Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2018, 23:42

albertcamus pisze:Nie jesteście godni bycia kibicami tego wspaniałego klubu.
I podpis
albertcamus pisze:Nie piszę na serio. Lubię trollować i się wygłupiać w Internecie.
Kwintesencja #BukolTeam


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 14:09

pumex pisze:
Ja nastawiam się w ten sposób - włączę transmisję, by zobaczyć Juve w tunelu. Jeśli Buffon zacznie klepać rywali po tyłkach i się z nimi obściskiwać - wyłączam, bo to będzie znak, że nie ma na co patrzeć.
Jak to dobrze,że w tunelu była ściana oddzielająca rywali i szło po naszej myśli jak się spodziewałem :lol: :lol:


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2018, 17:23

MRN pisze:
mzm pisze:Mam nadzieję, że użytkownik, który wyżej mnie ordynarnie zwyzywał również dostanie ostrzeżenie.
Czekam z niecierpliwością.
Z pewnością zostanę ukarany melepeto ale mam wyrąbane na to :lol:
A Ty jak zobaczysz u mnie czerwo idź do toalety i pościskaj sobie Grzesia :lol:
:bravo: :ok: :smile:

pewnie teraz to robi xd


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2018, 11:17

Ultras pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Jesteś wyśmiewany za każdy post na tym forum.
Zaorał typa równo :prochno:


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 21:33

MRN pisze:albertcamus, my wiemy jak to jest rywalizować z Napoli bo razem byliśmy na meczu z Napoli o ile pamięć mnie nie myli ?
Kwintesencja prawilnego "tru" kibica. Podobno @alessandro szykował się do wejścia z ławki :lol:
MRN pisze:Interista jest tak sfrustrowany siódmym z rzędu scudetto dla Juve, że nie potrafi napisać nawet właściwie nazwy swojej drużyny :rotfl:
wysłałem z telefonu, dzięki za zwróceniu uwagi ;)
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2018, 21:40 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 21:36

jackop pisze:nieporównywalnie trudniejszego od jinteru przeciwnika.
Interista jest tak sfrustrowany siódmym z rzędu scudetto dla Juve, że nie potrafi napisać nawet właściwie nazwy swojej drużyny :rotfl:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2018, 22:18

MRN pisze:
Ultras pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:0-3 Mój typ. Czuje że będzie zaskoczenie, niedowierzanie i ogólne poruszenie na forum - chciałbym się mylić, ale czuje że nie mamy najmniejszych szans. Według mnie Scudetto zostało już przegrane. Chciałbym się mylić bardzo, chciałbym być wyśmiany po meczu za ten post, ale ja czuje nadchodzący kataklizm. Zupełnie serio mówię.
Jesteś wyśmiewany za każdy post na tym forum.
Zaorał typa równo :prochno:
No i chyba jednak wyszło wtedy na moje - niestety. Nikt mnie nie zaorał, skoro dla Ciebie tekst tak niskich lotów jest zaoraniem, to mało wybredny jesteś. Poza tym podstarzały trollu internetowy miałeś nie czytać moich postów i nie zwracać na mnie uwagi. O jakiekolwiek logiczne myślenie nigdy Cię nie podejrzewałem, ale bądź chociaż konsekwentny. Ja nie wiem gość jesteś po 40 a na tym forum zachowujesz się jak jakiś gimnazjalista, bez kitu. No i to od lat, jak czytam Twoje wypociny czy to na stronie, czy to na forum, mam wrażenie że to jakiś małolat piszę. Chyba że dzieciaki Ci się włamują na konto? Podpalasz się tutaj jakimiś głupotami tutaj, wklejasz cytaty, myślisz że Ty fajny jesteś? Jak Ty się zachowujesz w ogóle? Krytykujesz mnie, dowaliłeś się jakiś czas temu, a spojrzałeś na siebie? Zastanów się nad swoim zachowaniem. Dla mnie jesteś żałosny i uwierz mi - mnie tu może dużo osób nie lubi, ale sądzę że Ty masz podobną liczbę wrogów do mnie tutaj. Za czasów Twojego wieku obecnej gimbazy nie było internetu i mam wrażenie że teraz odbijasz to Sobie, tak jak dorośli lubią się niektórzy bawić Lego lub kolejką elektryczną, tak ty hejtingiem i trollingiem.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 01:31

MRN pisze:
jackop pisze:nieporównywalnie trudniejszego od jinteru przeciwnika.
Interista jest tak sfrustrowany siódmym z rzędu scudetto dla Juve, że nie potrafi napisać nawet właściwie nazwy swojej drużyny :rotfl:
Zaoral Cie forzaluminium, to tak jakby dostac od interu 4:0 :prochno: :prochno: :prochno:


Zeby nie dodawac do tego zacnego topicu niepotrzebnego postu, jakis cytat trzeba dodac:
MRN pisze:Ignor dla forumowych idiotów...
Mimo, że ów użytkownik samemu znajduję się w czołowej trójce :hellyes:


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 14:58

albertcamus pisze:.
jackop pisze: Legendarne zwycięstwo :rotfl:
http://www.szpitalparkitka.com.pl/124,P ... i-Dziennej
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

ps. jak zbanuje ktoś tych dżejkopów, małych itp., za bezustanne trollowanie, to dam po 500 zł na cele statutowe JP, Klasztor w Leżajsku i Caritas. Serio.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2018, 20:56

Nikt nikogo nie będzie banował, a już na pewno nie za własne zdanie, jakiekolwiek by ono nie było, o ile jest przedstawione innym w sposób kulturalny. A z tego co wiem, wspomniani wyżej userzy nie mają większych problemów z kulturą wypowiedzi (w przeciwieństwie do niektórych, którzy ich atakują).


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 maja 2018, 14:03

Co prawda nie jest to cytat wyjęty żywcem z juvepoland, ale dotyczy Juventusu, więc chętnie wstawię, zwłaszcza, że mało co się wczoraj nie posikałem, jak go przeczytałem. :prochno:
Jakiś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bo inaczej tego nie można określić, pod newsem o kartce dla Pjanicia pisze:Jak bym mógł wymazać jedną rzecz z historii świata to nie było by to HIV/AIDS czy rak tylko Juventus
Czasem tak narzekamy jak to spadł poziom naszego forum, ale nigdy, przenigdy takich kwiatów tutaj nie doświadczymy. Tam natomiast jest to na porządku dziennym. Ale z drugiej strony czego oczekiwać od takich przegrywów, ludzi z genem frajerstwa, którzy za swoje niepowodzenia oskarżają każdego, tylko nie siebie. Tfu.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2018, 14:09 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2018, 23:06

czytałeś kiedyś temat o Interze? chyba nie bo jakbyś czytał to doszedłbyś do wniosku, że jakby MRN czy inny miał na tyle kreatywności to to samo napisałby o klubie z Mediolanu

EDIT:
@MRN: :ok:
Ostatnio zmieniony 02 maja 2018, 11:36 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2018, 00:06

Ale nie napisał i nie jest to bynajmniej spowodowane brakiem kreatywności tylko faktem, że gdybym miał taką możliwość to wyciąłbym raka. O ile HIV możemy głównie załapać przez własną głupotę o tyle rak to cholerstwo, które może zaatakować każdego o każdej porze a najgorsze jest to, że dotyka też dzieci.
Tak więc goń się Maly :lol:
Ostatnio zmieniony 17 grudnia 2019, 08:52 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 maja 2018, 22:49

Jako, że jest to temat pewnie często przeglądany, to...

Fanka Juve potrzebuje wsparcia:
https://pomagam.pl/zw5rtbda

Nie potrzeba dużo, ważne żeby sporo osób wpłaciło nawet po kilka złotych.


@ForzaItanimulli3vujcm - o widzisz, nie wiedziałem :O
Nie znam tej Pani, ale chciałem pomóc. Sam wpłaciłem, bo wiem jak działa polska służba zdrowia i jaki to jest chory system.
Info o zbiórce pojawiło się m.in. na facebooku SoloJuve, dlatego uznałem, że warto i tutaj rozpropagować.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2018, 09:11 przez albertcamus, łącznie zmieniany 2 razy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 maja 2018, 00:50

albertcamus pisze:Jako, że jest to temat pewnie często przeglądany, to...

Fanka Juve potrzebuje wsparcia:
https://pomagam.pl/zw5rtbda

Nie potrzeba dużo, ważne żeby sporo osób wpłaciło nawet po kilka złotych.

Na potwierdzenie, że jest to naprawdę zakręcona Juventina:
Radzę z tym uważać! Udostępniłem linka, udostępniłem zdjęcie profilowe i dostałem burę od "Szanownej Pani Jolanty" za to że to zrobiłem. Kulturalnie przeprosiłem, skasowałem oba posty. Pisała jeszcze do mnie na messengera, ale nie wiem nawet co bo odrzuciłem prośbę. Także ten, naprawdę baaaaaaardzo zakręcona musi to być fanka. Jeżeli Pani Jolanta to czyta, to raz jeszcze ją przepraszam, mimo że nie mam pojęcia za co....

Może hmmmmm...... Tylko dobrzy znajomi Pani Jolanty - do których się nie zaliczam, bo po prostu tej Pani nie znam - mogą udostępniać posty z pomagam itp. Jak tak to rozumiem, no przynajmniej staram się zrozumieć.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ