Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 13:52

Moje avatary zawsze przedstawiały Gianlukę Z. Miałem ich kilka - chyba z 5. Niestety, nigdy nie mogłem się zdecydować, jaki wybrać. A mnowomiejsky zawsze zabierał najlepsze avatary z Internetu :P . Pamiętam, jak raz szukałem chyba z 4 godziny fajnego zdjęcia Zambrotty. Skończyło się wszystko fiaskiem. A następnego dnia mnowomiejsky znalazł kolejną "perełkę"...nawet nie wiecie jaki byłem wnerwiony :lol: .

Potem postanowiłem, że skoro mam mojego idola w nicku, to avatar może być "troszkę" inny. Do zmiany przyczynił się także inny czynnik - jakiś mocno nastukany user JP (nie będę mówił kto ;D) zagadał do mnie na GG. Wśród bełkotu zdań, które wywalał do mnie z prędkością 12 słów/s. wpadła mi w oko taka wypowiedź: "ty jesteś apacz, wiesz ? apacz to taki indianin". Strasznie spodobała mi się ta wypowiedź. Nie wiem czemu. Następnego dnia wybrałem sobie jakiś czerwony avatar z indianinem, co spodobało się tamtemu userowi. Pogratulował mi (chyba na trzeźwo) ładnego obrazka 8) .

A teraz postać Serja z SOAD. Strasznie dobry zespół. Szkoda, że się rozpada...

Mój podpis? cóż... nie lubię głupich reklam.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 14:01

pan Zambrotta pisze:Moje avatary zawsze przedstawiały Gianlukę Z. Miałem ich kilka - chyba z 5. Niestety, nigdy nie mogłem się zdecydować, jaki wybrać. A mnowomiejsky zawsze zabierał najlepsze avatary z Internetu :P . Pamiętam, jak raz szukałem chyba z 4 godziny fajnego zdjęcia Zambrotty. Skończyło się wszystko fiaskiem. A następnego dnia mnowomiejsky znalazł kolejną "perełkę"...nawet nie wiecie jaki byłem wnerwiony :lol:
Łojojoj... a ja w nieświadomości żyłem :prochno:


Bany_DG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 634
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 14:36

Moj av przedstawia Brian'a May'a z Queen grającego jakąs solówke z koncertu w Budapeszcie '86. Wykonałem go przy pomocy Gif Movie Makera :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 16:44

Martin pisze:Moj przedstawia mojego małego bobaska w 8 tygodniu ciąży :-D
nawet sobie nie wyobrażasz jak długo się zastanawiałem co przedstawia Twój av kiedy pierwszy raz go zobaczyłem :P :oops:

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
gosciu_Muranista pisze:(Dla przypomnienia: http://img219.imageshack.us/img219/1081 ... uvewu4.jpg ),
Wybacz gosciu ale zawsze się będe z niego śmiał :D :P
hehe, nie jesteś sam. Moim zdaniem jest to najbrzydszy avatar w historii forum :lol:


Co do mojego avka to przedstawia on chłopaków z mojej ulubionej kapeli Red Hot Chili Peppers.
Oprócz tego znajduje się tam małe logo JPC. Przyznaje, że akurat to zerżnąłem z avatara white_wolv'a :oops: :oops:


speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 17:33

mój avatar przedstawia Króla Jaszczura tzn.Jamesa Douglasa Morrisona z zespołu The Doors no i tyle :-D


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 17:37

Ja lubię muzykę kwartetu: Keenan, Jones, Chancellor, Carey, czyli Tool`a. Mój avatar to miniatura okładki ich ostatniej płyty.

PS( zupełnie na marginesie i bez związku z tematem): "Avatar" to tytuł jednego z odcinków Z Archiwum X. Kto jest fanem, ten wie :wink:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 17:55

Avatar mój przedstawia moje ulubione piwo, mianowicie holenderskiego Amstela ;) niestety trudno zaopatrzyć się w ten trunek na terenie Polski..


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 18:29

Świetny temat!!:)
Mój av to fotka z pamiętnego meczu w ubiegłym sezonie, który w praktyce zadecydował o tytule dla Juve (co z tego, że nam go zabrali?). Alex wykonał rzut wolny chyba w 85' i jak to się mówi zerwał pajęczynę w okienku bramki Interu. Radość Thurama i Cannavaro zapadła mi na długo w pamięci, to były naprawdę piękne chwile... I wspaniałe obrazki dorosłych facetów cieszących się jak małe dzieci... Fajnie powspominać :) zkoda, że obu już nie ma w Juve... Mam dylemat: co zrobić z av? Zminić byłoby najlepiej ale on mi się cały czas podoba. A jak na niego patrzę to przypominają mi się te cudowne dni... Ech


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 18:29

pan Zambrotta pisze: żeby nie było off-topu: powiedz nam drogi gosciu, jak długo "dopieszczałeś" ten avatar w paintcie ? :whistle:
moim zdaniem powinieneś częściej zaglądać do topicu "pokaż swoją pracę" 8)
heh, trochę mi to zajęło - w końcu to jest dzieło sztuki - widzę, że warto było poświęcić tych pare minut na stworzenie tego cuda :)
@ultras - może wreszcie bym jakąś nagrodę za to zgarnął - nawet taką o jakiej wspomniałeś.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 18:50

co oznacza mój avator to chyba nie muszę pisać :smile: a z kąd się wziął :?: Del Piero to mój piłkarski idol i jeśli nie byłaby tam jego fatka to byłby tam z pewnością herb Juve
PS już chyba wiem za co dostał nasz kolega FC INTERNAZIONALE MILANO bana więc nie zwracajcie na niego nawet uwagi bo widać że próbuje z siebie zrobić analfabete którym z pewnościa nie jest


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
19tomek64

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 06 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 20:29

mój avatar wzioł sie od tego gdy jak ktos wyzej napisał jako mieszkaniec katowic kibicuje swojemu klubowi GieKSie ale to tylko kibicowanie a juve to jest juz fanatyzm :D:D:D


GŁEBOKI UPADEK PROWADZI DO WIELKIEGO SZCZĘSCIA
Humar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 29
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 21:41

jak zobaczylem ta fote to odrazu mi wpadla w oko ze wzgledu na chlopakow ze lecha jak gonilosmy warszawke :lol: takie skojarzenie jakies 8)


FORZA JUVE!!!!
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 08:53

Pwnie niektórzy kojarzą kogo przedstawia moj avatar :D , ale dla przypomnienia dodam , że jest to moja ulubiona aktorka
Elisha Cuthbert :dance:


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 10:00

Przyjaciele :-D na pewno nie zgadniecie co przedstawia mój Avatar :lol: .

A tak na serio to wam powiem, bo sami byście nie zgadli :P . Przedstawia on mój wielki autorytet piłkarski jakim jest Alex Del Piero. Kiedyś postanowiłem, że się troszkę pobawię w Photoshopie i wyszły takie 2 cudeńka. Avatar i Sygnaturka :-D . Co prawda nie są nawyższych lotów, ale mnie się podobają, a to się liczy najbardziej.

Pozdro


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2006, 10:03

Mojego avataru chyba nikomu nie musze omawiać bo wszyscy powinni go znac ;p A wziął sie poprostu z przekonania do jakosc produktów tej firmy....no i teraz jako że teraz ona ubiera Juve to dalej trwam przy nim :)


...............JUVE...........
ODPOWIEDZ