Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 19:52

Moj avatar przedstawia Goku z kreskowki Dragon Ball ;).Pamietam ze kiedys mialem Nedveda zrobionego w paincie :smile: , i mi nie wyszedl :)


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 listopada 2006, 20:59

hmm, ja mam w avatarze dwie miłości mojego zycia :p

Juventus i P.O.D. (zespół grający muzyke rapcore/numetal/i inne mieszanki :D)


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 17:03

I kolejny moj avatar. Tym razem chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego wlasnie taki obrazek i co on wyraza...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 17:27

Może to głupio zabrzmi, ale cieszy mnie widok podpisow czy avatarów, które wyrażają teraz naszą sytuację, naprawdę te ujęcia świetnie odzwierciedlają naszą sytuację, to dowód naszej wielkiej miłości do Juve. Widać, że w tych chwilach trzymamy się razem, widać, że każde niepowodzenie Juve, bezpośrednio dotyka także nas. Wiem jak było na zlocie gdy dowiedzieliśmy się o wyroku...dziękuję, że w tej chwili byłem z wami, to był najgorszy a zarazem najpiękniejszy dzień w życiu. Ale wiem, że damy radę, jesteśmy poprostu niezniszczalni.


Obrazek
Bianconeri89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 46
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 17:36

Mój avatar przedstawia mojego idola od dziecięcych lat aż po dziś!
Zrobiłem go nie tak dawno temu i używam go obecnie na wszystkich forach.


Obrazek
Noi siamo come la nostra fede... immortali!
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 17:46

Ostatnia sytuacja naszego klubu, skłoniła mnie (i jak widze nie tylko mnie) do zmiany avatara. Jak widać jest to zdjęcie Alexa, które wg mnie w całości oddają nastroje fanów JUVE. Jednak niedługo mam zamiar wykombinować jakiegoś bardziej optymistycznego i dodającego nadzieji.


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:06

Mój avatar przedstawia liczbę tytułów mistrzowskich zdobytych przez Juventus. Nie uznaję liczby 27 i kolejne numerki będe dopisywał do liczby 29. Chciałbym przypominać właśnie tą liczbę nowym pokoleniom fanów Juve i marzę o tym by za parenaście (paredziesiąt) lat te dwa ostatnie tytuły mistrzowskie nie zosały zapomniane i odsunięte na dalszy plan. Doskonale pamiętam jakie emocje towarzyszyły mi podczas walki o te dwa trofea.. jak przeżywałem zwycięstwo Juve na San Siro z Milanem kiedy to po przewrotce Del Piero Trezeguet zapewnił nam wygraną.. czy też mecz z zeszłego sezonu który też odbył się na San Siro ale wtedy rywalem był już nie Milan a Inter.. ten moment i gol Alessandro Del Piero z rzutu wolnego zostanie we mnie do końca życia.. Upamiętnia to mój obrazek w podpisie. Dla mnie avatary czy obrazki w podpisie są szczególnie ważne.. staram się nie umieszczać ta byle czego.. pierwszego lepszego obrazka który mi się spodoba.


krzywy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 19
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 18:08

moj gdyz uwielbiam buffona. gigi jest dla mnie zywym wzorcem do nasladowania. a te zdjecie odzwierciedla rowniez jego charakter...;p


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2006, 22:46

Jak widać, mimo wcześniejszych zapowiedzi, że avatar z Tacchim pozostanie na dłużej, avek uległ zmianie. Znalazłem w Internecie zdjęcie Riccardo Neri'ego i poprostu nie mogłem się powstrzymać, aby dodać do niego wstęge i ustawić jako emblemat. Tym razem avatar pozostanie tak długo aż uznam za stosowne go zmienić :cry:


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 19:41

Jakoś tak wyszło, że ostatnio dosyć często zmieniałem obrazek w swym avatarze. Może ten, a w zasadzie ta piękność pozostanie w nim na dłużej :wink:
Przy okazji zapraszam do dyskusji wszystkich tych, którzy jeszcze nie wypowiedzieli się w tym temacie :)


KOPEĆ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 251
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 19:56

ech no fanem jestem co tu dużo mówic :wink:


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 19:57

Mojego chyba nie musze komentowac za bardzo :)
Denerwuja mnie ludzie ktorzy chodza w koszulkach z sierpem i mlotem, napisem c.c.c.p, czy wizerunkiem che guevary...
Dlatego proponuje im poczytac czym tak naprawde byl i jest komunizm, i ile zabral (zabiera) ze soba ofiar w ludziach, zanim zaloza cos na siebie i pomysla ze fajnie sie polansowac na miescie :roll:
Stad ten avatar, mam juz go dosc dlugi czas i jak narazie nie zamierzam go zmieniac 8)


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 20:09

Każdy chyba wie kto jest na moim avatarze :)

A dlaczego?? No cóż, to dzięki temu Panu pokochałem Futbol, pokochałem Juve...


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 20:21

DamKam pisze:Jakoś tak wyszło, że ostatnio dosyć często zmieniałem obrazek w swym avatarze. Może ten, a w zasadzie ta piękność pozostanie w nim na dłużej :wink:

Zwykle kojarzyłem Cię z fotką Del Piero bo taki chyba miałeś wcześniej avatar. Natomiast teraz mylisz mi się z userem JuveFanik który też posiada podobną fotkę z tą różnica, że on miał ją pierwszy :wink:

Jeśli chodzi o mój avatar i podpis zmieniam je co jakis czas próbując dostosować się do pewnych sytuacji. Tym samym na początku kiedy zarejestrowałem się na forum w avatarze widniał biały skorpion na czarnym tle. Jak łatwo można się domysleć jestem z pod tego znaku i przywiązałem sie do niego czego dowodem był również podpis "Skorpion ma charyzmę i wewnętrzną siłę, która nie pozwala mu na bycie osobą przeciętną..." :)

Po około miesiącu kiedy udało mi się nawiązać małą znajomość z Juventinhą wspólnie postanowilismy odświeżyć swoje profile. W efekcie u koleżanki możecie zobaczyć piekną czarno włosą smerfetkę w odlotowej czarno białej sukience z herbem Juve :D W moim przypadku była to również postać ze smerfów z tym że był to smerfo-farmer razem z herbem naszego nowego wówczas sponsora :lol:

Obecnie w moim avatarze widnieje wspaniała fotka przedstawiająca zwycięstwo Adama Małysza podczas Mistrzostw Świata w Sapporo na średniej skoczni gdzie oddał dwa fenomenalne skoki. Bardzo spodobało mi się to ujęcie kiedy najwięksi rywale zarzucili Małysza na barki i świętowali razem z nim sukces. 8) Podpis również nawiązuje do tych miłych chwil i wyraża uznanie i podziw jednego z najlepszym szkoleniowców tej dyscypliny.

Mam nadzieję, że już za kilka dni będę miał kolejną okazję aktualizować swój profil. Mam tutaj na myśli końcowe zwycięstwo Adasia w generalnej klasyfikacji i zdobycie czwartej Kryształowej Kuli :)


Obrazek
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 20:39

Krótko mówiąc: ulubiona postać filmowa. Zazwyczaj mam takie szczęście (albo gust) że moi 'ulubieńcy' giną na początku (ew. w środku) filmu (serii, książki), często sa też źli. Zazwyczaj mają jeszcze oryginalną urodę. A że (nie zaczyna się zdania od 'A że'..) Darth Maul spełnia wszystkie warunki (zły, szybko ginie, urody to mu każdy może pozazdrościć^^ i jeszcze tak wywija tym mieczem świetlnym...) to wyróżniam go ponad wszystkie inne postacie (fikcyjne, bo do DP, Nedveda czy Buffona sie nie umywa :prochno: (ciekawe, co by było, jakby im dać po takim mieczu świetlnym :think: ). No i jak zwykle bredze o niczym, a wy na dodatek to czytacie........wybaczcie, ale już taka jestem, też mi z tym ciężko...


'this crazy shine it never lets you die'
ODPOWIEDZ