Cytaty na JuvePoland!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 17:35

LordJuve pisze:
szczypek pisze:(...)ale nie łam się chłopie, udzielaj aktywnie, a i zgłosić będziesz mógł się ponownie, gdy chętnych ubędzie.
:lol:...
Ale że o co chodzi?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 23:47

Zugzwang pisze:Niedoszły agent z dwoma kartonami kremu L'Oreal w łazience i trzema paczkami gum cynamonowych w kieszeni, rozmyśla nad garnkiem bigosu w kuchni jak bardzo upływający czas kopie mu tyłek.
Piękne i zarazem celne podsumowanie alfabetu deszczowego.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2013, 14:40

krystiank pisze:Dzieki ze jesteście ze mna ;) Również do nich napisałem maila dziś bo naprawde by mnie szlag trafił ogladajac 3/4 meczy w necie jak w sezonie 12/13 ..... nie po to płacimy tyle pieniedzy na abonament pokazywali nam to co nas nie interesuje
Krystiank w temacie dotyczącym petycji do NC+ w odpowiedzi na post Zahora:
zahor pisze:krystiank, serce mi się kraja jak widzę wszystkich tych szyderców, którzy chcą upupić każdą inicjatywę na forum (nie dziwota że LJ się stąd ewakuuje). Postanowiłem że pomogę Ci i napisałem za Ciebie petycję.
Szanowni Państwo
Zdaję sobie sprawę z faktu, że każda ważna decyzja biznesowa podejmowana w przedsiębiorstwie tak dużym, jak Państwa korporacja, oparta jest na dokładnej analizie przeprowadzonej przez grupę ekspertów w danej branży. Mam świadomość tego, że przed podjęciem wyboru co do kupna praw do transmisji Serie A na sezon 2013/14 dokonali Państwo badania rynku, oszacowali wpływy z tytułu ewentualnego rozszerzenia oferty o ten produkt uwzględniając popularność, jaką liga ta cieszy się w Polsce i zestawili je z kosztami, które musieliby Państwo ponieść. Jako że nie zdecydowali się Państwo wykupić praw do transmisji ligi włoskiej, rozumiem że na postawie wszelkich analiz i raportów uznali Państwo ten ruch za nieopłacalny. Niemniej jednak bardzo proszę, żeby podjęli Państwo w tej konkretnej sytuacji decyzję dla Państwa firmy nieoptymalną i nieopłacalną, gdyż ja, kibic Juventusu oraz podpisane niżej pięćdziesiąt osób, również sympatycy tego klubu, chcielibyśmy mieć możliwość oglądania spotkań tego zespołu w telewizji. Liczę że przychylą się Państwo do mojej oraz moich kolegów prośby.

Z wyrazami szacunku

krystiank


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2013, 15:12

Podsumowanie akcji pt. Serie A w TV wysyłając sms o treści POMAGAM na numer...
Mamy okazję wspólnymi siłami doprowadzić do pomyślnego zakończenia wspólnej misji na Juvepoland.
Montezuma11 pisze:50 osób, zakładając, że każdy zapłaci za pakiet telewizji 100zł - daje to 5000zł. Wykup praw do Serie A z tego co mi wiadomo, to koszt 200tys. euro. Świetna robota panowie, NC+ w tym momencie wychodzi na zero i to dzięki Wam! Cieszy mnie fakt, że są jeszcze na świecie tak wspaniali ludzie jak organizator tej akcji. Chciałbym również oglądać ligę kazachską w hokeju na trawie, może są tutaj jeszcze jacyś sympatycy? Hurtem zrobimy następną petycję, kolega ma już doświadczenie i nam pomoże :wink:
I pomyśleć, że wystarczyło kupić Lewandowskiego i SerieA byłaby na równi z Małyszomanią w TVP :rotfl:

Edit:
Aby nie zostawiać po sobie jednego postu pod drugim...
Dzisiejszy hit:
micool99 pisze:Witam, małe pytanko. Czy żeby brać udział w typerze trzeba mieć skończone 18 lat czy nie ma to żadnego znaczenia?
Nie, obowiązkowo- należy przesłać skan dowodu osobistego, albo w przypadku ukończenia lat 16-stu pisemną zgodę rodziców lub opiekunów...
:prochno:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2013, 20:18

kangurekm pisze:Obrazek
royal'ek pisze:Czemu na wyjazdówce jest napisane HOMME? :D
bendzamin pisze:Być może dlatego, że po francusku oznacza to, że to koszulka męska.
:smile: :ok:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:42

Po meczu z Lazio...
Ein pisze:Ja ponarzekam na Conte.

Za mało emocji ! Nawet przy strzale Vidala jedynie po włosach się pogłaskał :roll:

Ale bramkę wiadomo, że Motta z De Ceglie zawalili !
:dance: :dance:

Onet ciągle w formie:
http://oi39.tinypic.com/sbrdac.jpg
:lol:


Spadino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2010
Posty: 202
Rejestracja: 05 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2013, 23:51

Bartosz Karawańczyk pisze: Onet ciągle w formie:
http://oi39.tinypic.com/sbrdac.jpg
:lol:
Szykuje nam się kolejna afera korupcyjna.
Jak wytłumaczyć to, że Vidal strzelił 2 bramki a grał cały mecz?
Ehhh, sami sobie szkodzimy...


JUVE PER SEMPRE!
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 05 września 2013, 21:38

pablo1503 pisze: Wyrzej wymienieni piłkarze Juve są rezerwowymi, którzy nie przekroczą 15 spotkań w sezonie, natomiast Cleverley, Valencia czy Welbeck, to podstawowi zawodnicy Red Devils.
Vidić jest niesamowitym obrońcom,
Z cyklu: Polska mowa być gumowa :rotfl:

EDIT: Szczypek byłem pewien, że pierwszy przyjdziesz mnie pojechać. Oliver- moja dziewczyna jest Polką, a pisze lepiej po niemiecku jak Ty po polsku i co z tego? evilboy- nie wiedziałem, że nie można- nigdzie nie jest to napisane
:(

Z cyklu: Mój pierwszy raz...
szczypek pisze:Zambro, jak tam tyły?
Ostatnio zmieniony 06 września 2013, 19:10 przez Lucas87, łącznie zmieniany 2 razy.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 września 2013, 22:12

Lucas87 pisze:Z cyklu: Polska mowa być gumowa :rotfl:
Lucas87 pisze:Hahaha Jovetic i Sanchez bardziej kreatywni niż Zlatan dobre sobie :? Czy niektórzy napewno widzieli tych piłkarzy kiedykolwiek w akcji, chociaż jeden mecz, tak z ciekawości pytam :rotfl: .
Z cyklu: W cudzym oku igłę widzisz; a w swoim belki nie dostrzegasz :rotfl:


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 września 2013, 22:27

Nie wiem, od kiedy błędy ortograficzne są zabawne i nadają się do tego tematu. :whistle:


PS. Proszę o usunięcie tego posta, jak tylko Lucas87 go przeczyta. Nie chcę być kolejnym, który zaśmieca ten jakże zacny topic.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2013, 23:58

trzeba dodać, że nie wszyscy użytkownicy są Polakami. np moja żona jest Słowaczką i może nie raz pisała za mnie posta ( ja jej dyktowałem) i narobiła mniej błędów jak Lucas albo i więcej jak nie jeden przeciętniak.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 września 2013, 20:15

Ouh_yeah pisze:
Kogut W. pisze:@up
Zasadnicza różnica jest taka, że na Onecie oglądasz legalnie, a ruskie sopcasty to jednak gruby przekręt. ;)
No i dlatego większość ludzi ogląda u ruskich. Ten dreszczyk emocji, ta niepewność, czy nie zostaniesz złapany, ten szacunek na dzielni :prochno:
Niezłe, ale ten ostatni fragment mnie już rozłożył ;D


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 17 września 2013, 22:15

Z tematu o meczu z FC Kopenhaga pod koniec przerwy:
Mehehehe pisze:Nasi wyglądają na poobijanych przez Conte w trakcie przerwy. Damy radę, nasi będą gonić, walczyć, strzelać. Fino alla fine!
Nie wiem jak wy, ale ja tam siniakow nie widzialam :smile:
Edit:
I jeszcze komentarze w temacie meczowym podobnym, ale nie z forum, zaraz po golu na 1-1:
JuventusPerSempre pisze:No i akurat wtedy, gdy zlazłem na dół herbatę se zrobić...
janior88 pisze:JuventusPerSempre
Idź po drugą herbatę :D
TomdeX pisze:JuventusPerSempre
idź po herbatę do sklepu... xD
janior88 pisze:JuventusPerSempre
Zapierdzielaj do Indii :D
Niektorzy byli chyba gotowi wyslac kolege na drugi koniec galaktyki :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 września 2013, 23:43

Wowww Fredi :shock:
mateelv pisze:
annihilator1988 pisze:
mateelv pisze:
Haha, łyknałeś haczyk zakompleksiony userku :-D
Skąd ty tyle o mnie wiesz, hmm... analatorze? Tak łatwo sprowokować takie dziecinki jak ty.
Ja bym się zamknął w sobie po czymś takim. Juvepoland - miejsce wzajemnego dissowania się na śmierć i życie :prochno:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 04 października 2013, 19:09

Skibil pisze:Milan strzela pierwszy - bo jak wiadomo, w tym sezonie gramy kupę dopóki przeciwnik nie trafi.
Matri strzela bramkę - bo jak wiadomo, każdy sprzedany z Juve zawodnik strzela później w takim meczu.
Milan dostaje karnego w ostatnich minutach i strzela prawidłowo bramkę, która nie zostanie zaliczona - bo tradycji musi się stać zadość.
:bravo: :D


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
ODPOWIEDZ