Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 10 maja 2015, 01:17

Maly pisze:w temacie "Cytaty na JuvePoland!"
alessandro1977 pisze:Ze strony Realu...
No, @Mały, Twój post wygląda nawet zabawnie, w przeciwieństwie do tego poprzedniego. Ostatnio kibice Realu byli tu najczęściej cytowani i o zgrozo dostali się nawet i tu...

W sumie piszę by coś wyjaśnić, choć mimo iż zdaję sobie sprawę, że to temat do cytatów a nie dyskusji, ale prawo do krótkiej obrony mi przysługuję :P
jarmel pisze:
jackop pisze:
Antek666 pisze:Nie chodzi nawet o to, że Allegri ma większego od Conte, Max po prostu lepiej rucha :lol:
W temacie Conte vs Allegri.
To akurat było wyjątkowo prostackie.
Już pomijając fakt, że użyłeś dokładnie tego samego określenia które nieco wcześniej w odp. temacie użył LordJuve, to nie uważam by sam tekst był "wyjątkowo prostacki". Od tygodni, jak nie od miesięcy czyta się tu często porównania "jaj" obu trenerów, ja poszedłem krok dalej, ale tylko dlatego bo pasowało to jako puenta do mojej analogii w której też nie widzę nic prostackiego.
Miałem po tamtej akcji wrażenie, że próbujecie być świętsi niż papież, powojenna wolność słowa i obrazu we Francji pewnie też by Was niezwykle oburzyła :roll:
EOT :wink: :P


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 maja 2015, 00:22

Antek666 pisze:
Ten to jednak profesjonalista pełną gębą! Chwilę po zakończeniu spotkania z Valencią a ten już trenuje przed środą 8)
Antek szlifuje formę przed finałem w Berlinie :wink:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2015, 23:15

pan Zambrotta pisze:Cały mecz to dusilem, teraz mogę to wykrzyczec - Makiavel, ty <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!!!!!

Pewnie dostane żółta kartkę, czy będę pauzował w finale? Czy one się resetuja, wie ktos chłopaki?
GENIUSZ! :prochno:


filipoj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2005
Posty: 81
Rejestracja: 13 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2015, 17:07

Elo Vidal:) pisze:... a w przyszłości życzę biało-czarnej gromadki dzieci :wink: .

Najlepsze życzenia dla kibica Juve :prochno:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2015, 22:00

gucio_juve pisze:Draxler, Goetze, Alex Sandro i to wszystko w tym okienku? Chyba się ktoś z chu.. na łby pomieniał.
:rotfl:
Oplułem lapka... :lol:


Obrazek
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2015, 13:58

Z tematu sparing z Lechia o płaczach pewnego użytkownika, że musiał wcześniej wyjść żeby iść z psem i że wszystko było be

szczypek pisze:Jeżeli dobrze rozumiem... Gdyby Adidas stanął na wysokości zadania, doping poniósł cały stadion, a mecz zakończył się remisem i dogrywką, to pies by Ci zasrał mieszkanie. Tak czy inaczej musiałeś mieć więc gówniany wieczór.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2015, 21:43

Znalezione na Seiea.pl :


wanker | 23.08.2015 21:40

Musicie zrozumieć, że drużyna musi się zgrać...różnica będzie taka, że w tym sezonie zamiast 17 pkt. przewagi nad drugimi waflami będzie 10 pkt. różnicy...a na stronie interu cieszą się z porażki Juve jak dzikusy z krajów arabskich po zamachu na WTC w 2001 roku :D

:lol:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2015, 12:53

Don Mateo bis pisze:Nie no, spokojnie, kolega doktorek nie jest w stanie w żaden sposób mnie urazić.

Zauważam u Makiavela ludzką zawiść, i mam niesamowity ubaw jak widzę gdy próbuje perfidnie zdyskredytować Pana Prezydenta Andrzeja Dudę tymi "wykładami na filii". Rozumiem jego rozgoryczenie - Duda jest Prezydentem, on zwykłym aplikantem, Duda spotyka się z zagranicznymi oficjelami, on jedynie w kręgach akademickich, Duda wykłada na uczelniach, on nosi neseser za swoim promotorem, Duda przez najbliższe pięć lat będzie mieszkał w Pałacu Prezydenckim, on nadal u mamy.

Życie.
Obrazek


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:19

Świetne:
Tyrael pisze:
TheWitcher pisze:21:15 - Sky Sport: Hernanes właśnie podpisał kontrakt z Juventusem.
Zapamiętajcie tą date i godzinę, to jest początek upadku naszego klubu.
Proponuje pożyczyc miecz od Geralta i ruszyć w podróż do Turynu... zrób tam porządek.

w temacie Mercato 2015 vol.2


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 września 2015, 16:36

Oczywiście w dziale Bundesliga, we wczorajszej dyskusji o Lewym.

Do Makiavela:
sebatiaen pisze:Makia głupoty wypisujesz:)
:C
Antek666 pisze: Czapki z głów i kondomy z penisów przed występem Roberta :bravo:
Antek!
:hellyes:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2015, 22:18

Kruczenzo | 16.10.2015 | 13:19:39
Zgłaszam kandydaturę Makiavela - oczytany, DOKTORANT prestiżowej uczelni, mnóstwo wolnego czasu, językowy purysta, wybitny znawca praktycznie każdej dziedziny życia, potrafi przekazać ciemnemu ludowi prawdę objawioną, niesamowity erudyta, samotnie nosi kaganek oświaty forumowemu ciemnogrodowi, zatwardziały dyskutant( jakieś 8,5 zahorów*), czy wspomniałem już, że jest doktorantem? Kandydat praktycznie bez wad, no może poza tym, że go nikt nie szanuje.

*zahor - jednostka miary służąca do pomiaru nieuznawania innego zdania niż swoje, polegająca na tworzeniu argumentów z kosmosu i "kosmicznych" przykładach.
To musi się tu znaleźć, żebym kiedyś mógł sobie przypomnieć :)


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 06:13

Nie wiem czemu, ale rozśmieszyła mnie ta wypowiedź :)

[quote="Smok-u" o pewnym użytkowniku"]To, że sobie wymyślisz znajomych i ich wypowiedzi na poparcie swojej tezy wcale nie znaczy, że masz rację. I porozmawiamy jak wygląda świat, jak w końcu weźmiesz się za jakąś robotę i wyprowadzisz się z domu... darmozjadzie jeden! [/quote]


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2015, 16:49

Hołek pisze:
Kruczenzo | 16.10.2015 | 13:19:39
Zgłaszam kandydaturę Makiavela - oczytany, DOKTORANT prestiżowej uczelni, mnóstwo wolnego czasu, językowy purysta, wybitny znawca praktycznie każdej dziedziny życia, potrafi przekazać ciemnemu ludowi prawdę objawioną, niesamowity erudyta, samotnie nosi kaganek oświaty forumowemu ciemnogrodowi, zatwardziały dyskutant( jakieś 8,5 zahorów*), czy wspomniałem już, że jest doktorantem? Kandydat praktycznie bez wad, no może poza tym, że go nikt nie szanuje.

*zahor - jednostka miary służąca do pomiaru nieuznawania innego zdania niż swoje, polegająca na tworzeniu argumentów z kosmosu i "kosmicznych" przykładach.
To musi się tu znaleźć, żebym kiedyś mógł sobie przypomnieć :)
Oj oj, umknęła mi nominacja mojej osoby, nawet nie wiem do czego.


Don Mateo bis

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2013
Posty: 187
Rejestracja: 14 lutego 2013

Nieprzeczytany post 27 października 2015, 12:59

Makiavel pisze:
Hołek pisze:
Kruczenzo | 16.10.2015 | 13:19:39
Zgłaszam kandydaturę Makiavela - oczytany, DOKTORANT prestiżowej uczelni, mnóstwo wolnego czasu, językowy purysta, wybitny znawca praktycznie każdej dziedziny życia, potrafi przekazać ciemnemu ludowi prawdę objawioną, niesamowity erudyta, samotnie nosi kaganek oświaty forumowemu ciemnogrodowi, zatwardziały dyskutant( jakieś 8,5 zahorów*), czy wspomniałem już, że jest doktorantem? Kandydat praktycznie bez wad, no może poza tym, że go nikt nie szanuje.

*zahor - jednostka miary służąca do pomiaru nieuznawania innego zdania niż swoje, polegająca na tworzeniu argumentów z kosmosu i "kosmicznych" przykładach.
To musi się tu znaleźć, żebym kiedyś mógł sobie przypomnieć :)
Oj oj, umknęła mi nominacja mojej osoby, nawet nie wiem do czego.
Do darmowej eutanazji.


Forza Juve!
Kruczenzo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 września 2011
Posty: 693
Rejestracja: 27 września 2011

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2015, 15:35

Z newsa o romansie naszego presidento:
Friqu | 9.12.2015 | 13:44:48
Benzema zapytam wprost ile masz lat ? 12?

adamusscc | 9.12.2015 | 13:51:25
Benzema zapytam wprost ile masz lat ? 12?

adamusscc | 9.12.2015 | 13:51:48
o sorry zapomniałem, ze nie na to konto jestem zalogowany ;DD

Samemu sobie bana zafundować, klasa


:snackgy: :cooler: :hellyes:


ODPOWIEDZ