwa24.pl/forum/ - Forum Powiatu
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 22:59

Pisze przecież na dole jaka jest wersja :>

Wszelakie zmiany związane z forum będą przeprowadzane po wyjściu nowej wersji phpBB,nie ma sensu robić czegoś,co później musielibyśmy robić na nowo czy też poprawiać. Zresztą,póki co i tak mamy pilniejsze sprawy a pojawienie się skórek na forum nie wydaje się być jakoś mega fantastycznie ważną sprawą.


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 23:38

poza tym zawsze priorytetem jest strona -a forum później.
A przyszłe wydanie phpbb 3 - powoduje że zmian na forum nie będzie bo jak powiedział siewier nie ma sensu robić czegoś co nie działało by za miesiac, 2 czy 3.

Wolimy poświecić ten czas na ulepszanie strony - a uwierzcie mi mamy co robić


Obrazek
ODPOWIEDZ