JuvePoland Quiz

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2010, 22:41

K.M. pisze:Medi

Jako że jestem pewny pytanie brzmi: Kto pisał prace maturalną na temat "Język komentatorów sportowych"?
mb_1897

Moje pytanko będzie tomorrow :wink:


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2010, 23:36

Makoto pisze:
K.M. pisze:Medi

Jako że jestem pewny pytanie brzmi: Kto pisał prace maturalną na temat "Język komentatorów sportowych"?
mb_1897

Moje pytanko będzie tomorrow :wink:
Mogę prosić o źródło, ponieważ nie o tego użytkownika mi chodzi :wink: . Ale oczywiście możliwe jest że ten kibic również miał taki temat maturalny.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 07:00

K.M. pisze:Mogę prosić o źródło, ponieważ nie o tego użytkownika mi chodzi :wink:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtop ... 235#466235


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 07:56

K.M. pisze:Medi

Jako że jestem pewny pytanie brzmi: Kto pisał prace maturalną na temat "Język komentatorów sportowych"?
Ktoś tu się zapędził moi drodzy. To jest błędna odpowiedź.

Medi nadal z nami współpracuje.

Zatem pytanie cały czas jest aktualne. Powtarzam.

Podaj przynajmniej jedno nazwisko/nick byłego współpracownika JuvePoland spoza Polski.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 15:29

No to chyba faktycznie się zapedziliśmy :P wybacz Martin, ta dzisiejsza młodzież - zero cierpliwości :D

To hm, może chodzi o Andreę Vellano??


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 19:27

Gut, zadajesz!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 17:05

Łoookey, to macie dzieci, bawcie się ;)

Obrazek
Obrazek przedstawia nieco zmodyfikowany avatar pewnego użytkownika. Kto to taki?


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
lisciozerca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 295
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 17:34

Łooo puzzle! Nie powiem nie był ten model łatwy, ale jakoś dałem radę.
Obrazek
To avatar kamilu_87?


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 19:02

Si signor, dokładnie avatar wygląda tak:
Obrazek

ale jako, że pytałam o użytkownika, a nie o poprawny wygląd avatara to zaliczamy :)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
lisciozerca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 295
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 20:19

Łatwe pytanie na szybko, bo zaraz wyjeżdżam:
Kto aktualnie, nieudolnie stara się sprzedać konto na JP na 2000zł, reklamując je jako konto "VIP"? Jako, że to powinno być proste, bez potwierdzenia zadajcie następną zagadkę, chyba, że chce Wam się do wtorku czekać ;p


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 20:32

Pan Zamrotta.

Zaraz wymyślę jakąś zagadkę.

EDYTA:
Co ma w avatarze użytkownik, który twierdził, że "podziwiał Zlatana dopóki nie był Cyganem"?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 lipca 2010, 11:29

deszczowy pisze:Co ma w avatarze użytkownik, który twierdził, że "podziwiał Zlatana dopóki nie był Cyganem"?
Obrazek

:?:

EDIT
deszczowy pisze:Nie :)
Myślałem, że trafiłem:
Lypsky pisze:Z-latan I. - cieć, oszukał mnie, kopnął w dupę i oddał się innej. Na początku poczułem ukłucie, coś z odejścia tej ukochanej. Wyznawała miłość, uwielbiała dopóki byłem na szczycie, a kiedy pojawił się gorszy okres, odeszła do mojego największego wroga - tak było cyganku.
Zabolało, lecz nie rozpaczałem wielce. Gdy usłyszałem, że od dziecka kibicuje Interowi i marzył by grać u nich, na mojej twarzy pojawił się uśmiech, a w głowie jedna myśl: „dziwka”. Tak optymistycznie zakończyłbym dywagacje na temat tego jegomościa, ale pokrótce objaśnię, czemu akurat o nim piszę i czemu jedna literka w alfabecie tak znamienitej postaci została poświęcona temu cieciowi. Ano, tak nieszczęśliwie złożyło się, że od przyjścia do Turynu był moim ulubieńcem, nawet gorszy sezon nie zniechęcił mnie do niego, wiedziałem, że Zlatan I. będzie wielkim napastnikiem, upatrywałem w nim następcę Alexa... I co? Jest wspaniałym piłkarzem - zwody, strzały podania, technika, szybkość - mogłoby się wydawać idealny, ale i tak jest maleńki, malućki i słaby. Dlaczego? Dlatego. Przydomek „Cygan” pasuje do niego jak ulał.

Źródło
Pasowało jak ulał :think:.
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2010, 12:20 przez Vimes, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2010, 11:56

Vimes pisze:
deszczowy pisze:Co ma w avatarze użytkownik, który twierdził, że "podziwiał Zlatana dopóki nie był Cyganem"?
Obrazek

:?:
Nie :)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 lipca 2010, 00:09

Vimes pisze:
Lypsky pisze:Z-latan I. - cieć, oszukał mnie, kopnął w dupę i oddał się innej. Na początku poczułem ukłucie, coś z odejścia tej ukochanej. Wyznawała miłość, uwielbiała dopóki byłem na szczycie, a kiedy pojawił się gorszy okres, odeszła do mojego największego wroga - tak było cyganku.
Zabolało, lecz nie rozpaczałem wielce. Gdy usłyszałem, że od dziecka kibicuje Interowi i marzył by grać u nich, na mojej twarzy pojawił się uśmiech, a w głowie jedna myśl: „dziwka”. Tak optymistycznie zakończyłbym dywagacje na temat tego jegomościa, ale pokrótce objaśnię, czemu akurat o nim piszę i czemu jedna literka w alfabecie tak znamienitej postaci została poświęcona temu cieciowi. Ano, tak nieszczęśliwie złożyło się, że od przyjścia do Turynu był moim ulubieńcem, nawet gorszy sezon nie zniechęcił mnie do niego, wiedziałem, że Zlatan I. będzie wielkim napastnikiem, upatrywałem w nim następcę Alexa... I co? Jest wspaniałym piłkarzem - zwody, strzały podania, technika, szybkość - mogłoby się wydawać idealny, ale i tak jest maleńki, malućki i słaby. Dlaczego? Dlatego. Przydomek „Cygan” pasuje do niego jak ulał.

Źródło
Pasowało jak ulał :think:.
Nie o to chodziło.

Podpowiedź: ma status Ufficiale.
Podpowiedź 2: wg jego zainteresowań, jego kobieta jest PO Juve. Jego ilość postów jest równa dacie śmierci Tomasza Munzera.

Przed degradacją Juve powiedział, że gdyby do tego doszło, to "długo dochodziłby do siebie".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2010, 19:57

Podpowiedź 2: wg jego zainteresowań, jego kobieta jest PO Juve. Jego ilość postów jest równa dacie śmierci Tomasza Munzera.

Przed degradacją Juve powiedział, że gdyby do tego doszło, to "długo dochodziłby do siebie".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ