Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2007, 11:40

-Lucas- pisze:
DamKam pisze:Jakoś tak wyszło, że ostatnio dosyć często zmieniałem obrazek w swym avatarze. Może ten, a w zasadzie ta piękność pozostanie w nim na dłużej :wink:

Zwykle kojarzyłem Cię z fotką Del Piero bo taki chyba miałeś wcześniej avatar.
Zgadza się. Zdecydowana większość moich dotychczasowych avatarów była z wizerunkiem Alexa :ok:
-Lucas- pisze:Natomiast teraz mylisz mi się z userem JuveFanik który też posiada podobną fotkę z tą różnica, że on miał ją pierwszy :wink:
Podobna fotka, to jednak nie ta sama fotka. Więc myślę, że nie będzie z tym większego problemu :P


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 17:32

Mój obecny avatar narysowała dla mnie koleżanka w Paincie (pozdrawiam :*). Może nie jest zbyt ładny, ale jednak coś symbolizuje. Z resztą, wolę mieć w profilu tego kwiatka, niż coś co sam stworzyłem...


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 08:33

Mój avatar przedstawiapyszczek Buffona (odkrywcze, co? :smile: ) Jest to mój ulubiony piłkarz i chyba juz pewien symbol Juventusu. Od poczatku Calciopoli byłem niemalże w 100% pewnych, że kto jak kto ale Gigi (łacznie z Alexem i Pavlem) nie opusci klubu w tak trudnym momencie. O ile sięgam pamięcia kiedyś miałem inny pyszczek Buffona w avartcie (tak to sie odmienia? :prochno: ) ale ten bardziej mi sie spodobał... :D

edit.
Conrad JUVE pisze: Chyba w Avatarze :D
całkiem mozliwe... :smile:
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2007, 11:13 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 09:04

stahoo pisze: O ile sięgam pamięcia kiedyś miałem inny pyszczek Buffona w avartcie (tak to sie odmienia? :prochno: ) ale ten bardziej mi sie spodobał... :D
Chyba w Avatarze :D


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 09:54

moj avatar to obrazek ktory znalazlem a pozostal mi w pamieci zawsze jak bylem dzieciakiem duzo gazet fantasy czytalismy z bratem i zapamietalem ten obrazek. widac tam napis "gala" bo wspaniale pasuje do mojej legendarnej postaci z Lineage 2 na serverze Hobby ;) nick Galadriela xD a azjatka hmmm tylko ja schrupac ;P <uwielbiam azjatki>


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 10:42

W moim avatarze Cheryl Cole czy jak kto woli Tweedy, żona Ashley Cole'a a także jedna z części zespołu Girls Aloud. Co on oznacza :D ? No cóż urodą dziewczyna nie grzeszy więc zasłużyła sobie na miejsce w moim avatarze :D.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 10:44

29/07/07 po meczu towarzyskim z Newcastle... :) ot co... jako jedyny mialem okazje zrobic sobie z nim zdjecie... ;)


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 10:55

Mój avatar przedstawia Federico Balzaretti'ego, byłego piłkarza Juve.
W zeszłym sezonie bardzo mi sie spodobał jego styl gry, wszędobylstwo, swietne wrzutki. Wiązałem z nim pewne nadzieje, nazywałem go "Nowym Zambrottą", a zarząd jak na złosć go sprzedał ;-P "Poop happens"
Avatara wciąż nie zmieniam bo...
...nie chce mi się.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 11:23

Mój obecny avatar przedstawia pentagram :twisted: Zapewniam jednak, że nie jestem satanistą, po prostu mi się ten symbol podoba i tyle :prochno:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 12:14

Mojego komentować chyba nie trzeba...Miłość do Juve ponad wszystko!!


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 14:19

Moj avatar to Chan Ka Kui, grany przez Jackiego Chana w kapitalnej "Policyjnej opowieści", czyli moim zdaniem najlepszym filmie tego aktora.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 listopada 2007, 23:17

Pelson pisze:W moim avatarze Cheryl Cole czy jak kto woli Tweedy, żona Ashley Cole'a a także jedna z części zespołu Girls Aloud. Co on oznacza :D ? No cóż urodą dziewczyna nie grzeszy więc zasłużyła sobie na miejsce w moim avatarze :D.
Zasłużyła sobie na miejsce w twoim avatarze, tym że jest brzydka?


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2007, 00:11

moj avatar przedstawia postac Ryśka Riedla, wokaliste Dżemu. bardzo szanuje tego czlowieka mimo jego problemow z narkotykami..


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 11:28

moj avatar nie znaczy nic szczegolnego, po prostu wrzucilem go zeby nie bylo tak pusto przy moich postach :D ale podoba mi sie :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 listopada 2007, 11:53

m-a-t-t-e-o pisze:
Pelson pisze:W moim avatarze Cheryl Cole czy jak kto woli Tweedy, żona Ashley Cole'a a także jedna z części zespołu Girls Aloud. Co on oznacza :D ? No cóż urodą dziewczyna nie grzeszy więc zasłużyła sobie na miejsce w moim avatarze :D.
Zasłużyła sobie na miejsce w twoim avatarze, tym że jest brzydka?
dokladnie :wink: chodziło ci pewnie o to ze grzeszy uroda :wink:

a co do avataru to po prostu widniej na nim moj ulubiony zawodnik, koles ktory jako pierwszy podniosl puchar w 96, mimo ze kilka minut wczesniej zmarnowal wspaniala sytuacje :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ