Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:03

Takiego tematu jeszcze nie bylo, a przynajmniej ja nie znalazlem :P Pytanie jest proste: dlaczego masz taki a nie inny avatar, skad sie wzial, co oznacza, itp :?:

Z tego co pamietam, od poczatku mojej przygody na JP mialem kilka avatarow. Pamietam, ze pierwszy byl z wizerunkiem Buffona. Pozniej mialem jakies zdjecia z pamietnego polfinalu LM Juve-Real. A jeszcze pozniej byl juz tylko Alex Del Piero.
W moim obecnym avatarze widnieje obrazek (pochodzi z oficjalnej strony Del Piero) ktory kojarzy mi sie z nasza ciezka sytuacja. Postac Alexa trzymajacego sie za glowe, w gescie (najwyrazniej) rozpaczy po jakiejs nieudanej akcji. Po prostu cos, co mogloby wyrazac moj nastroj po tych wszystkich wydarzeniach, poczawszy od wyjscia na jaw calej tej afery, az po sam wyrok :!:

Czekam na Wasze odpowiedzi...


Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:16

Moj avatar, powstal pare minut po przeczytaniu posta na jp, w ktorym Cannavaro stwierdzil, ze zostanie w Juve, bez wzgledu na wszystko. Eh, ten Fabio :prochno:


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:24

Niezły temat. Czasami sam się zastanawiam co niektóre avatry przekazują.

Mój... no cóż. Pojawił się gdy tylko zacząłem pisać na forum. Chciałem mieć coś uniwersalnego, a logo JUVE wydawało mi się za bardzo oklepane. Dlatego zamieściłem tu koszulkę, którą z resztą planowałem kupić (coś mi nie wyszło :doh: ). Pochodzi ona z oficjalnej strony Juventusu. Gdy znajdę jakąś fajną fotkę nowej koszulki, to zmienie avatr. Póki co, przyzwyczaiłem się do tego.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:28

Mój obecny avatar może nie jest zbyt przejrzysty, więc dla pewności napisze, że przedstawia feniksa z herbem Juventusu w tle, w avatar jest wpisana dewiza "Rinasce piu gloriosa", którą można przetłumaczyć "Odrodzony jeszcze wspanialszy". Chyba nie muszę mówić do czego się te słowa odnoszą :wink:


Obrazek
EXCALIBUR DH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 25
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:37

Mój avatar oznacza, a raczej przedstawia moje nowe koło: Vuelta excalibur DH, a także tarcze mojego nowego hamulca Hayes Sole. Dodam, że sprzęcik działa miodzio :)
Rower (zaraz po piłce nożnej), to moje ulubione hobby. Pomyślałem więc, dlaczego by nie wrzucić jakiegoś rowerowego motywu ó?o:::....!


Pale, ale nie stale, bo ten co pali stale ma tylko jedno na świat spojrzenie, jak ten co nie pali wcale! :D
buffon.bk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:43

Chyba nie musze nic tłumaczyć. Spodobał mi się obrazek w którymś newsie. A pomysł na avatar Buffona pochodzi z nicka.


FORZA JUVE !!! AVE ITALIA !!!
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:43

ciekawy temat :)
Ja na początku miałem avatar z twarzą jednego z moich ulubionych piłkarzy, mianowicie Żurawskiego. Potem gdy zmieniłem nicka na forum na santiago15 ( GOAL to moj ulubiony film :lol: ) to i avatar sie zmienił na taki jaki widać :twisted: I raczej już go nie zmienie 8)


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:43

Moj co oznacza to wszyscy widza. A zdecydowalem sie go umiescic ze wzgledu na obecna "zaogniona" sytuacje Juve. Obiecuje ze jezeli sytuacjia sie zmieni to i ja zmienie avarta


lukas1985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 26
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:52

... mój :think: jest z filmu Szeregowiec Ryan, ogólnie bardzo lubie filmy wojenne szczególnie te o II Wojnie Światowej... tak jakoś 8)


Obrazek Obrazek Obrazek
WHY??
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:56

ja nie zwracam uwagi zbytnio na to co przedstawa moj avatar. czesto je zmieniam a raczej wszystkie ktore mialem zwiazane byly z futbolem i tak zostanie. ten ktory mam teraz wzialem z tapet ktore sciagalem sobie na komorke.

przyznam ze bardzo podobaja mi sie niektore z waszych avatarów ale sam nie potrafie stowrzyc swojego wiec sciagam z neta. fajne sa np te z nickami.


edit:

postanowilem dodac do avatara jakas tematyke Juve tak zeby bylo fajniej chociaz troche maly i nie wyrazny herb i tak wszyscy wiedza co to jest :D
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2006, 22:05 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 21:57

Mój av to gęba schwarzeneggera widziana oczami predatora. Jak byłem mały to film mi się podobał, a nigdy nie miałem co wrzucic na ava. Nic nie znaczy, ale całkiem dobrze wygląda w sumie :think:


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:02

Bialo czarne tlo symbolizuje milosc do Juventusu. Dla kontrastu polprzezroczyste moje zdjecie troj kolorowe . Z avatarem i sigiem posty wygladaja duzo ladniej. Kazdego sie jakos identyfikuje.


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
andrzejsquad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:05

a mój to co tu duzo mówic aktualna koszulka (a dokładniej jej środek) juventusu. Avatar związany z klubem i tak ma być :)
TYLKO JUVE


FORZA JUVENTUS!! FORZA Squadra Azzurra
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:12

Moj avatar...no wlasnie, skad on sie wzial, a wlasciwie kto mi go podarowal? Kiedy ponad rok temu zaczynalem swoja przygode z tym forum to musialem znalezc cos dobrego, cos odpowiedniego na avatara. Jestem fanem fantasy wiec od razu zwrocilem sie w tym kierunku. Nie chcialem nic zwiazanego z Juve czy pilka nozna poniewaz zalezalo mi aby moj avatar byl specyficzny. Znalazlem na jednej ze stron poswieconych grafice 2d o tematyce fanasy i byla tam taka wspaniala praca, przedstawiala pewna bardzo interesujaca postac. Po malych zmianach mozecie czesc tej postaci zobaczyc w moim avatarze. Bardzo przywiazalem sie do tego ava.

Moj avatar jest pierwszym i ostatnim od poczatku mojej dzialalnosci na tym forum i mam nadzieje, ze tak juz zostanie.

P.S
Moze ktos ma lub wie gdzie jest caly obrazek, przedstawiajacy cala postac z mojego avataru? Niestety nie posiadam i nie wiem gdzie jest cala praca.
Ostatnio zmieniony 17 sierpnia 2006, 22:15 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


benkas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 106
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 22:13

Mój avatar jak widać przedstawia mojego ulubionego piłkarza z dosyć fajną miną. Można powiedzieć, że dzięki mojej dziewczynie i Nedvedowi pokochałem Juve.

Pozdrawiam!!


ODPOWIEDZ