JuvePoland Quiz

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 17:33

Proponuję Wam, drodzy forumowicze, nowy quiz, który będzie dotyczył strony i forum JuvePoland. Jest to doskonała okazja to pochwalenia się dużą więdzą na temat naszego ulubionego seriwsu ( :wink: ), a także wspólnie będziemy mogli powspominać stare, dobre czasu. Pomysł zaczerpnąłem z innego forum, gdzie zabawa ta stała się bardzo popularna. Liczę, że i u nas nie zabraknie chętny.


Regulamin Quizu :
1. Po zadaniu pytania autor potwierdza dobrą odpowiedz w swoim poscie (opcja ZMIEN posta). Jesli ktos udzieli niepoprawnej autor zobowiązany jest napisac (w swoim poscie), ze nie jest to odpowiedz, której oczekiwal.
2. Jeżeli po upływie 24 godzin od zadania pytania nie pojawiła się odpowiedz poprawna lub padają same błędne autor zobowiązany jest do udzielenia wskazówki.
3. Po udzieleniu poprawnej odpowiedzi posty z błędnymi będą kasowane (dlatego prosimy o odpowiadanie na kazde pytanie poprzez zmiane swojego posta) przez moderatorow a osoba, która odgadła zobowiązana jest to podania swojego pytania w ciagu 24 godzin. Jesli tego nie zrobi pytanie przechodzi na pierwszą osobę, która ten fakt wykorzysta.
4. W tym quizie zabronione jest pytanie się o jakiekolwiek daty.

Oto pierwsze pytanie:

Jaki nick miał użytkownik, który twierdził, że w liście z Turynu dostał oryginalną koszulkę Juve?
Siewier pisze:peja48 :D


pozdro for swiergotek :* :smile:
No, teraz dobrze. Twoja kolej!

Edit:
Niestety, ale część dyskusji w tym temacie została usunięta i teraz cała ta sytuacja może nie być do końca jasna. Otóż na początku nie napisałem (sądziłem, że dla wszystkich będzie to jasne :roll: ), że ten quiz mamy traktować z przymrużeniem oka, jako dobrą zabawę, a nie okazję do zadawania nudnych pytań, na które praktycznie nikt nie będzie znał odpowiedzi, a inni śmiałkowie będą musieli poświęcić wiele czasu na szukaniu jej na stronie. Cenione są tutaj pytanie z przysłowiowym jajem, po których na naszej twarzy pojawi się uśmiech i przypomnimy sobie kilka najciekawszych, choć może już nieco zapomnianych, sytuacji na forum. Dlatego powstał czwarty punkt regulaminu, choć oczywiście można zadać niezbyt ciekawe pytanie, którego odpowiedzią nie będzie data. Dlatego proszę Was, drodzy forumowicze, abyście potraktowali ten quiz jako dobrą rozrywkę, a nie jako okazję do zadawanie najtrudniejszych pytań. Życzę wszystkich dobrej zabawy!
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 17:31 przez M., łącznie zmieniany 4 razy.


:roll:
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 18:03

peja48 :D

pozdro for swiergotek :* :smile:

Dobra rada - nigdy nie myślcie głośno nad odpowiedzią w rozmowie z Siewierem. /swiergot

:rotfl: juz sie tak nie zlosc, Twoja odpowiedz i tak byla zla :smile:


Moje pytanie
Kiedy po raz pierwszy pojawila sie nazwa JuvePoland i kto byl jej pomyslodawcą. By odpowiedz zostala uznana powinno sie podac nick/ksywke + kwartał i rok.



EDIT:
UlTrAs pisze: Kwiecień 1998 rok. Pomysłodawcą był 7sk
ehh,myslalem ze dalem trudne pytanie,a przeciez sam podalem link do historii,w ktorej jest rowniez i ta informacja :angry:

Dobra odpowiedz :)
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2006, 18:35 przez Siewier, łącznie zmieniany 3 razy.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 18:29

Kwiecień 1998 rok. Pomysłodawcą był 7sk


edit
Siewier pisze:
UlTrAs pisze: Kwiecień 1998 rok. Pomysłodawcą był 7sk
ehh,myslalem ze dalem trudne pytanie,a przeciez sam podalem link do historii,w ktorej jest rowniez i ta informacja :angry:
Głupi... ja nigdzie nie zaglądałem. Takie rzeczy się po prostu wie :prochno:


Pytanie

Wymień nicki przynajmniej 7 osób, które w przeszłości piastowały na forum JP funkcję moderatora. Oczywiście chodzi o osoby, które już dziś modami nie są.

edit2

Tak Siewier, jedziesz dalej.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2006, 18:52 przez Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 18:48

Kouba,Rybeq,ToMeK,Rasi,Yari,BIANCONERI,- Bartek -,lipa
Edit 1: <jeszcze moze cos wymysle :D>

Edit 2: Mee_too, Semi (tak Diego,Semi byl kiedys moderatorem)
To juz chyba wszyscy :)

UlTrAs pisze: Głupi... ja nigdzie nie zaglądałem. Takie rzeczy się po prostu wie :prochno:
W takim razie na nastepne pytanie odpowiesz z marszu :D


Moje pytanie
Kiedy zostaly ustanowione aktualne rekordy w liczbie odwiedzin i odslon na JuvePoland. Prosze podac dokladne daty oraz wydarzenia, ktore w duzej mierze mialy wplyw na taką dużą frekwencje.


EDIT
Pelson pisze:07.03.2006 - A Wydarzenia ? hmmm wydaje mi się że to iz pokonaliśmy Werder Brema po dramaturgii w Cwierćfinale Ligi Mistrzów :) ?
Oczywiście wszyscy na forum byli po meczu :)
zla odpowiedz :)
swiergot pisze:14 maja 2006 r., ostatni mecz sezonu i tym samym wywalczenie naszego tytułu.
Dobrze 8)
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2006, 20:43 przez Siewier, łącznie zmieniany 9 razy.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 20:39

14 maja 2006 r., ostatni mecz sezonu i tym samym wywalczenie naszego tytułu.

Pytanie:

Proszę podać dzienną datę rewolucji JuvePoland.
Damianinho pisze:1 Listopada 2003 roku, godzina 9.00. O to Ci chodziło?
Tak. Twoja kolej.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2006, 21:51 przez swiergot, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 21:43

1 Listopada 2003 roku, godzina 9.00. O to Ci chodziło?

ZAGADKA

Wymień przynajmniej trzech userów, którzy jako pierwsi otrzymali znaczek jakości, czyli Qualitkę.
Diego pisze:Wszak z odpowiedzi Damianinhio
Nie znam takiego. Mam nadzieję, że to literówka.

Jeżeli chodzi o moją odpowiedz. Miałem problem ze zrozumieniem definicji słowa "rewolucja" Bo okazało się, że chodziło o bramki w download itp. A gdyby ktoś rewolucją nazwał aferę z tym pokojem zwierzen?
Rewolucją JuvePoland bylo nazwane konkretne wydarzenie
/Siewier

Diego pisze:Ti_Amo_Juventus_Dragon, Johnny777, Youri?
Trudno się nie zgodzić. Zadajesz.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2006, 22:03 przez Negri, łącznie zmieniany 6 razy.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 21:44

Damianinho pisze:ZAGADKA

Wymień przynajmniej trzech userów, którzy jako pierwsi otrzymali znaczek jakości, czyli Qualitkę.
Ti_Amo_Juventus_Dragon, Johnny777, Youri?

Pytanie:
Jakiego piłkarza Interu w avatarze miał juveluck? Proszę, aby zainteresowany nie odpowiadał.
Pelson pisze:Płaczącego Ronaldo po przegranym Scudetto w 2002 roku.
Oczywiście. Twoja kolej!
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2006, 23:28 przez M., łącznie zmieniany 2 razy.


:roll:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 23:21

Płaczącego Ronaldo po przegranym Scudetto w 2002 roku.

PYTANIE

Jaki uzytkownik posiadał kiedyś avatar z Mario Brossem mającym na sobie "Ogrodniczki" w barwach Juventusu :) ? Proszę o to aby on sam nie odpowiadał :)
białas pisze:Cube - fan Juve?
Tak jest.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 00:28 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 00:21

Cube - fan Juve?

Zagadka: wypowiedzi którego użytkownika są najczęściej cytowane w podpisach pod postami?
Diego pisze:Użytkownika wloski?
dokładnie :smile: zadajesz.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 19:54 przez białas, łącznie zmieniany 1 raz.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 19:23

białas pisze:Zagadka: wypowiedzi którego użytkownika są najczęściej cytowane w podpisach pod postami?
Użytkownika wloski?

***

Proszę podać imię redaktora, który pisał relacje z meczów Juventusu i zamieszczał je na JuvePoland.
UlTrAs pisze:Robert
To właśnie o niego chodziło. Twoja kolej!
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 20:33 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 20:16

Robert

Pytanie:

Dwa lata temu JP brało udział w konkursie "Rekiny internetu". W rywalizacji pomiędzy wieloma stronami nasze JuvePoland zajęło 2 miejsce. Z jaką stroną (o czym/o kim) toczyliśmy najbardziej zażartą, niestety przegraną walkę ?


Diego pisze:Z fanami Garou?
pewnie, że tak ;)
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 21:04 przez Ultras, łącznie zmieniany 3 razy.


STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 20:50

Diego pisze:
Damianinho pisze:
Pytanie:
Jakiego piłkarza Interu w avatarze miał juveluck? Proszę, aby zainteresowany nie odpowiadał.
Pelson pisze:Płaczącego Ronaldo po przegranym Scudetto w 2002 roku.
Oczywiście. Twoja kolej!
Sorry, ze sie wtracam w Quiz, ale musze napisac, ze sam bym nie znam odpowiedzi na to pytanie mimo, ze dotyczy mnie :D:D:D /juveluck


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 21:03

UlTrAs pisze:Robert

Pytanie:

Dwa lata temu JP brało udział w konkursie "Rekiny internetu". W rywalizacji pomiędzy wieloma stronami nasze JuvePoland zajęło 2 miejsce. Z jaką stroną (o czym/o kim) toczyliśmy najbardziej zażartą, niestety przegraną walkę ?
Z fanami Garou?
_STAN_ pisze:Sorry, ze sie wtracam w Quiz, ale musze napisac, ze sam bym nie znam odpowiedzi na to pytanie mimo, ze dotyczy mnie :D:D:D /juveluck
:-D

***

Jaka emotikonka towarzyszyła Rybeqowi w czasie jego końcowego pobytu na forum JuvePoland?

***
białas pisze::*
Niestety nie o tą emotikonkę mi chodziło.
UlTrAs pisze:Obrazek
Oczywiście. Szczególnie była widoczna w temacie o Q, którego chyba już nie ma na forum.

UlTrAs, jedziesz (a może idziesz Obrazek ) z następnym pytaniem.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 21:22 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 21:11

Obrazek


Pytanie:

Który z naszych użytkowników miał możliwość publikacji swych satyrycznych rysunków w miesięczniku "Dobry humor" ?


@matt16 dobrze. Podaj dalej
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 22:00 przez Ultras, łącznie zmieniany 1 raz.


matt16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 stycznia 2005
Posty: 184
Rejestracja: 27 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2006, 21:47

Martin ;)
Martin pisze:A myslalem ze ludzie o tym juz dawno zapomnieli :D
Tak szybko? :smile:

Nie mam obecnie pomysłu na pytanie, a nie chcę wstrzymywać quizu, więc niech ktoś zada :)
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2006, 23:30 przez matt16, łącznie zmieniany 2 razy.


ODPOWIEDZ