Tabela

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:03

Chodzi o to że gdy jestem na stronie głównej to widzę górę aktualnej tabeli Serie B. Natomiast jeśli wejde w dział "Tabela" to widze tabelę z poprzedniego sezonu Serie A :/

Czy tylko u mnie tak jest?

Czy wy właściciele strony mają zamiar coś z tym zrobić ?


Sky is the limit!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:18

Ja także jak chce wejść na tabele Serie B pokazuje mi się tabela z zeszłego sezonu Serie A. Dobrze by było to zmienić bo to jest już od dłuższego czasu, a ja i napewno większość użytkowników chcielibyśmy zobaczyć jak sytuacj wygląda w tabeli obecnego sezonu Serie B 8)


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:27

KU-bra pisze:ja i napewno większość użytkowników chcielibyśmy zobaczyć jak sytuacj wygląda w tabeli obecnego sezonu Serie B 8)
Wystarczy sie troszke rozejzec po internecie http://www.juve.pl/?id=6&season=2006&compet=6&s=1 8)


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:28

santiago15 pisze:
KU-bra pisze:ja i napewno większość użytkowników chcielibyśmy zobaczyć jak sytuacj wygląda w tabeli obecnego sezonu Serie B 8)
Wystarczy sie troszke rozejzec po internecie http://www.juve.pl/?id=6&season=2006&compet=6&s=1 8)
po co mam się rozglądać? JP jest od tego żeby dostarczać nam informacji a w tym mieć uaktualnioną tabelę.


Sky is the limit!
Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:28

Jeśli chcecie zobaczyć aktualną tabelę Serie B wystarczy w górnym menu (tam gdzie jest: sezon historia klub etc.) wybrać sezon i mamy aktualną tabelę Serie B POZDRO


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:34

santiago15 pisze:
KU-bra pisze:ja i napewno większość użytkowników chcielibyśmy zobaczyć jak sytuacj wygląda w tabeli obecnego sezonu Serie B 8)
Wystarczy sie troszke rozejzec po internecie http://www.juve.pl/?id=6&season=2006&compet=6&s=1 8)
Oczywiście, że można, ale JP jako strona poświęcona Juventusowi Turyn powinna być na bierząco w takich sprawach :whistle:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2006, 07:45

AdriaNeQ pisze:
KU-bra pisze:po co mam się rozglądać? JP jest od tego żeby dostarczać nam informacji a w tym mieć uaktualnioną tabelę.


coś Ci sie chyba pomyliło kolego..

No właśnie..co Ty łaske robisz ze tu zaglądasz??

Też mam ten sam problem ale wystarczyło ok. 47 sekund i znalazłem odpowiednią tabelę na JP i nigdzie nie trzeba było szukać po necie... naprawde troche powagi ludzie..nie róbcie z siebie kaleków...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 września 2006, 08:11

Innych problemow nie macie? Ze strony głownej są trzy drogi prowadzące do tabeli Serie B. Tak jest od poczatku sezonu. Jedna to sezon na gorze strony. Druga to link pod czolowką tabeli z drugiej strony. Trzecia to klikniecie w link w menu "Tabela Serie B".

Wystarczy troche sie rozejrzec.
Camoranesi16 pisze: Natomiast jeśli wejde w dział "Tabela" to widze tabelę z poprzedniego sezonu Serie A :/
Dział Tabela???? Czy jest cos o czym nie wiem?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2006, 12:43

Martin pisze:
Camoranesi16 pisze: Natomiast jeśli wejde w dział "Tabela" to widze tabelę z poprzedniego sezonu Serie A :/
Dział Tabela???? Czy jest cos o czym nie wiem?
Koledze pewnie chodziło o rozwinięcie skroconej wersji tabeli, ktora jest widoczna w menu.
nookie pisze:
AdriaNeQ pisze:
KU-bra pisze:po co mam się rozglądać? JP jest od tego żeby dostarczać nam informacji a w tym mieć uaktualnioną tabelę.

coś Ci sie chyba pomyliło kolego..
No właśnie..co Ty łaske robisz ze tu zaglądasz??
Spokojnie panowie. 'Ku-Bra' ma w zupelnosci racje. JuvePoland jest od tego zeby dostarczac takowe informacje. Proponuje jednak na przyszlosc troszke wiecej wyrozumialosci, tabela caly czas jest a takie male bledy zdazaja sie na kazdej stronie internetowej.
Dziekujemy za zwrocenie uwagi-wszystko dziala juz poprawnie.
Chcialem jeszcze dodac,ze na dniach w menu "Sezon 2006/2007" dodatkowo pojawią sie zakladki 'tabela serie a' i lista strzelcow serie a,b,lm i pw.


ODPOWIEDZ