Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lipca 2017, 16:01

wojczech7 pisze:
pumex pisze:Podzielę się z Wami moimi ostatnimi przemyśleniami i rozmowami z kibicami innych drużyn. (...)
Kurde, przekonałeś mnie. Mercato 4/10. #TeamPumex

Bang :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 27 lipca 2017, 14:04

wojczech7 pisze:
Makiavel pisze:
wojczech7 pisze:Real pozbył się Moraty i dostał w czapkę 1:4 od ManCity.

Wnioski wyciągnijcie sami.

#TeamMakiavel

:whistle:
Popełniłeś klasyczny błąd post hoc ergo propter hoc ;)
Nie.

Zwyczajnie mam z Ciebie bekę ;)
Drugi raz w dwa dni :prochno:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2017, 20:51

Pod tematem o wygranej Napoli z Higuainem w sprawie zaległych 600 tysięcy:
Mati1990 pisze:I to było by na tyle sukcesów tego klubiku na ten rok :)
Mnie to rozwaliło :lol:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 09:07

Supersonic pisze:Sezon 2030/2031 (trzy lata po rozwiązaniu klubu parlamentarnego PO, rok po uzyskaniu przez makiavela tytułu doktora socjopatii uniwersytetu w Kutnie, filia w Łowiczu)

Morata strzela bramkę w pożegnalnym występie w barwach Al-Nassr.

Forum Juvepoland, wątek o Moracie:

makiavel: i co głupie tępaki, 16 bramek, w takim wieku, w takiej lidze. Łącznie 109 goli w karierze - trzycyfrówka plebsie, trzycyfrówka! I gdzie ten Wasz pis? Może i nie ma PO, ale w kuluarach u mnie się mówi, że wskrzeszą, a Morata przymierzany jest na trenera Leganes, stamtąd blisko do Realu, zobaczymy obszczymury, a pisałem w 2014, że jest dobry i co, żaden mi w dyskursie nie podskoczył. Inteligencję chyba na śmietniku znaleźliście.

syn Szczypka do Szczypka: tato jakiś gość na forum piszę w co drugim poście, że je nic nie wiem, bo nie mam matury i żebym dorósł. W dodatku pisze ciągle o jakimś Moracie, którego nawet w Fifie nie ma, a admini mówią, że mają związane ręce, bo grał kiedyś w Juve, co mogę zrobić?
Szczypek: czy to makiavel?
syn Szczypka: tak tato
Szczypek: nie reaguj synu, nie reaguj, on nie ma żony, pracy, na nieszczęście w Łowiczu na skwerze w Centrum jest darmowe Wifi, stamtąd nadaje, kiedyś to minie.
--
makiawel na skwerze, zagryzając kajzerką z pasztetową: niewyedukowany plebs, zero pojęcia o czymkolwiek. Ja jestem gość. Pierwszy profesor socjopatii V RP. klasa.

kurtyna.


Tu powinno być zdanie "p.s. ciekawe jak sobie poradzi w Chelsea", ale nie będzie, bo mam Moratę tak serdecznie w dpie, że się nie będę silił. Masakra ten wątek. Masakra ten gość. Get the life człowieniu.
Pozamiatane, dziękuje dobranoc :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 10:14

Supersłoik w formie, pozamiatał chłopina :D :ok:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2017, 10:21

Supersonic, zaorałeś mnie :rotfl:
annihilator1988 pisze:Ja powiem więcej, inter jest w takiej formie, że wali bramy po obu stronach boiska. Szał przedsezonowy, strach się bać :hellyes:
Dobre, oplułem monitor :smile:

http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... start=5520


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 13:22

CavAllano pisze: Keita to taka mniej medialna wersja Mbappe.

Zaklamywanie rzeczywistosci level Juvepoland :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 września 2017, 11:17

prezes3c pisze:No nie wierzę, wchodzę na forum JP po dłuższym czasie a tu oczywiście podświetlony temat "byli zawodnicy Juve" ---> "Alvaro Morata". Chyba już do końca tego forum ten temat będzie tutaj aktywny :D
Za 15 lat:
M&M: No Alvaro to był kocur, 100 bramek w karierze i 30 asyst, robi wrażenie bo robotę robił inną na boisku niż strzelanie bramek, no i grał tylko średnio 35 minut na mecz.
Reszta forum: No i znowu to samo, M&M się pojawili zaraz po opublikowaniu autobiografii Alvaro, bo przecież pisał że miał ciężko w Juve i w ogóle w Realu i w Chelsea i później w Benfice i w Legii.... ;)

skończcie już :D
Maly ostatniego posta w tym temacie napisał w lipcu, ja 12 sierpnia. Pozdrawiam.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2017, 20:03

2017-09-10 życzenie dlugiej kontuzji Mario (Siewier)
Makiavel pisze:Oby Mandzukic wypadł na długo. Potrzeba nam porządnych skrzydłowych.
A miałem zamiar napisać coś podobnego #saved

Jeden z najzabawniejszych powodów do wlepienia kartki jaki widziałem :D


Edit: Temat nazywa się: Cytaty na JuvePoland! i za robienie dalej offtopu polecą kartki (ludzie macie do tego pokój Ostrzeżenia, gdzie wasze posty poleciały). Proszę nie robić bałaganu.

Pozdrawiam Eric6666


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 15 września 2017, 14:32

Bukol87 pisze: Czyli powinniśmy zmienić styl gry, który sprawia, że kosimy wszystko we Włoszech i dochodzimy do finałów LM? A co jeśli zmiana stylu wyjdzie nam na gorsze? Wtedy dalej będziesz plótł swoje farmazony, liżąc przez monitor zdjęcia wspominkowe ze zdobywanych seryjnie Scudetti i świetnych występów w LM? Przyznasz wtedy rację Allegriemu? Absolutnie. Ty będziesz dalej hejtował tylko ze zdwojoną siłą, pisząc o swoich pomysłach na grę Juventusu. Siedząc jednocześnie w gaciach przed kompem i wyciskając syfy na pachwinach.
Trendy panujące na tym forum ocierają się o obłęd. Sukcesy w ostatnich latach są deprecjonowane, Allegri wyzywany jest od idiotów a zarząd to nieudacznicy, którzy nie potrafili dopiąć transferu jakiegoś murzyna z Lazio. Nikt z was nie ma zielonego pojęcia o trenerce, wstawiacie tutaj te smęty z rozpisaniem taktycznym, bo przecież przeciupaliście w FMa 120 godzin, więc wiecie najlepiej. I oczywiście lepiej od trenera obcykaliście to, kto powinien grać w pierwszym skłądzie (wiadomo, że Bentancur a nie Marchisio!), nie mając żadnego kontaktu z tą drużyną, nie widząc jej nigdzie indziej poza meczami. Ktoś mi powie: "Ale my som kibice, momy prawo, oglondomy Cafe Futbol regularnie i na orliku rozstawiamy kolegów na poszczególne pozycje". Otrzyjcie smarki spod nosa i zacznijcie doceniać w końcu faceta, który dał wam tyle radości i zarząd, który wyciągnął ten klub nas na piłkarskie wyżyny.
Sekta. Powtarzam: sekta.
:stop:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 października 2017, 13:45

na jp profilu na fejsie ktoś napisał
Wszystko bardzo piękne, ale w innym temacie, w tym miejscu, bo mi się konta na jp nie chce zakładać: jeśli ktoś zbanuje tego wafla juve maroko z tematu o imigrantach, to dam 20 zł na cele statutowe...Przykładowy schemat wypowiedzi kolesia: nie morzna wżócać wszystkich do jednych worka...ja nikogo nie oceniać jak ty wimes ale twoja wiedza być zerowa razem z szczybkiem posondzacie islam o całe zło, ale to chitler lóbiedź polakuf ktuży obozuf zakładać masowej zagłada tesz potrafiąć ale ja nie oceniać jak wy.....
i tak w koło...
sry, ale trolować też trzeba umieć, a koleś ani mądry, ani zabawny.
:lol:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 15:55

Bukol87 pisze:Machina rozpędza się a wy tak jak było to w poprzednim sezonie będziecie wkrótce przed Bukolem i członkami #BukolTeam klękać i przyznawać rację, biczując się jednocześnie za swoje biadolenie w trakcie sezonu i 8-miesięczny brak erekcji.
Bierze mnie na wymioty, jak widzę coś takiego. Zawsze myślałem, że Juvepoland wybija się kulturą na tle reszty stron poświęconych klubom piłkarskim. Moderacja nie tolerowała chamstwa i ganiała za przekleństwa. Nie było tutaj miejsca na chlew. Nie byliśmy zalewani toną gimbusiarkich emotikonek( xDDDDDDDDD :facepalm: ), a często można było merytorycznie, choć nie zawsze, pogadać.

Od jakiegoś czasu tendencja się zmieniła i niektórzy użytkownicy zachowują się, jak... nie wiem co tutaj w sumie wpisać. Jak tak dalej pójdzie, to forum będzie miało coraz mniej wejść. Już to widać od jakiegoś czasu. Na dobrą sprawę czasem nie warto wchodzić, bo tylko można się niepotrzebnie zdenerwować i podnieść ciśnienie.


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2018, 17:18

Odnośnie tego co pisał przedmówca...
jackop pisze:Srajdzukic, Dybala i Licht do gazu. Wygrywamy i to chyba tyle.

po takich kwiatkach ilość na pewno nie wzrośnie... poziom forum pikuje już od dawna w dół niestety...min. dzięki takim ,,asom"


Juve, storia di un grande amore
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2018, 22:52

Popis w ciągu jednej minuty po meczu. To było nawet lepsze niż występ piłkarzy :rotfl:

jackop mentorem Higuaina jeśli chodzi o wyrażanie frustracji i gównoburzy. Gonzalo, przyjdź na lekcje na Juvepoland :D

jackop w temacie o Mandzukiciu pisze:Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich fanów największej patologii tego klubu. Gość nadaje się do tarcia chrzanu, lub zbierania ryżu w Chinach, ale dalej żyjcie w Matrixie gdzie Mario jest The One.

Beka z was.

PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć
jackop o temacie o Marchisio pisze:Jeśli Maks zostanie na następny sezon, to mam nadzieję, że Claudio odejdzie do klubu z ambicjami.
jackop w temacie o taktyce pisze:Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich zwolenników "pełnej kontroli". Pooglądajcie i nauczcie się jak gra się futbol na najwyższym poziomie. #TeamBukol

PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć
jackop o temacie o Allegrim pisze:Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich fanów największego taktyka wpuszczającego Sturaro zamiast Marchisio. Allegri bezdyskusyjnie out po sezonie, bo ten człowiek nie ogarnia futbolowej rzeczywistości.

PS: W trakcie pisanie czekałem tylko na zwycięską bramkę Spurs na 2-3, bo na jakąkolwiek spinę zespołu Allegriego nie było co liczyć
jackop w temacie meczowym pisze:Powodzenia na Wembley z tym antyfutbolem :hellyes:
:bravo: :rotfl:


Karowiew

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2008
Posty: 1242
Rejestracja: 26 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2018, 19:11

Jackop odnośnie do tzw. teoretycznej dyskusji o mikro-cyklach:
U nas cały sezon panuje jeden wielki gówno-cykl, który skutkuje przemęczeniem, brakiem świeżości i 60 kontuzjami w sezonie.
http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... 450#941450

Uwielbiam czytać jego posty :D


"(…) mówmy o przykrych rzeczach, ale… eee… musi… przejście na emeryturę musi być na tyle późne, że oczekiwany przeciętny oczywiście, oczekiwana przeciętna długość życia nie była bardzo długa" - Jacek Rostowski
ODPOWIEDZ