Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 13:49

Makiavel pisze:Ci co piszą, że Mandzukić zagrał dobre zawody mają na myśli to, że nie stworzył najmniejszego zagrożenia pod bramką rywala czy to, że to on krył Icardiego i przegrał z nim główkę przy golu na remis?
Cobra pisze: Co do krycia Icardiego, to krył go Bonucci, a nie Mario. Zobacz powtórki.
gucio_juve pisze:Mandzukić wybiegał do piłki, Icardiego krył Bonucci, który przegrał starcie w przedbiegach, więc oglądaj lepsze streamy w internecie, albo w Eleveny zainwestuj jeżeli oglądasz w Polsce.
SKAr7 pisze: to nie Mandżukić krył Icardiego, tylko Bonuc.
Makiavel pisze:To wy widzieliście to, co chcieliście.


Czyż to nie urocze? :lol:


Forza Juve!
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 16:00

tu dokładnie widać z kim Icardi wygrywa pojedynek główkowy. Kolejna kompromitacja człowieka, który nie odróżnia części męskiej garderoby i nie umie czytać.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 16:21

A Bonucci go tam goni po autograf :whistle:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 16:44

To chyba nie ten temat, ale trudno gonić kogoś, kto stoi w miejscu, ewentualnie skacze do góry.


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 17:03

Makiavel pisze:Kolejna kompromitacja człowieka, który nie odróżnia części męskiej garderoby i nie umie czytać.
Powtórz to jeszcze 23807324087324 może ktoś ci uwierzy. Mowa była o kolorze na ślub/wesele, nie konkretnych częściach garderoby. To po pierwsze, po drugie - Icardiego krył Bonucci, który przegrał rywalizację już w przedbiegach. Nie trzeba być internetowym doktorantem by to dostrzec. Ale w sumie czego ja wymagam od typa, który twierdzi, że Raul to klasyczna "9". :lol:

NaÓczaj dalej.


Forza Juve!
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 19 września 2016, 23:01

Makiavel pisze:To chyba nie ten temat, ale trudno gonić kogoś, kto stoi w miejscu, ewentualnie skacze do góry.
Panie psorze, da sie skakać inaczej niż w górę? :prochno:
Wygodną powtórkę sobie wrzuciłeś, zobacz jakąś, która pokazuje wrzutkę od początku, widać, że Icardi komuś uciekł ;)

Oj sam po sobie ciśniesz w tym temacie :ahsisi:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 08:24

Panu doktorantu to trzeba wszystko czarno na białym, coby zrozumiał i nie zmanipulował.
Obrazek
Mandzu czerowny, Icardi zielony, Bonucci niebieski.
Każdy z zawodników Juventusu pilnuje jednego zawodnika Interu indywidualnie, Bonucci odpowiada za Icardiego. Mandzukic jest dodatkiem, jedyne co mógł zrobić w tej sytuacji to przeszkadzać Argentyńczykowi przy samym już strzale. To się nie udało, jednakże on w tej sytuacji nie musiał, mógł. Musiał pilnować Icardiego Bonucci, który ewidentnie zaspał. Tak więc nie jest prawdą, że "to on (Mandzu) krył Icardiego", a tak właśnie napisałeś, po raz kolejny się kompromitując. A już zarzucanie innym, że się kompromitują, Twój styl.

Przenieście te posty do odpowiedniego tematu, Makiavel jak zwykle robi syf w tym temacie, bo poczucia humoru to to nigdy nie miało.
Ostatnio zmieniony 20 września 2016, 08:27 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 08:25

cały offtop oczywiście do kasacji ale popatrzcie:
Obrazek
na tym screenie wszyscy poza Davidem Silvą i tym tam wysoko są kryci, i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie "czy Bonucci krył Icardiego?", oczywiście prawdopodobnie powinien był go kryć ale mówić, że on go krył to jednak nadużycie bo po prostu stał jak kołek na prostych nogach i patrzył się chyba na bramkarza gospodarzy, Super Mario też go oczywiście nie krył ale to on dał się ostatecznie przeskoczyć (mimo przewagi 9cm i lepszego ustawienia) więc obaj mieli swój udział przy tym golu i mówienie, że któryś nie zawinił jest śmieszne a powiem więcej - swoją cegiełkę dołożył też Buffon, który kiedyś do piłek na 5 metrze wychodził a od kilku lat (od kontuzji pleców?) stoi na linii i czeka na strzał/gola


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 08:34

Maly pisze:oczywiście prawdopodobnie powinien był go kryć ale mówić, że on go krył to jednak nadużycie bo po prostu stał jak kołek na prostych nogach i patrzył się chyba na bramkarza gospodarzy
Czyli powinien go kryć, ale to, że Icardi odszukał go na starcie powoduje, że winą za bramkę należy obarczyć i Bonucciego i Mandzu i Buffona. Wy dwaj powinniście mieć jakiś zakaz wypowiadania się w temacie Chorwata, bo kompromitujecie się nawet w tak oczywistych sytuacjach jak ta.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 09:40

a jak Hernanes straci piłkę bo poda do Amauriego, ten przedrybluje całe BBC jak dzieci, następnie położy Buffona i drugi raz objedzie BBC w pojedynkę i dopiero zdobędzie bramkę to winą za gola obarczysz tylko Hernenesa?

wrzutki na 5 metr powinny być bramkarza i tyle w tym temacie, nie wiem nad czym tu chcesz dyskutować i kogo bronić

tu 3 zawodników mogło powstrzymać Icardiego ale nie zrobił tego żaden, kropka

EDIT:
@szczypek: napisałem, że nie on go krył więc co tu więcej dodawać? nie wiem czy Makiavel po twoich screenach dalej uważa, że to Mandzu krył Icardiego a może wcześniej miał tylko te swoje beznadziejne powtórki? jeśli by się nadal upierał to rzeczywiście nie najlepiej by to o nim świadczyło
Ostatnio zmieniony 20 września 2016, 11:09 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 09:50

To jak Makiavelu, przyznasz się do kompromitacji uznając, że to nie Mandzukic krył Icardiego czy nadal uważasz, że to inni widzą to, co chcą?

Znając Ciebie na to pytanie nigdy nie otrzymam odpowiedzi, tych kompromitacji było już tak wiele, tyle razy wyciągano Ci tu już manipulacje, braki w logicznym myśleniu czy nieumiejętność czytania ze zrozumieniem, że doskonale wiem jak się zachowujesz w takiej sytuacji - uciekasz z podkulonym ogonem jak gdyby tematu nigdy nie było, choć to Ty go poruszyłeś. Pozdro.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 11:45

Przyznaje, Mandzukic krył powietrze i przegrał główkę z Icardim przez co straciliśmy gola. Sens ten sam ale faktycznie tak jest precyzyjnie. Ewidentnie jego bramka, ale jeśli dzieci skończą płakać i słać mi co rusz wiadomości prywatne to koryguje. Nie krył go bo widocznie w obronie jest równie słaby jak w ataku.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2016, 11:46

Nie wierzę :facepalm: Temat ,,cytaty JuvePoland'' a tu grafiki rozpisujące krycie... przykro się patrzy. Do tego użytkownicy z takim stażem.

Generalnie to zamykam temat do odwołania. Osoba, która zechce wrzucić jakiś cytat, proszona jest o kontakt ze mnę bądź innym moderatorem, w celu otwarcia / aktywowania tematu.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 18:03

Dziwny fetysz Forzy do nadawania przezwisk murzynom:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:i NAJWAŻNIEJSZE! Czarna Perła musi zostać![...]

Aha jeszcze jedno, widzicie jak Czarna Ośmiornica się frustruje gdy nie trafi
O Pogbie.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Podsumowanie występu, naszej czarnej perły.
Kean.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ciekawi mnie współpraca na lewej 3 Czarnych Panter: Evra - Sandro - Asamoah...
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Evra musi zostać. On jest swoistym mentorem dla wielu. Swoisty Turynski Martin Luther King.
+
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Benatia - zawsze jarałem się nim
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Moje marzenie od czasów gry w Romie.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:mówię ja jestem za niewykupywaniem Benatii
Jeśli chodzi o aspekt humorystyczny postów, król wciąż jest tylko jeden :smile:

Jeden z wielu prostych przykładów na to ile znaczą Twoje "opinie" i "własne zdanie", które zmieniasz według swojego 'widzimisię'. Fakt, niesamowity okres czasu upłynął, odkąd Benatia dołączył do Juve. ;)
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2016, 01:06 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 listopada 2016, 18:22

Dzięki Mój Wierny Fanie:) Poprawiłeś mi humor, w tym ciężkim dla mnie dniu, nie chodzi o forum... A lubię, lubię, a co?
jackop pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Benatia - zawsze jarałem się nim
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Moje marzenie od czasów gry w Romie.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:
mówię ja jestem za niewykupywaniem Benatii
Nie ma to jak zestawić odpowiedzi, wypowiedziane (wypisane) na przestrzeni czasu, w dodatku wyrwane z kontekstu - po to by komuś dołożyć (w necie :smile:). Ja owszem, dalej Benatie uważam za świetnego zawodnika - tak jak Khedire zawsze uważałem - chodzi mi o podatność na kontuzje, tylko! Po co nam nawet najlepszy zawodnik, skoro łamie się non stop. Khedira - póki co odpukać, nie - ale u Medhiego nie wygląda to ciekawie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
ODPOWIEDZ