Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 22:55

jackop w przerwie meczu z Milanem pisze:Juventus gra jak za karę, nie widać woli walki o Puchar, ale jak już go postawimy w gablocie, to oczywiście DNA, głód trofeów, a kibice podpierają się liczbą dubletów :wink:
uwielbiam jak ludzie podsumowują mecz po 45 minutach i robią z siebie pośmiewisko :rotfl: :rotfl: :rotfl: jeśli masz jaja i honor (w co wątpię) to znikniesz z forum trolu skończony


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2018, 23:56

On nie zniknie,może na jakiś czas pójdzie do swoich braci na fcinter.pl czyli tam gdzie jego miejsce :prochno:


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 12:01

jackop pisze:
albertcamus pisze:Do przerwy narzekania na Maxa, a po meczu radość ze zwycięstwa. Klasyka JP.
Ale rozumiesz, że wejście do temat meczowego w przerwie ma na celu skomentowanie tego co działo się w ciągu pierwszych 45 minut, a nie świętowaniu trofeum?

Teraz już można, więc - wygrali uhu. Miło, że Milan pomógł strzelać.

Gdyby nie Donnaruma (Grazie) to Cuadrado przebiłby dziś wszystkich. Idealna parodia Daniego Alvesa :rotfl: Może Gigio postawił na 3-0 u buka, a Kalinić postanowił popsuć mu kupon? :think:

Na 1 miesiąc w sezonie Puchar Przyjaźni powinien corocznie trafiać do gabloty Rossonerich, ze względu na wspólny wysiłek włożony w zwycięstwo Juventusu :prochno:
już was zgasił...nie widzicie tego?! można zamknąć forum... :afraid:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 maja 2018, 20:10

MRN pisze:Donnarumma był taki słaby, że nawet Kalinić mu strzelił :prochno:
Muszę przyznać, że to było niezłe :)


Obrazek
Marian50

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2006
Posty: 179
Rejestracja: 24 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2018, 13:54


Poprostu napisał
:
Libero- Juve serka na Romagnoliego.
Jakoś mnie to rozbawiło :)


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2018, 20:56

Shadow Marshall pisze:Pozostanie Sturaro to strzał w ryj Bentancura i Marchisio. To, że ten beton w ogóle jest w naszej kadrze to skandal. Juventus jest jak Ferrari z ptasim gównem na przedniej szybie.
śmieszne i prawdziwe zarazem :D


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2018, 14:56

jackop pisze:
Wolf05 pisze:Jednak musicie wziąć pod uwagę, że Cris ma już taki charakter, że będzie chciał grać nawet jak będzie kopał się po czole (a zdziwilibyście się ile razy mu się to zdarzało przez ostatnie dwa lata).
Panie, obejrzyj sobie jakieś spotkanie z zeszłego sezonu. U nas 3 na 4 cracków wybiegających w podstawowej 11stce zazwyczaj kopie się po czole i ten jeden rodzynek musi nas ratować indywidualnym przebłyskiem. :prochno: Zatnie się Higuain, to wymyśli coś Dybala. Obaj są beznadziejni? Z ławki odwróci mecz Douglas Costa. Rajd życia przeprowadzi Cuadrado. Z wolnego ukąsi Pjanić, hattricka zanotuje Khedira... itd.

Nasi topowi zawodnicy nie potrafią w tym samym dłuższym okresie utrzymać świetnej formy, także Cristiano idealnie wpasuje się do drużyny ;) Serio, może stać na boisku przez miesiąc bez zdobytego gola i tak większość będzie zachwycona. Ktoś inny wciśnie farfocla, Juventus wygra 1-0 i na koniec sezonu kolejne Mistrzostwo. Od paru lat tak działa Serie A, także u nas to jest standardzik. Na tym forum to się nazywa cynizm lub #PełnaKontrola co powoduje oszczędzanie sił przed "Mityczną Wiosną" :D Allegri gra Mandzukiciem na skrzydle, który potrafi przez 2 miesiące nie zdobyć gola ani asysty w lidze. I tak wychodzi w podstawie na następny mecz :lol: Daniemu Alvesowi zupełnie nie chciało się wysilać poza wtorkiem i środą, a i tak zrobił więcej niż 3/4 zawodników.

Bez obaw, Ronaldo ma taryfę ulgową przynajmniej do marca. Do tego czasu spokojnie może kopać się po czole w co drugim spotkaniu Serie A. Ważne żeby strzelał w Lidze Mistrzów. Nothing else matters.
Do druku!

A tak całkiem poważnie, moim zdaniem, jeśli coś jest głupie, ale działa, to nie jest głupie :prochno:


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 września 2018, 22:20

MRN pisze:Taki cwaniak jesteś ? Przed kompem ? Masz szczęście, że nie obrażasz Juve stojąc koło mnie, szybko odechciałoby ci się tego i uciekłbyś na forum interu ale i tam jadą po tobie Jakubek jak burej suce.
Na innym forum wyleciałbyś szybko za plucie jadem na swoją drużynę i za obrażanie zawodników swojej drużyny. Tutaj masz szczęście bo admin też jest jęczybułą i twoje obrazy odbiera jako wyrażanie swoich opinii. Oglądasz ligę angielską ? To super, oglądaj i tutaj nie pisz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, dla mnie angielska liga to drewnoliga z bezjajecznymi drużynami.
Oo prawilny patokibic wyrzucił z siebie cały jad. Brawo Panowie admini za bana. To właśnie przez takich pieniaczy ludziom nie chce się komentować, bo każde inne zdanie jest przez takich osobników piętnowane.

To jest straszne co na tym forum się ostatnio wyprawia ::/:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Tassano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2012
Posty: 141
Rejestracja: 15 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2018, 15:55

MRN vel alessandro niech nie pisze o jakimkolwiek buractwie czy obrażaniu, bo to co robi w temacie o Interze jest po prostu tak żałosne, że nawet normalny kibic Juventusu zwróci na to uwagę. Śmieją się co niektórzy z innych for piłkarskich klubów, ale właśnie takie coś stawia nas wszystkich w złym świetle. Nie można słusznie skrytykować stylu gry ulubionego zespołu, bo zaraz przyleci tró ultra kibicujący Juve od 1954 roku i zacznie grozić :facepalm:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 10:31

19 pisze:
MRN pisze:VS : user, który jako pierwszy napisał o Pepie i przekazuje info od Versilii: "bądźcie spokojni, nic się nie zmieniło i sprawa jest przesądzona, niedługo będziemy się bawić. Nawet nie wyobrażacie sobie, kto jest źródłem Versilii" :)
Wiesz kto jest źródłem tego Versilii? Jeśli tak to napisz bo nawet jeśli zdradzisz tą informację to nic złego się nie wydarzy
Poprawiłeś mi humor ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 maja 2019, 11:49

Przemo90 w temacie o nowym trenerze pisze:Pep był sondowany ale nie przyjdzie, Pochettino podobnie. I prosze mnie nie pytać o źródło...
Retoryka jak TW Bolek. "Czy może pan przedstawić jakieś dowody?" - "Ja to wiem." :bravo:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2019, 19:57

Maly pisze:Przerwa zimowa rozpocznie się w weekend 28-29 grudnia 2019 i potrwa do 5 stycznia 2020 - wow, tydzień przerwy... tyle co między jedną kolejką a drugą :):
Ogarnięcie jak działa kalendarz, poziom: ekspert :-)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 08:31

raczej redaktor miał poziom ogarnięcia j. polskiego albo j. angielskiego poziom: amator ;]

przerwa nie ROZPOCZNIE się 29 grudnia a PRZYPADA na 29 grudnia
w przeciwnym razie do 27 zawodnicy by trenowali albo grali mecze a nie będą ani grać ani trenować

https://pbs.twimg.com/media/D_lj1HPX4AAapPe.jpg
a niżej z https://www.juventus.com/en/news/news/2 ... 9-2020.php
The Christmas break is scheduled for the weekend of December 29th 2019, resuming on January 5th 2020.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2019, 16:06

pumex pisze:"O Boże o boże jakie to JP słabe bleeee, ilu tu idiotów i mówią o Mandzukicia Jugol" - krzyczą userzy, którzy potem dyskutują na poziomie "zmień se nick na <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>".
:uklon:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 stycznia 2020, 22:33

@Marat87 na czacie vs Udinese w CI
Pjaca gra wybitnie od wejscia, druzyna z nim w skadzie prowadzi 4:0


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ