Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 20:40

Witam, podczas kiedy piątkowego wieczoru ogrania mnie smutek i nuda, proponuje na osłodę nowy temat. Jak nie trudno się domyślić polega on na tym, aby userzy JuvePoland wpisywali tu śmieszne cytaty które usłyszeli na tej stronie, niezależnie czy było to na czacie, czy na forum, ważne aby było śmiesznie!

Ok, ja podam pierwszy, tekst "spłodził się" podczas meczu Napoli - Juventus, podczas spotkania na czacie.

white_wolv: "wiecie co do mnie juveluck na gadu-gadu napisał ?"

white_wolv: "pedałem to ja nie jestem ale Del Piero bym ### dał"

tak zeby bylo jasne:
slowa te padly po tym jak Del Piero zdobyl bramke na 2-2.. 8)
white_wolv
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2010, 15:55 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 6 razy.


Stahar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2006
Posty: 39
Rejestracja: 10 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 20:44

wloski napisał:

"moim zdaniem waga zawsze powinna być mniejsza niż wzrost"

Co do śmiesznych cytatów to polecam poczytanie wypowiedzi niektórych fanów interu i milanu...


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 20:54

"Jestem idolem Pavla Nedveda." - to również jeden z licznych popisów Wloskiego ;)


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 21:03

No to i ja się dołączę.

Wczoraj na czacie pod koniec meczu była bardzo niemiła atmosfera. Wszyscy przymykali oko na przekleństwa, ale tekst Swiergota rozbawił mnie do bladości.

Mianowicie zaraz po uznanej raczej nieprawidłowej bramki AC Milanu,
Swiergot pisze:Wystaje mu koszulka Milanu
chodziło o sędziego :rotfl:

Co do Swiergota to patrząc na twoje inne wypowiedzi, muszę przyznać, że masz gadane. :lol: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 01 września 2006, 21:39 przez Railis, łącznie zmieniany 2 razy.


skq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2006
Posty: 20
Rejestracja: 29 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 21:29

Hehe nie pamiętam czyje to cytatyi jak dokładnie to leciało gdyż troche dawno to było, ale gdy pojawił się news o tym, że Baggio może znaleść się w zarządzie Juve ktoś napisał, że się cieszy z jego powrotu na boisko tylko czy aby nie za stary żeby grać :lol:

Co prawda z innej beczki, ale że kibice Juve to jedna wielka rodzina :) mimo topicu pozwolę sobie zacytować część komentarza z juvezone. Również troche dawno to było więc nie bić że przekręcam :lol: Gdy był jakis news o Del Piero, ktoś napisał "... Del Piero i Alex tworzą świetny atak" :smile: :-D Jak widać niebezpiecznie jest używać skrótów i nicków. Niedługo może pojawi się nowy gracz- Duracell:)

Po tych 2 komentarzach padłem :D
Ostatnio zmieniony 01 września 2006, 21:40 przez skq, łącznie zmieniany 2 razy.


CHI SIAMO NOI... la Juve....
CHI SIAMO NOI.... la Juve....
CHI SIAMO NOI.... la Juve....
e gireremo tutte quante le città
e ovunque andremo mai nessun ci fermerà
lalalalalala noi siamo la Juve lalalalalala
FORZA JUVE
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 21:32

swiergot pisze: Wolę dymać Rysia z Klanu, niż kibicem być Milanu :!:
To mnie poprostu rozwaliło :rotfl:

@swiergot: Przy okazji, chyba ktoś chciał cię namówić do kibicowania Milanowi... Nadymany Rysio :lol:
wloski w alfabecie pisze:Włoski to moje potoczne przezwisko jednak na forum jestem znany bardziej pod nickiem Wloski.
:prochno:
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
:lol:


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 21:49

swiergot pisze:Potem spojrzałem na koszulki Interu i zacząłem się zastanawiać, czy zawodnicy nie czują się jakby nosili kradzione rzeczy, a jednocześnie zrobiło mi się ich żal, bo 1 września będą musieli zasuwać z nożyczkami i odpruwać tarcze.
:rotfl: Przez jakiś czas miałem ten tekst swiergota w podpisie. Swiergot naprawde ma niezłą gadane :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 00:07

skq pisze:Hehe nie pamiętam czyje to cytatyi jak dokładnie to leciało gdyż troche dawno to było, ale gdy pojawił się news o tym, że Baggio może znaleść się w zarządzie Juve ktoś napisał, że się cieszy z jego powrotu na boisko tylko czy aby nie za stary żeby grać Laughing
:rotfl:
Kłania się czytanie ze zrozumieniem :lol: .
Baggio dodał wtedy, że gdyby był potrzebny mógłby wybiec nawet na boisko (oczywiście jeśli Juve grało by w Serie B). Ktoś skrytykował wtedy, osobę która w ten sposób zrozumiała tekst, jednak po chwili musiał przyznać się do błędu.
A żeby nie było, że jedynie komentuje cytat to najbardziej podobał mi się tekst wErOna a mianowicie:
wErOn pisze:E tam ja przynajmniej jesli wejdziemy do serie A to moze wroce do Juve, a ci pilkarze raczej nie ... Rolling Eyes Poki co mam ciepła posadke wsrod fanow nerazzurrich Exclamation Pozdro


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 00:17

Wymiękam 8):
TdF pisze:ale trzeba mu oddać, że dwie asysty zaliczył
bblack pisze:Krowi sutku, tą drugą "asystą" Zlatana jest faul na nim, po którym z rzutu wolnego gola strzelił Figo Fago.
:smile:
nordahl pisze:Bo wojnie w Dortmundzie moge spokojnie powiedziec, umocniony w swoich przekonaniach, ze Polska nie zdziala nic jako reprezentacja na imprezach typu Mundial.

Jestesmy po prostu za slabi, pilka w naszym kraju jest uposledzona i nierozwinieta. A jakby tego bylo malo, to zawsze nam sie trafi jakis lolek na stanowisku trenera.
Zdanie Nordahl'a na temat polskiej reprezentacji na MŚ w Niemczech.
Ostatnio zmieniony 02 września 2006, 09:20 przez wloski, łącznie zmieniany 1 raz.


Del Rajko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 grudnia 2004
Posty: 137
Rejestracja: 14 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 15:30

hara: Poprostu miażdży suty :oops:

W którymś z newsów na JP pojawiło się też:
" Jak to mówią stare gumisie - lepszy cyc niż nic "


skq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 sierpnia 2006
Posty: 20
Rejestracja: 29 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 22:32

El Mass turbo, wydaje mi się że chodzi nam o inne osoby, dokładnie pamiętam jak kilka osób go wyśmiało bo z kontekstu dokładnie wynikały jego oczekiwania co do Baggio :lol: To akurat pamiętam dobrze. Możliwe że później przyznał się, nie wiem, jak czytam newsa od razu zapoznaje sie z komentarzami, potem juz do tego nie wracam.


CHI SIAMO NOI... la Juve....
CHI SIAMO NOI.... la Juve....
CHI SIAMO NOI.... la Juve....
e gireremo tutte quante le città
e ovunque andremo mai nessun ci fermerà
lalalalalala noi siamo la Juve lalalalalala
FORZA JUVE
juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 23:03

bblackk zwany beblokiem w newsie o rewolucji na JP pisze:Moja propozycje są następujące; nagie kobiety i nowe działy: "Dżihad" oraz "Anaboliki". Yeah!
Jał!
:prochno:


Obrazek
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2006, 17:53

wErOn napisał:
E tam ja przynajmniej jesli wejdziemy do serie A to moze wroce do Juve, a ci pilkarze raczej nie ... Rolling Eyes Poki co mam ciepła posadke wsrod fanow nerazzurrich Exclamation Pozdro
mam nadzieje ze nikt tego do tej pory nie napisal, ale to jest hit ostatniego sezonu :D
Napisał, ale po co czytać inne wypowiedzi prawda? /Dragon

albo to
SUM napisal:
spojrz ty na siebie Zambro jak ty wogole w tej koszulce wygladasz :/
jest pod najnowszym newsem o Zambro.


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2006, 18:20

Wietnam w newsie o Zambro napisał:
po co on sie wypowiada?i tak nikt go nie słucha...

My tutaj czytamy ;-) Dla jasności


...Taka miłość jest jedna...Juve
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:48

czytajac ten komentarz spadlem z krzesla :
Scualo pod newsem dot. spadku sprzedazy karnetow po degradacji Juve pisze:... i dobrze, niech sobie gra Serie M(ilano)!, a może założą jakąś ligę? w której co roku będzie tylko jeden mecz i to od razu finał finałów ligi wszech mediolańskiej, gdzie trofeum będzie Coppa dell Nonno ;-)
:rotfl:


ODPOWIEDZ