Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2008, 21:31

Płynie w nim pewnie biało - czarna krew :D A z 1 klasy z plastyki pamietam, że "biały + czarny = szary". :-D :)


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2008, 21:58

ja mam taki jaki mam bo....nie moge miec innego:|
tutaj dopasowac jakis obrazek to graniczy z trudem...to za duzy to za szeroki to...nie wiadomo co juz :|


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 15 lutego 2008, 22:08

PrzemasJuve pisze:ja mam taki jaki mam bo....nie moge miec innego:| tutaj dopasowac jakis obrazek to graniczy z trudem...
Możesz mieć każdy obrazek, wystarczy ściągnąć twarz kota, tu zwęzić, tam uciąć, zrobić ładny kwadracik i na koniec zmniejszyć do odpowiednich rozmiarów. Dla chcącego nic trudnego. A z Trudem to graniczy Jugosławia.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 15 lutego 2008, 22:26

u mnie to łatwo się domyśleć ... :D Trzej Królowie wielkich miast : Śląsk, Wisełka, Lechia Gdańsk! i Juventus oczywiście... A sygnaturka to też wiadomo :prochno: :prochno: :prochno:


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2008, 22:47

PrzemasJuve pisze:ja mam taki jaki mam bo....nie moge miec innego:|
tutaj dopasowac jakis obrazek to graniczy z trudem...to za duzy to za szeroki to...nie wiadomo co juz :|
Sciagnij sobie np program VSO Image Resizer. Dzieki niemu mozesz zmieniac rozdzielczosc danego obrazka na jaka chcesz, wiec bez problemu dopasujesz dowolne zdjecie do parametrow wymaganych na JP.


pinturicchia

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 472
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2008, 23:02

C-Bart pisze:Możesz mieć każdy obrazek, wystarczy ściągnąć twarz kota..
A to ciekawe :lol: i co ? ta twarz kota jest jakaś magiczna i zamieni mi sie w to co chce ?? chyba to wypróbuje :prochno:


P.S: co do mojego avatara to chyba nie muszę tlumaczyc :D


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 00:15

pinturicchia pisze:
C-Bart pisze:Możesz mieć każdy obrazek, wystarczy ściągnąć twarz kota..
A to ciekawe :lol: i co ? ta twarz kota jest jakaś magiczna i zamieni mi sie w to co chce ?? chyba to wypróbuje :prochno:
A ja się zapytam, od kiedy koty mają twarze? :prochno: :P

Miau...


Obrazek
C-Bart

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2008
Posty: 268
Rejestracja: 09 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 12:06

pinturicchia pisze:
C-Bart pisze:Możesz mieć każdy obrazek, wystarczy ściągnąć twarz kota..
A to ciekawe :lol: i co ? ta twarz kota jest jakaś magiczna i zamieni mi sie w to co chce ?? chyba to wypróbuje :prochno:
Spróbuj... Jeszcze się zdziwisz...
Ja na przykład z TWARZY tego kota zrobiłem sobie taki avatarek:
Obrazek
bblackk pisze:
pinturicchia pisze:
C-Bart pisze:Możesz mieć każdy obrazek, wystarczy ściągnąć twarz kota..
A to ciekawe :lol: i co ? ta twarz kota jest jakaś magiczna i zamieni mi sie w to co chce ?? chyba to wypróbuje :prochno:
A ja się zapytam, od kiedy koty mają twarze? :prochno: :P

Miau...
Idziemy z duchem czasu. Coraz częściej słychać jak ludź mówi do ludzia: Chcesz w ryj? lub: Obiję ci mordę! My zajęliśmy nazwy przeznaczone dla zwierząt a one dla nas. Sam mam kota, który jest bardzo twarzowy.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 15:16

Dajcie sobie spokój z tymi mądrościami, przynajmniej w tym temacie, służy on do czegoś innego.


szaman00

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 czerwca 2007
Posty: 167
Rejestracja: 23 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 21:52

Siewier do wróbelka zapomniałes dodać na koncu ra ta ta ta ;p nie mam avatara, bo nie spotkałem jeszcze takiego, który by miał to cos w sobie;p mam podpis pod moimi komentarzami na którym widnieja 4 zawodnicy Juve z lewej strony jest nazwa Universum na którym gram w ogame, a z prawej powszechnie uzywany przez moją osobe nick z JP,ogame, wp itd ;p
w centrum sygny jest herb Juve, który stawia tę drużyne w centrum zainteresowania, nie jestem ważny ja, nie są zawodnicy najważniejsza jest drużyna :) pozdro


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 22:50

Mój avatar ? Emilie Autumn !

Cudna i uzdolniona wokalistka ... zresztą posłuchajcie sobie jej kawałków , a sami się przekonacie :wink:

Niestety. Mój avatar nie ma żadnej specjalnej historii , ani niczego szczególnego ,ale mimo wszystko cieszy oko.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 23:01

Ein pisze:Mój avatar ? Emilie Autumn !
Oł , pełne zaskoczenie , miło że na tym forum nie tylko ja słucham Emilki :D.
Ein pisze: Cudna i uzdolniona wokalistka ...
O tak , swoją drogą w październiku odwiedzi Polskę :).

Żeby nie robić offtopa napisze o sigu bo o avatarze z tego co widze już pisałem.
Sig przedstawia Emilie Autumn :wink: , której muzyka mnie całkowicie pochłonęła ponad miesiąc temu . Nie przypadkowo jest to zdjęcie ze skrzypcami elektrycznymi gdyż bardzo spodobał mi się ich dźwięk , całkowicie psychodeliczny i torturujący duszę i serce , choć sama panna jesień gra też na skrzypcach akustycznych jak i na klawesynie .


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lutego 2008, 23:08

Yari pisze:O tak , swoją drogą w październiku odwiedzi Polskę :).
Bardzo dobra wiadomość , szkoda ,że w Warszawie ... jednak wypadałoby się wybrać , bo podobna okazja nieprędko się nadarzy ponownie :(

Jednak kończmy offtopować , bo jeszcze kartka wleci :-D
W razie W. zapraszam na priv :wink:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
glabek94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2008
Posty: 40
Rejestracja: 14 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2008, 20:19

Avatar => fan Gigiego i Juve
Sygnaturka => Każdy fan wie co to za kawałek :D


"FORZA LA JUVE LA JUVE LA JUVE ALÈ
È BIANCONERA LA BELLA SIGNORA
ALÈ LA JUVE LA JUVE LA JUVE ALÈ
SOLO LA JUVE È GRANDE LA JUVE ALÈ"
Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2013, 22:25

Mam dość nietypową sprawę, pamiętam że na waszym forum miał ktoś avatar z Pacino ze Scarface'a jak siedzi w fotelu, pali cygaro i wypuszcza dym w kształcie kółka, przejrzałem parę tematów ale jednak nigdzie nie potrafię znaleźć (być może dany użytkownik zmienił swój avatar), w internecie też nie mogę znaleźć tego typu zdjęcia, wiem że to było podobne zdjęcie do tego poniżej tylko jeszcze brakuje tego "kółeczka" z dymu, a zależy mi na tym bo dawało to świetny efekt, czy ktoś wie może który użytkownik coś takiego miał w swoim profilu?
Obrazek


ODPOWIEDZ